Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו 2008 מנוע 2300

roimoseri
שימו לב! השרשור הזה בן 2598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מתעניין ברכישת מונדאו 2008 (הצורה החדשה) עם מנוע 2300

עד עכשיו שמעתי דברים דיי טובים (הכי חשוב אמינות)

לא משנה לי כל כך התנהגות, ביצועים וכו'.

חשוב לי לדעת אם מדובר ברכב שיש לו שם טוב במוסכים, שאין תקלות חריגות ושהטיפולים לא יקרים.

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרכב שלי ספציפית, למעט האבזור המעט טוב יותר (שלי טיטניום) הכל אותו דבר, תוכל ללמוד הרבה על הרכב מהסרטון:

לי אישית יש חו"ד מאוד חיובית על הרכב.

כתבתי עליו במספר שרשורים לאחרונה.

בתמציתיות: צריכת דלק ממוצעת 1:9-10 בערך.

טסט 1650 שקל, ביטוח כ3700 מקיף + חובה.

אחזקה לא יקרה בכלל. ולרכב שרשרת טיימינג ולא רצועה.

מבחינת ביצועים זה לא אקובוסט אבל לא רע בכלל.161 כ"ס עם 21.2 קג"מ. 0-100 ב10.5 שניות (כמו אקורד 2000 לצורך העניין שזה לא רע בכלל).

גיר 6 הילוכים נעים, שיוט ב100 קמ"ש ב2000 סל"ד +-.

ממדים עצומים! (לטוב ולרע) מרווח פנים אדיר, סלונים מאוד מפנקים.

אבזור לא רע בכלל גם בגרסאות הליסינג. (בקרת שיוט, בקרת אקלים דיגיטלית, 7 כ"א, שליטה מההגה וכו').

רכב סה"כ אמין ללא בעיות מיוחדות, ללא מחלות גיר או מנוע.

שוב, אני ממליץ בחום, אם הרכב שמור ומטופל אתה תהנה מאוד.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. בשנים 2008-2010 ההבדל היה אך ורק באבזור (המון הבדלים קוסמטיים+מערכת שונה). יחידת הכוח הייתה זהה בכל הדגמים.

רשימת השינויים : ניקלים מתחת לחלונות, גריל קדמי עליון ותחתון בצבע ניקל, חלון גג, ספי דלתות ממתכת, כיסאות משולבי עור ואלקנטרה, מחשב דרך LCD, מערכת עם מחליף דיסקים של סוני, חישוקי מגנזיום ''17, הנעה באמצעות כפתור, חלונות כהים (לי יש), גימור פלסטיקה בצבע טיטניום ועוד.

מנועי אקובוסט עם הגירים הרובוטיים נכנסו יותר מאוחר 240 כ"ס בטיטניום ו200 בטרנד וטרנד X.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...