Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

AVIS EXPRASS - ליסיניג האם זה משתלם ומה התנאים?

albert4
שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני רוצה לקנות אוטו חדש וראיתי ש-AVIS מציעה מסלול בשם AVIS EXPRESS שבו מקבלים רכב חדש שנת 2017 , והתנאים הם: 7500 אלף מקדמה ועוד תשלום חודשי של 1200 שקל+-. ההצעה ממש מפתה הבעיה שאני לא מבין מזה ירידת ערך, ומה עושים אם הרכב בסוף המסלול(3 שנים) פשוט מחזירים אותו וזהו ?, והאם אני צריך לקחת הלוואה מהבנק. אני כרגע בן 19 ומקבל משכורת של 3000 שקל בערך. אני רוצה לעשות את המסלול הזה להורים שלי שמוגבלים בבנק והם יעזרו לי אם המקדמה ואני ישלם את התשלום חודשי של 1200 שקל כל חודש השאלה האם התוכנית הזאת משתלמת, והאם הבנק יאשר לי כזה דבר בגיל כזה אני רוצה לעשות את זה כי אין לי מספיק מזומן נזיל לקנות אוטו אפילו ישן וההורים שלי צריכים אוטו אז...זה האופציה היחידה שנותרה לי .תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני רוצה לקנות אוטו חדש וראיתי ש-AVIS מציעה מסלול בשם AVIS EXPRESS שבו מקבלים רכב חדש שנת 2017 , והתנאים הם: 7500 אלף מקדמה ועוד תשלום חודשי של 1200 שקל+-. ההצעה ממש מפתה הבעיה שאני לא מבין מזה ירידת ערך, ומה עושים אם הרכב בסוף המסלול(3 שנים) פשוט מחזירים אותו וזהו ?, והאם אני צריך לקחת הלוואה מהבנק. אני כרגע בן 19 ומקבל משכורת של 3000 שקל בערך. אני רוצה לעשות את המסלול הזה להורים שלי שמוגבלים בבנק והם יעזרו לי אם המקדמה ואני ישלם את התשלום חודשי של 1200 שקל כל חודש השאלה האם התוכנית הזאת משתלמת, והאם הבנק יאשר לי כזה דבר בגיל כזה אני רוצה לעשות את זה כי אין לי מספיק מזומן נזיל לקנות אוטו אפילו ישן וההורים שלי צריכים אוטו אז...זה האופציה היחידה שנותרה לי .תודה לעוזרים

כן, מחזירים ו"זהו". רק שלא לגמרי השתחררת אז.

בזמנו שקלתי את זה אבל בשיחה מול נציג שרות שלהם הבנתי שבסוף התקופה הם בוחנים את הרכב ומחייבים אותך על כל פיפס שדרוש לתקן, כולל קוסמטי שרכב אוסף בשלוש שנים גם אם נוהג בו המלאך גבריאל. שזה אומר כנראה עוד כמה אלפי ש"ח בסוף התקופה שלא אומרים לך מראש.

תשמע, לא נשמע לי שיש לך כסף לזרוק. בעסקה כזו אתה נושא בעצם בירידת הערך הדרמטית של רכב חדש. יעלה לך הרבה פחות לקנות משומש. אם מפרטי אין לך להביא את הכסף, יש מימון אצל מגרשי הליסינג הרציניים, כלומר של היבואנים (אל תתקרב אפילו למגרשי רכב סתם). בלובינסקי טרייד, סתם דוגמא, תקבל C4 בת 4-5 עם 70K בסביבות 43,000 במימון פריים+רבע או חצי אחוז. ויש גם רכבים ישנים יותר ואמינים כמו יונדאי גטס בחצי מחיר גם הביטוח שלהם יהיה זול יותר מאשר רכב חדש. טיפולים תעשה בסיוע הכנופייה פה בפורום יעלה לך רק החלקים.

