Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GT4, עכשיו בחנויות ואצלי בסלון

Moti - Miata R
שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באנגלית ספרותית אומרים - UN-FUCKING-REAL ...

שיצא ה-GT3 חשבתי לעצמי מה כבר אפשר לשפר פה?

השנים חלפו, ה-GT3 נשאר מספר אחד אצלי עד אתמול... אתמול בערב, ביום ההולדת שלי :-), הגיע לחנויות ה-GT4 ואני שכבר הייתי בדרך לחנות קיבלתי צלצול מחבר שמודיע לי שלא לקנות כי הוא כבר קנה לי אחד ליומולדת :-D .. זה חבר!

התחלתי לשחק... זה קשה... הרבה יותר ריאליסטי מה-GT3 שזה כבר הישג מטורף בפני עצמו... הגרפיקה השתפרה גם היא אבל הפיזיקה פשוט מדהימה, פשוט לא דומה ל-GT3.

מוטי, מכור ל-GT עוד מה-GT הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכיף במשחק הזה זה שהוא הכי מציאותי שראיתי בנהיגה שלו... ממש סימולטור נהיגה...

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי,יש לך מיאטה שעומדת בחניה,ואתה רוצה להגיד לי שאתה מעדיף משחק מחשב עליה?:loco:
יש לי מאטה שעומדת בלי גיר ועם המנוע בחתיכות בבית של חבר כבר שלושה שבועות אבל מה הקשר?

זה GT4 !!!

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי בהתחלה שאתה מדבר על פורשה.... זה חבר!!

:grin:

בקשר למשחק: את 3 לא כל כך אהבתי.. הוא משעמם בתור משחק.... יותר מידי טקטי. לא מלהיב ומפתיע מספיק.

אבל בתור סימולטור הוא בסדר כמובן..

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי ... אבל כל מי שלא אהב את 3 יכול לגשת לפורום מכוניות מתנגשות :)

זה פשוט אחד המשחקי נהיגה היותר מקיפים ומדהימים שנכתבו , שלא לדבר על 2 שהיה לא פחות ממדהים ולולא הגרפיקה הנחותה של הPS1 הייתי אולי מעדיף אותו אפילו על 3.

מוטי תתחדש , כמו שאמרת זה חבר!

שלח עותקים לארץ :)

וליאור , לסוני יש את הזכויות הבלעדיות על GT והם מוציאים אותו גם לPSP הממש ובא בקרוב , אבל למחשב? סיכויים קלושים , זה הרי מסוג המשחקים שבשבילם קונים פלייסטיישן מלכתחילה , ההמלצה שלי אלייך היא או :

א. ללכת לחברים לשחק שם ( אני לא מכיר אותך :) עשית לרוני סיבוב ולא לי ? נרשם ).

ב. לקנות PS2 משומש בגרושים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו, אתה כ"כ צודק שזה אפילו לא מצחיק... סדרת ה-GT לבדה מהווה סיבה מספיקה לקנות פלייסטיישן וכך גם היה אצלי - את הפלייסטיישן 2 שלי קניתי ביום שיצא ה-GT3 ולא קניתי שום משחק אחר בשנתיים וחצי שאחרי כן... למעשה, עד לא מזמן ערכנו טורניר של GT3 בפורום המיאטות בו אני גולש - http://forum.miata.net/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=24;t=000568

It's not a game, this is some serious business

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה הגיעה סיבה מספיק טובה לקנות PS2 עם הגה.

עכשיו רק נותר לחברה שלי לשים מדבקה קטנה עם השם שלה על החזה כדי למנוע מצבים מביכים...

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הGT3 היה מדהים ,אני קניתי את הבקרוב של 4 והוא ממש טוב נקווה שגם הGT4 יהיה כך.

יש למישהו מושג האם הוא כבר נמכר בארץ?

ועוד שאלה לסיום האם אפשר לשחק ברשת של הסוני את הGT4?

ראית שיש פה מישהו שרוצה לקנות הגה למשחק הזה , אני קנית את המשחק ורק אחרי זה קנית את ההגה וזה ממש לזרוק כסף כי זה מש לא כיף לשחק עם הגה את המשחק הזה.

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, אני לא יודע עם איזה הגה אתה משחק, חבר שלי קנה לא מזמן את ה-GT FORCE החדש שתומך ב- 900 מעלות סיבוב שהמשחק מאפשר וזה פשוט מטורף וריאליסטי כמו ששום דבר אחר חוץ מלנהוג באמת יכול להיות.

עולה $150 ושווה את זה.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אךךך החיים היפים , ולמי שעוד לא קלט , סוני לכבוד ההשקה הזו השיקה הגה עם לוג'יטק פורס פידבק , 3 סיבובים מנעילה לנעילה (900 מעלות ... לא צעצוע של חצי סיבוב לכל כיוון ) ומוט העברת הילוכים דמוי סלספיד.

אני מת לאחד כזה בארץ שמיותר לציין שלא מיבאים אלא את ההגה הפשוט של לוג'יטק.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, אני לא יודע עם איזה הגה אתה משחק, חבר שלי קנה לא מזמן את ה-GT FORCE החדש שתומך ב- 900 מעלות סיבוב שהמשחק מאפשר וזה פשוט מטורף וריאליסטי כמו ששום דבר אחר חוץ מלנהוג באמת יכול להיות.

עולה $150 ושווה את זה.

מוטי.

עם זה ככה אז אני מצטער וצריך לנסות את זה. יש הגה כזה בארץ?

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...