Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוסך אנרג'יBR performance Mondeo 2.0 ecoboost Stage 1

שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טורבולנס אני מבין מאיפה הדאגה שלך נובעת, המוסך המדובר מוכר ומטפל ברכבים שעולים פי 10 מהרכב שלי ויצא להם שם מצוין, מה גם, שלפחות 10 רכבים כאלה עברו במוסך הזה ועשו תוכנה בדיוק כמו שלי, אני לא חושבה שהמוסך יתעסק בקטנות כאלה ויסתבך עם תוכנות לא חוקיות או מפוקפקות.

זה שהמוסך מטפל ברכבים שעולים פי 10 משלך זה לא צריך לעניין אותך. אני באמת מתעניין מאיפה אנרגי מביא את התוכנה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מציע לך ללכת ולשאול אותו

לא כזה מעניין אותי כי אין לי BR וואין לי צורך לBR. אני סה"כ דאגתי לכם שאתם קונים תוכנות ממישהו שהוא לא מוכר כסוכן מורשה של התוכנה. ואז הטענה שלך היא זה שהוא מטפל ברכבים שהם פי 10 יקרים משלך. אחלה. לפי מה שאמרו פה אתה צריך חיבור אונליין עם החברה כדי להוריד ולאמת את הקבצים וצרוב אותם למפת הרכב. לא נראה לי שBR ירשמו שאין להם סוכן בישראל ואז אחר כך יאשרו הורדת תוכנה למישהו בישראל. הקומבינה במיטבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כזה מעניין אותי כי אין לי BR וואין לי צורך לBR. אני סה"כ דאגתי לכם שאתם קונים תוכנות ממישהו שהוא לא מוכר כסוכן מורשה של התוכנה. ואז הטענה שלך היא זה שהוא מטפל ברכבים שהם פי 10 יקרים משלך. אחלה. לפי מה שאמרו פה אתה צריך חיבור אונליין עם החברה כדי להוריד ולאמת את הקבצים וצרוב אותם למפת הרכב. לא נראה לי שBR ירשמו שאין להם סוכן בישראל ואז אחר כך יאשרו הורדת תוכנה למישהו בישראל. הקומבינה במיטבה.

בדיוק לפני כמה שבועות, רציתי לברר את העניין הזה עם סדנא מוכרת אחרת במרכז הארץ שעובדת, בין היתר, גם עם BR..אמרו לי שם שהם עובדים עם סוכן לשעבר שעבד ב-BR ושיש לו גישה לתוכנה הזו וכמובן שגם יודע להעביר עידכונים חדשים שיוצאים. אני מניח שגם גרישה עובד עם אותו אדם. אולי זה מישהו שהיה לו ניגוד אינטרסים עם החברה ועובד באופן עצמאי או משהו, לא ממש הבנתי. אבל אין לדאוג בנוגע לזיופים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא דואג, זה שדואגים זה נחמד, בנתיים עוד מעט שנה עם התוכנה , בדקתי נתונים במוסך כולל חיבור למחשב, גדישה בנסיעה ופעולה תקינה - הכל דופק כמו שעון.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהמנוע שלך אמור להתפוצץ או לא להיות תקין.

יש פה חשד שמה שמותקן לך על האוטו לא שייך ל BR זה הכל מהסיבות שכבר צוינו לאורך השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהמנוע שלך אמור להתפוצץ או לא להיות תקין.

יש פה חשד שמה שמותקן לך על האוטו לא שייך ל BR זה הכל מהסיבות שכבר צוינו לאורך השרשור.

בדיוק. יש פה אנשים שסתם תוקפים ולא יודעים על מה הם מדברים. אבל אין מה לעשות הם קנו BR אז מי אנחנו שנגיד להם שהם קנו חתול בשק? הרי הם מביאים את זה "בקומבינה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת אובססיבי לגבי תוכנה שאפילו לא מותקנת אצלך ברכב לכן רשמו לך מה שרשמו לך .

לא אובססיבי. לא אכפת לי גם למען האמת. רק הנחתי את העובדות על השולחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו מאיפה התוכנה. אישית, יש לי את ה"BR" הישראלי בלאון, מההתנסות שלי אני יכול לומר - חזקה מאוד, מאוד מאוד לא לינארית ומרגישה מאוד לא טבעית.

רגעי הגדישה היפים שמדביקים אותך לכסא מרשימים ומלהיבים מאוד בהתחלה. חבר עם איביזה קופרה (החדשה, 1.8, 192 כ"ס, סטוק) עולה כל פעם על הרכב ומתלהב מזה שהוא מרגיש הרבה יותר חזק משלו בגלל ההתנהגות של התוכנה. (מזכיר, הלאון עם מנוע 1.4 125 כ"ס במקור) אחרי קצת זמן אתה מתחיל להרגיש שמשהו פה פשוט לא סביר, ולא בריא.

מי שרוצה תוכנה כזאת שמספקת ריגוש אבל מרגישה קצת כאילו ילד מתלהב עשה אותה, לכו על ה"BR" הישראלי. מי שרוצה ללכת על בטוח, המלצה אישית שלי, המנעו ממנה.

עריכה אחרונה על ידי AlonBar

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד נהנה מהתוכנה, לא חושב שאיזה ילד עשה אותה, להפך היא מוציאה את המיטב מהמנוע.

אפשר לנסוע רגוע שרוצים יש מספיק כח, שלוחצים זה באמת אגרסיבי, אבל הכל בסדר, 2 ליטר טורבו מנוע מאוד רובוסטי :)

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...