אני מבין שמוגבלים בבנק לא יכולים לקבל הלוואה בבנק אבל במימון הפרטי יתכן שזה יסתדר.

בהצלחה ויפה שבגיל זה אתה לוקח אחריות להורים ועוזר שיהיה רכב בבית.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדקתי את הנושא הזה לאחרונה וחשבתי לקחת רכב בליסינג תפעולי...

בעיקרון זה יותר אופציה לעשירים ולאנשים שמעוניינים להחליף רכב כל שלוש שנים בלי כאב ראש.

אני לא חושב שמאשרים הלוואה כזאת לכל אחד הם בודקים לפני אישור העסקה

הייתי ממליץ לך לקחת את המקדמה של ה7 אלף ולחסוך חודש חודשיים את הכמה אלפים ולחפש רכב יחסית אמין בתקציב הזה משומש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש פשוט היה נותן לך מידע על התוכנית:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?584044-ליסינג-AVIS-Express

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?607259-ליסינג-ללא-מקדמה-וללא-התחייבות-יש-חיה-כזאת

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?602468-קיה-פורטה-חדשה-ב-Avis-express-לעומת-יד-ראשונה-מליסינג

ירידת ערך זה השינוי במחיר של הרכב שיורד ככל שהרכב מתיישן. לפעמים יש סכום שצריך להשלים בסוף התקופה במיוחד אם שווי הרכב יהיה יותר נמוך מיתרת ההלוואה, או אם הרכב עבר תאונה כזו או אחרת, אבל יתכן שדווקא בתכנית הזו זה לא המצב.

בכל מקרה, נראה לי שלא לקחת בחשבון הוצאות נוספות שלא כלולות במחיר: טיפולים, צמיגים, ביטוח שאם יכלול אותך כנהג צעיר יהיה יקר במיוחד, ואולי עוד כמה סעיפים.

להורים שלך אין כסף ולך משכורת מינימלית. ומה אם תאבד את מקום העבודה אפילו לחודש?

לאוטו ישן אין לך כסף אז איך יהיה לאוטו חדש? אין קסמים כאלה.

אני בהחלט מבין את מצבך ואת חוסר האפשרות להתנייד בארץ בתחבורה ציבורית, אבל זה לא הפתרון. גם אם אוויס יסכימו לתת לך את הרכב יש לך סיכוי להסתבך כלכלית.

עריכה אחרונה על ידי borsood

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם גם לא יאשרו במצב כלכלי שכזה.

כשאני חשבתי לקחת רכב בצורה הזו ביקשו ממני 3 תלושי משכורת אחרונים + תדפיס של הבנק כדי לראות שאני לא בחובות.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לקחת בחשבון עלויות דלק של כ 500 שקל בחודש לפחות?

ביטוח של לפחות 5000 שקל בשנה?

טיפול כל שנה של לפחות 500 שקל?

על הרכב אתה משלם 1200 כל חודש,

תוסיף דלק זה 1700, ביטוח עוד 400 במקרה הכי טוב שכנראה לא יקרה , ככה שאתה מתחיל חודש עם מינימום 2100 שקל על הרכב.

במקרה הטוב.

עם מקדמה של 7500, בסוף ה3 שנים תשלם

קצת יותר מ80 אלף שקל !!

כל הכבוד שאתה רוצה לעזור להורים, אבל אל תיפול בפח שהרבה מאוד נופלים בו.

והדרך היחידה לצאת ממצב כלכלי עגום הוא לעולם לא לקנות רכב (או כל דבר בעצם) בכסף שאין לך.

ממליץ בחום להימנע ככל האפשר מהלוואות, מימונים וכל השמות האלה , במיוחד בגילך.

אני מבין שאת כל הסכום אין לך אז יד2 זה לא אופציה אבל גם במגרשי הרכב אתה יכול למצוא רכבים טובים משנות ה2000 האחרונות במצב טוב עם פריסת תשלומים נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...