Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש גי'פון אמין וחסכוני (יחסית) עד 35 אלף

itayosef
שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד כמה טריאוס 4X4 שנתונים 07 ומעלה עמיד בשטח?

אני מחפש דיונות, שבילים, משהו רגוע אבל דורש 4X4 גיפ.

ז"א כמה נזק יהיה לאוטו מכניסה לשטח?

עד כמה יקר לטפל בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אצלי כמעט שנתיים. אני מטייל איתו יחסית הרבה. בשנתיים האלה לא היו תקלות. החלפתי מצבר, 2 טיפולים וזהו.

המחיר שהטיולים גובים מהרכב אצלי עד עכשיו מסתכם בקוסמטיקה - הרבה שריטות.

עמידות של רכב בשטח תלויה הרבה בנהג ובצורת נהיגה.

ממליץ על צמיגי 50-50 וגם להתחיל משבילי קקל ולאט לאט ללמוד את הרכב, את המידות שלו וגם את המגבלות.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד מגדיר "שטח" בצורה אחרת.

הטריוס הוא גי'פון עם הנעת 4X4 ומרווח גחון לא רע, וזה אומר שתהיה לו עבירות טובה במרבית השבילים ומסלולי הטיול בארץ. הבעייה מתחילה כאשר מגיעים למעלות / מורדות רציניים או מכשולים בשבילים, שם רכב שטח "אמיתי" לא ימצמץ תודות למנוע חזק, הילוך כוח ובדרך כלל גם נעילת דיפרנציאל רוחבי אחת לפחות, ושם הטריוס עלול להיתקע או לדרוש מבעליו עבודה לא קלה עם סיכוי ממשי לנזק.

בגדול - אני חושב שהטריוס הוא ג'יפון מוצלח למדי ותגיע איתו למקומות שלא חשבת שהוא יכול להגיע, אבל זה תלוי בראש ובראשונה בניסיון, בראשו של הנהג ודורש הפעלת שיקול דעת והבנת מגבלות הכלי.

לעניין האחזקה אני נוטה להאמין שהיא לא שונה בהרבה מכל משפחתומטית, כולל סעיף צריכת הדלק.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אחזקה,

אצלי הצריכת דלק בממוצע 1-9 כשבערך 70 אחוז מהנסיעה בעיר.

אם רוב הנסיעות מחוץ לעיר אז אפשר להגיע ל 1-11 .

הטיפולים רגילים כמו כל משפחטומטית . ההבדל הוא שיש מערכת 4x4 שדורשת החלפת שמן, אבל גם זה זניח מבחינת עלויות.

יש לרכב מרווח גחון של כ 20 סמ. ויש לו גם זויות גישה ונטישה טובות. לשלילה, מנוע חלש ואין הילוך כח כמו שאיתמר רשם מקודם.

בנוסף, הרכב קצת צר והוא גבוה. בזוויות צד הוא מפחיד.

אם המטרה היא שבילים, דיונות וקצת יותר אז הוא יעמוד בזה בלי בעיה. אם המטרה היא טיפוס על בולדרים, ועליות קשות אז כדאי לחפש משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש שטח

דיונות אזורי אשדוד וקיסריה בשביל להתקרב לים, הכל שום דיונות ורכב פרטי ינזק סתם.

או שבילים מסודרים ביערות איפה פרטי גם סתם ינזק.

לא משהו אקסטרים או טילוי שטח "אמיתיים"

אמרו לי שהטריאוס יתמודד עם זה אבל יכול להנזק בקלות יחסית, תיקון לא זול.

והמנוע לא סוחב בכללי את האוטו.

אשמח לעוד המלצות בתקציב 35K לגיפ אמין חסכוני וזול.

שנתון יותר ישן גם מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...