Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת BMW M דרך bmw on demand (איחוד שני שרשורים זהים של אותו משתמש)

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת,

שבוע הבא אני במינכן לעסקים ועל הדרך חשבתי להתפנק במיטב התוצרת הבווארית לכמה ימים.. הבנתי שישנה אפשרות להשכיר שם מBMW עצמה רכבי M לכמה שעות של 'כיף'8)

משהו שנקרא bmw on demand..

האם מישהו ניסה?

המחירים בסביבות ה70 יורו לשעה לM5/M6 ו 45 לM3, האם אפשר למצוא דילים טובים יותר מחברות השכרה רגילות?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה בכותרת,

שבוע הבא אני במינכן לעסקים ועל הדרך חשבתי להתפנק במיטב התוצרת הבווארית לכמה ימים..

הבנתי שישנה אפשרות להשכיר שם מBMW עצמה במינכן רכבי M לכמה שעות של 'כיף' 8)

תוכנית שנקראת bmw on demand..

האם מישהו ניסה?

סביבות ה70 יורו לשעה לM5/M6 ו 45 לM3, האם המחירים סבירים? או שאפשר למצוא דילים טובים יותר מחברות השכרה רגילות?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאם אתה רוצה שעה שעתיים אז אין לך מה לחפש בחברה רגילה. ומנגד, אם אתה רוצה לכמה ימים אתה חייב חברה רגילה.

אל תשכח שבחברה רגילה לא בהכרח תקבל M bmw ואולי "תיתקע" עם איזו מכונית מהירה מאוד אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמדובר בהשכרת רכב דרך המוזיאון\מפעל שלהם במינכן.

כן, אין שום בעיה לקבל שם כל רכב אפשרי אבל אתה חייב להזמין מראש כי הרכבים המעניינים בדרך כלל תפוסים.

אני עשיתי את זה בספונטניות והשכרתי 135M, חוויה נחמדה מאוד רק שמכיוון שהמוזיאון נמצא בלב מינכן, כדאי מראש לתכנן לאן לנהוג ולא להתחיל סתם לטייל בפקקים של מינכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האון דימאנד אין לי מושג אבל מניסיון, גם כשהזמנתי BMW M6 ארבעה חודשים מראש, יומיים לפני "פינקו" אותי במרצדס S500.

יש כאלה שיגידו יופי של פינוק אבל למטרותי ועם מה שאני נוהג בו ביום יום זה היה ביזיון.

אם מעניין, אני מגיע למינכן באפריל ויש לי מסלולים מתוכננים שכבר שירטטתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...