Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על פלאפון

שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

HORSE YOUR HOLDERS

אין צורך ללכת להשפט, תגיש בקשה לביטול הדו"ח דרך מרכז פניות נהגים (הכל אלקטורני ונשלח אליהם דרך האינטרנט), לפי מה שקראתי בדו"ח יש סיכוי קטן שיבטלו לך את הדו"ח, השוטרת טוענת שהיא ראתה אותך אוחז ביד ימין בטלפון סמוך לאוזן ימין (כלומר דיברת בטלפון), ברכב ידני, בדרך עירונית, עם תנועה (ניחוש שלי), כאשר יש לך מתקן נייח ברכב, לא נשמע הגיוני בכלל, אני הייתי מצרף פירוט שיחות (אפילו פירוט פעילות של וואצאפ), צילום "אילוסטרצייה" ממצלמת הדרך שלך לגבי המתקן נייח והסיטואציה, גם מצרף את זה שדו"ח שקרי דומה מהשוטרת הזאת בוטל כולל מספר דו"ח.

תנסה, אין לך מה להפסיד, עשר דקות עבודה מקסימום.

אפשר להוסיף עוד דברים יצירתיים (כמו למצוא את המורה נהיגה שיעיד לטובתך).

נ.ב - בדקת שהמצלמת דרך לא הקליטה על הזיכרון הפנימי? (אם יש לה כזה בכלל).

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אנסה מה שאפשר. אצלם את הרכב מבפנים כולל ידית הילוכים ידנית, את הקטע הקצר שהייתי חייב להחליף בו הילוכים, ואפילו תוך כדי הפניה בצומת כשאני שוב מחליף הילוך השוטרת עוד אומרת בכריזה "כן תמשיך לדבר בפלאפון", אבל לזה אין הוכחה אבל נציין בכל זאת.

ואין למצלמה זיכרון פנימי, על הזיכרון היו רק נסיעות מה8/9/10 לאוקטובר:(. בקטע הזה נדפקתי לגמרי. וד"א עכשיו שסידרתי אותה הסתכלתי ורואים השתקפות של הפלאפון בסטנד ככה שבאמת זה היה מציל אותי לגמרי.

כל הזמן הזה המצלמה סתם הייתה מחוברת..

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עבר קצת זמן אבל לא היה לי זמן או כוח להתעסק בזה עד עכשיו, בבוקר שמעתי את אותה שוטרת בכריזה "תוריד את הפלאפון ותעצור בצד אחרי הרמזור", אמרתי לעצמי עוד פעם היא נופלת עליי?! אבל מסתבר שזה היה למאזדה שליידי (לא יודע אם באמת נגע או לא).

אז היא הזכירה לי את העניין, היום ניסיתי להוציא פירוט שיחות מהוט מובייל והם אומרים שבשביל נכנסות צריך הוראת בית משפט.

לפניות נהגים באתר שלהם איחרתי את המועד (לא שמתי לב ששם זה עד 30 יום מקבלת הדוח, לעומת הבקשה להשפט שהיא עד 3 חודשים).

אמרו לי שהקנס על פלאפון עלה ל1500 בתקנות החדשות ויש סיכוי שהשופט גם יחליט לתת לי את הקנס לפי התקנה החדשה, זה נכון?

מה צריך לעשות בשביל להוציא תדפיס שיחות מלא? (יוצאות ונכנסות, איך מגישים בקשה כזאת לבית משפט ואם בכלל יש טעם כי בטח זה גם עובד לאט)

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

היום היה היום של המשפט שלי, נכנסתי לתובעת שלפני המשפט, הציעה לי לשנות את הסעיף לאי אחיזת הגה בשתי ידיים משהו כזה, 200 שקל בלי נקודות או להכנס למשפט.

העדפתי לסיים את זה ככה וזהו. לא צדק מושלם אבל פחדתי לקחת את הסיכון ולהכנס למשפט.

• אהבתי 1

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאת בזול

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לך קורבן של "השוטרט רוית עימנואל " אתה לא היחיד השוטרט הזאת ידועה כשקרנית .

גם בתחנת אשדוד מפחדים ממנה כי .............

