Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - ניסאן אקס טרייל מקבל הנעה כפולה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרסו, יבואנית ניסאן, התחילה בשיווק האקס טרייל עם מערכת הנעה כפולה ומנוע טורבו דיזל 2.0 ליטר.

כל הפרטים בכתבה.

main.jpgניסאן-אקס-טרייל-20.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה הטעם לשווק את הגרסה הזאת שמתיחת הפנים לדגם כבר הוצגה.

היה יותר נכון להתחיל את שיווק ההנעה הכפולה והמנוע החזק יותר עם מתיחת הפנים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה הטעם לשווק את הגרסה הזאת שמתיחת הפנים לדגם כבר הוצגה.

היה יותר נכון להתחיל את שיווק ההנעה הכפולה והמנוע החזק יותר עם מתיחת הפנים.

אני מעריך שהשיווק החל *בגלל* מתיחת הפנים (אני מנחש שהיבואן קיבל מחיר טוב...)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע במקרה מה ההטבות שמקבלים במבצע שיש בימים האלה. התקשרתי לפרטים ולא חזרו אלי... לא בא לי לנסוע סתם לקבל "מתנה" של 200 שח.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיצור היום הייתי בסוכנות... המבצע הוא 10,000 הנחה. אבל זה אחרי שמכניסים כל מיני התקנות שבכל מקרה היו מכניסים בלי מבצע. שורה תחתונה. 171,000 על הכביש הדגם הפשוט והמאובזר יותר 186,000.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב הפנים יפה מאוד, במיוחד שהכל בצבע קרם, גם ההגה וכו'. זה נותן מראה יותר עשיר מאאוטלנדר. אבל לא ברור למה ניסאן לא עשו גם הדש בורד למעלה גם בצבע קרם.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SUV עם הנעה AWD ומנוע דיזל צרפתי - כמעט בגדר תפור למידותיי (למעט העניין הפעוט של הכסף כמובן). חבל רק שאין בקרת שיוט אדפטיבית.

* האם מדובר באותו מנוע כמו בלטיטיוד?

* דירוג הזיהום הגבוה קצת מוזר למנוע יורו 6.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב הפנים יפה מאוד, במיוחד שהכל בצבע קרם, גם ההגה וכו'. זה נותן מראה יותר עשיר מאאוטלנדר. אבל לא ברור למה ניסאן לא עשו גם הדש בורד למעלה גם בצבע קרם.

דשבורד בהיר למעלה גורם להשתקפות שלו בחלון הקדמי, נסו לשים דף נייר לבן על הדשבורד...

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SUV עם הנעה AWD ומנוע דיזל צרפתי - כמעט בגדר תפור למידותיי (למעט העניין הפעוט של הכסף כמובן). חבל רק שאין בקרת שיוט אדפטיבית.

בהחלט אופציה מעניינת, רק שהביקורות לגבי מנוע ה- 1.6 לא מוצלחות לפחות לגבי הרעש והעידון, מעניין איך מנוע ה- 2 ליטר דיזל.

כמו כן לי חבל שאין רק גירסה עם 5 מושבים (ובמחיר נמוך יותר עקב כך) אין לי צורך בשני מושבים נוספים (וגם אם היה לי צורך אין סיכוי שהייתי מושיב מישהו ובייחוד ילדים במרחק של כ- 15 ס״מ מקצה החלק האחורי של הרכב שאפילו לא ממוגן בקורות בטיחות כמו בדלתות הצד למשל) והם סתם תופסים נפח מתא המטען גם כשהם סגורים.

ולמה אני אומר ״רק גירסה עם 5 מושבים״ משום שאם היו נמכרות שתי הגרסאות יחדיו 5 ו- 7 מושבים כמו באאוטלנדר, לא הייתי רוכש את גירסת 5 המושבים בכל זאת, מאחר והיא תסבול מביקוש נמוך וירידת מחיר מואצת.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...