Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשלוח התקבל sinfoni

שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Sinfoni tempo 65

sinfoni tempo 10

Sinfoni tempo 35

IMG_8261.jpgIMG_8262.jpgIMG_8263.jpgIMG_8265.jpg

IMG_8266.jpg

נחכה להתקנה ... בנוסף אם מישו רוצה משו מסינפוני איטליה מוזמן לשלוח הודעה יש להם מחירים נוחים

Hu: iPad 2 64gb 3G Signal Extractor no DAC (Toslink digital): cambridge audio ID100 @

Processor: Alpine H701 @ 3-amps: Zapco competition C2K-4.0X.P ,C2K-3.0XP,@

Component 3-way: Sinfoni S Mono Amp: Pantera one @ Sub: HX300D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן תתחדש!

רק בכדי להבהיר - לא מדובר בסוכן או יבואן של סינפוני - מדובר באינדיאני אה... ז"א חבר פורום מן המניין!

תתקין כבר! עשית לי חור בראש בחצי שנה האחרונה. :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלום חברים,

היה פה לפני כמה זמן חבר ש״השוויץ״ עם רמקולים של סינפוני,

מאוד מעניין אותי האם ההתקנה יצא לפועל בסוף.

והאם יש מה לראות או לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקנה יצאה לפועל אבל היא יצאה לפועל ברכב סופר בעייתי לאודיו לרכב - הטוויטרים והמידריינג'ים ניגנו יפה סה"כ אבל המידבאסים היו בתנאים בלתי אפשריים.

הסאב וופר לא היה לטעמי.

המערכת הזו הוגברה על האינטגרטור של הליקס - DSP מאוד מרשים עם מגבר שישה ערוצים של 120 וואט שעשה עבודה יפה מאוד.

עשיתי סשן כוונים אחד עם בעל הרכב אבל המסקנה שלי היתה שהמידבאסים חייבים התקנה מחדש וזה בלם את היכולת לכוון את המערכת.

לא יודע מה קרה מאז לא עם הרכב ולא עם המערכת ואני - שנה ומשהו לאחר מכן עדיין לא חזרתי לשגרת היום הרגילה שלי - מקווה שזה יגמר בעוד חודש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי זה אבל הטוויטרים של סינפוני הם מוזרים בעיני - הם כמו בלמים עם נשיכה מאוד חזקה אבל הם עדיין מצליחים להיות נעימים - זה פחות או יותר התיאור שהייתי נותן להם.

הם מצד אחד סופר מפורטים - מאוד מאוד טכניים

הם בעיני בעלי קצה תחתון חזק מידי - הם ממש מנגנים מידריינג' גבוה חזק וברור

הם צועקים אבל לא צורחים והם עדיין קצת "סגורים" בקצה העליון שלהם

בשבילי הם יותר מיד-טוויטר אגרסיבי עם קצה עליון מאוד מפורט מאשר נטו, טוויטר.

אני מעדיף שטוויטר, עושה את מה שטוויטר צריך לעשות ובגלל זה - הסינפוני האלה הם בחירה מצויינת בעיניי לסט שני חלקים ולא לשלושה חלקים.

לשלושה חלקים אני הייתי מעדיף טוויטר יותר כמו אצלי ברכב (מה ששמעת במפגש האחרון בראשון) או בכלל ריבונים או הורנים למי שממש רוצה קצה עליון חזק וברור וכזה שלא מכסח אותך בתחום המיד הנמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי את הסט הזה אצל רומן באוטו...

מערכת sq הראשונה שאהבתי בחיים שלי .

הבמה ממוקמת ממש באמצע וזה נשמע מדהים .

לגבי האופי צליל היתי אומר שהוא מחוספס טיפה אבל מאוד כיפי . הזכיר לי אופי סאונד כמו שיש ל dls .

אני פחות אוהב לנתח אלמנטים מה שחשוב זה התוצאה הסופית ברכב . ויצא ממש טוב מאוד נהנתי מהסאונד אצלו ברכב.

יש הרבה מאוד רכבי sq שיש עליהם הרבה דיבורים ועל האלמנטים ועל בלה בלה בסוף אתה בא לשמוע תרכב ולא מתרשם בכלל (בלשון המאטה) .

לרומן יש מערכת אששש ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה רק שההתקנה של המידבאסים הגיע לפתרון או בעזרת בידוד או בעזרת שינוי מיקום שלהם כי באמת יש למערכת הזו פוטנציאל עצום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לראות שאנשים עדיין משקיעים בציוד איכותי.

כמו בכל התקנה יש המון משקל לאיכות התקנה, hu מגברים וכיוונים. אל תזניח שום פרט.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...