Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - סקודה אוקטביה המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה אוקטביה המתוחה נוחתת בארץ עם מנוע 1.0 ליטר ומערכות בטיחות אקטיביות. גם המחיר ירד מתחת ל-130 אלף ש"ח.

כל הפרטים בידיעה המלאה.

סקודה-אוקטביה-2017-1.jpgסקודה-אוקטביה-2017-6.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העיצוב החיצוני מוזר. קשה להגדיר. אבל העיצוב הפנימי הוא יפה מאוד, יחסית לדגמים הקודמים של סקודה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפלקה להם התמונה מאחורה של הדגם היוצא. או זה שלפניו. או זה שלפניו.

העיצוב החיצוני מוזר. קשה להגדיר. אבל העיצוב הפנימי הוא יפה מאוד, יחסית לדגמים הקודמים של סקודה.

הוא די זהה לעיצוב הפנימי של הדגם הנוכחי. אל תתרשם מהריפוד הבהיר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P

באמת היה לי חשש שאני מתלהב בגלל הריפוד הבהיר... לא יאומן מה שצבע יכול לעשות.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר גבוה מאד

למה לדעתך המחיר גבוה מאוד? איזה רכב ברמה כזאת נמכר משמעותית יותר זול?

האמת שפנים הרכב בצבע בז' עדיין נראה בסדר גמור. אבל אני חושד שרוב נהגי הליסינג הנרגשים יקבלו את השחור הכודר של הדגם הבסיסי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים יחסית יקרים ועם חבילת איבזור ממש מצומצמת, בטח ביחס לליאון המחודשת שמגיעה עם מנוע 150 כ"ס ונמכרת ב 120,000. נותר לחכות לגולף המחודשת, בתקווה שתגיע עם איבזור בטיחות מלא ומחיר שפויי יותר מהאוקטביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כולם מדברים פה רק על אבזור? אז סבבה, ליאון נותנת יותר.

אבל למשפחה עם ילדים, טיפש מי שיחבר בליאון על פני האוקטביה. אין כמעט מתחרות לסקודה בכל הנוגע למרווח פנים ונפח תא מטען.

כרכב משפחתי עם הפרקטיות המשפחתית על כל המשתמע מכך האוקטביה היא בין הרכבים היותר טובים שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים יחסית יקרים ועם חבילת איבזור ממש מצומצמת, בטח ביחס לליאון המחודשת שמגיעה עם מנוע 150 כ"ס ונמכרת ב 120,000. נותר לחכות לגולף המחודשת, בתקווה שתגיע עם איבזור בטיחות מלא ומחיר שפויי יותר מהאוקטביה.

המחיר לא יירד בגלל חברות הליסינג, בגלל זה גרסת ה-1.4 שנועדה לפרטיים מתומחרת יחסית אטרקטיבי וגרסת ה-1.8 אפילו עוד יותר (הפרש של 3000 בלבד בגרסת האקסלוסיב לעומת ה-1.4).

במבצעים שהיו בדגם לפני מתיחת הפנים גרסת ה-1.4 היתה גם מוצעת במחיר נמוך לפעמים מגרסת ה-1.2.

אגב, ברכות לסקודה - סוף סוף יש דגם שזוכה לירידת בגרסאות שנועדו לציי הרכב וזה למרות המכירות הגבוהות של הדגם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כולם מדברים פה רק על אבזור? אז סבבה, ליאון נותנת יותר.

אבל למשפחה עם ילדים, טיפש מי שיחבר בליאון על פני האוקטביה. אין כמעט מתחרות לסקודה בכל הנוגע למרווח פנים ונפח תא מטען.

כרכב משפחתי עם הפרקטיות המשפחתית על כל המשתמע מכך האוקטביה היא בין הרכבים היותר טובים שיש.

לא שאני כרגע מתלבט בין הרכבים האלה, אבל אני כנראה טיפש. משלל סיבות: אני מעדיף רכב עם 5 דלתות, אני מעדיף רכב קומפקטי יותר, יש לי רק 2 ילדים, באוקטביה אין מקום מאחור (בתא המטען) לכלבה שלי אם אני רוצה שהיא תחיה עד סוף הנסיעה וסטיישן אני לא רוצה/צריך/חושב שנראית טוב (וואטאבר), אה - וגם החניה בבניין שבו אני עובד קצת צפופה למימדי הרכב. מספיק טיפש?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...