Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שסתום EVAP ומיכל קניסטר (מערכת למניעת אידוי דלק) ביונדאי i20 2010

perl1947
שימו לב! השרשור הזה בן 2568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו יודע איפה נמצא הצמד הזה ברכב.

i20 1.4 2010

אני רוצה להחליף את הסולונויד

מאחר וההתנעה קשה לפעמים והתת לחץ במיכל הדלק לא נשמר.

בפורומים ממליצים להחליף את הסולונויד. 220000 קמ על השעון.

פלגים הוחלפו ,מכסה מיכל דלק הוחלף. האוטו בטיפול עצמי.

איפה נמצא השסתום הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין את הקשר, מדוע כשאני מניע אחרי מילוי דלק הכל בסדר אבל כשאני נוסע ללא פקק, תהיה התנעה קשה?

איך פקק פתוח גורם להתנעה קשה, מי שרשם את זה בפורום בחו"ל, הסביר את זה?

אם אתה לא יודע, זה בסדר. גם אני לא יודע. אולי זה נכון למרות שלא כ"כ נראה לי.

לא הייתי מחליף שום חלק לפני שאני מבין את הקשר בין שתי התופעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה בשסתום הסבר

[h=3]2. Difficulty starting[/h] Another symptom commonly associated with a bad canister purge solenoid is difficult starting. Again, if a vacuum leak is created as a result of any problem with the canister purge solenoid, that may cause the vehicle to have difficulty starting reliably. A vacuum leak will allow unmetered air into the engine, which can disturb the air fuel ratio and cause performance issues.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את השסתום, חפש מקור אחר לבעיה.

בכל מקרה, קל לבדוק האם השסתום דולף או לבטל את החיבור שלו לסעפת ולשם פקק, אם עדיין מניע קשה אז הבעיה היא במערכת אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...