גם לי נתנה דו'ח שיקרי .לא דיברתי לא החזקתי לא הסתכלתי אפילו על הטלפון . הטלפון היה מונח על הכיסא שליד הנהג

ובכל זאת נתנה דו'ח . אני הולך למשפט בתאריך 16\01\18 בשעה 9:00. אני מסביר לה יש לי מערכת מולטי מדיה השיחות עוברות דרך בלוטוס

שום דבר ננעלה זהו

מה שאני מקווה שהשופט יתן הוראה לספקית התקשורת שלי ובו אני אוחיך כי לא דיברתי לא סימסתי לא שלחתי הודעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך קורבן של "השוטרט רוית עימנואל " אתה לא היחיד השוטרט הזאת ידועה כשקרנית .

גם בתחנת אשדוד מפחדים ממנה כי .............

גם לי נתנה דו'ח שיקרי .לא דיברתי לא החזקתי לא הסתכלתי אפילו על הטלפון . הטלפון היה מונח על הכיסא שליד הנהג

ובכל זאת נתנה דו'ח . אני הולך למשפט בתאריך 16\01\18 בשעה 9:00. אני מסביר לה יש לי מערכת מולטי מדיה השיחות עוברות דרך בלוטוס

שום דבר ננעלה זהו

מה שאני מקווה שהשופט יתן הוראה לספקית התקשורת שלי ובו אני אוחיך כי לא דיברתי לא סימסתי לא שלחתי הודעות

בטח הכוונה ליום 18.1.18

אם זו הישיבה הראשונה לא תראה את השוטרת.

רק אם לא תודה

יקבעו את המשפט להוכחות ואז הגברת תבוא.

רוצים אולי לעזור אחד לשני, לאותה ישיבה תבואו כל נפגעי השוטרת, אולי ביחד יהיה לזה אפקט כלשהו על השופט.

אם תוכל להביא אישור מהיבואן על המואדם, אולי יסייע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קצת באיחור אבל אני רוצה לשתף אותך שאתה לא לבד במערכה! הלקוח שלי מאשדוד לקח את זה צעד אחד קדימה והחליט שהוא הולך עם הדו"ח שקיבל עד הסוף. ייצגי אותו בתיק, הלכנו להוכחות, חקרתי את השוטרת רוית עמנואל והמתנדב כמעט 3 שעות ואתמול קיבלנו זיכוי! אל תוותרו !!!! אני יודע כי מבחינת עלות תועלת לא שווה לשכור עורך דין וכדאי להגיע להסדר מקל, אבל תזכרו שכרגע יש לנו פסק דין של זיכוי ביד באותו עניין אשר יכול לסייע לכם!

אהלן,

חזרתי היום במכללה, הפלאפון בסטנד מחובר לדיבורית בלוטוס, לא נגעתי בכלל בפלאפון פתאום הניידת מאחורי קוראת לי לעצור.

בקיצור, מקבל דו"ח על פלאפון (שוב, באמת שלא נגעתי) ובדו"ח נכתב שאחזתי בפלאפון ביד ימין והיה מוצמד לאוזן.

לא עזר שום דיבור עם השוטרים כמובן שדיברו גועל נפש.

יש לי מצלמה ברכב, קיוותי שמשהו יתפס ומסתבר שכל ההקלטות שם בכלל ישנות:-(.

אכלתי אותה וזהו? מה אני עושה?

דבר אחד שאני רואה ששגוי בדו"ח זה שכתוב בשעה 13:09 במקום 14:09, שבשעה הזאת עוד הייתי בלימודים אבל לא יודע כמה זה משנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי סתם חושד בכשרים, בכל מקרה, אם שם המשתמש זה שם העו"ד שניהל את התיק, לא בעיה למצוא את הפסק דין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום היה היום של המשפט שלי, נכנסתי לתובעת שלפני המשפט, הציעה לי לשנות את הסעיף לאי אחיזת הגה בשתי ידיים משהו כזה, 200 שקל בלי נקודות או להכנס למשפט.

העדפתי לסיים את זה ככה וזהו. לא צדק מושלם אבל פחדתי לקחת את הסיכון ולהכנס למשפט.

פשוט בושה איך שאזרח חף מפשע צריך להרגיש "בר מזל" ע"י שילום קנס שקרי על עבירה שהוא לא ביצע

מדינת ישראל :?

צריך להיות יותר הוכחות כמו צילום של מצלמת שוטר או משהו אחר כדי לתת דוח על פלאפון. יש לי גם הרגשה שהיא נופלת על נהגים חפים מפשע על בסיס יום יומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...