Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת Anroid לפולקסווגן פולו

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה,

לאחרונה החלטתי להתחדש במערכת Android לרכב שלי, פולו 2012 עם המבנה הדי סטנדרטי של VW בשנים האלה.

עברתי קצת באיביי וראיתי שיש כל מיני מוצרים שהם סיניים אך נראים ממש טוב. תמונות מצורפות להמחשה.

קודם כל, רציתי לשמוע על טיב האיכות של המוצרים האלה? האם מישהו התנסה איתם? האם הם מתאימים לארץ?

שנית, אני צריך בבקשה את העזרה שלכם במציאת המכשיר המתאים לי:

דרישות -

• יצרן יחסית מוכר וטוב (במידת האפשר, בכל זאת רוב היצרנים הם סינים)
  • מסך כמה שיותר גדול, עיצוב מגניב
  • דיבורית ומצלמה אחורית - חובה, וכל שאר השכלולים האפשריים שניתן טיפה להתגמש במידת העניין.
  • מחיר עד 1200 שקל כולל משלוח/מכס

תודה רבה.

71PHqD0-TlL._SL1500_.jpg

s-l1600.jpg

עריכה אחרונה על ידי gozal

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה הפורום לא מפרגן לעניין האנדרואיד, אז אחרי שאני השקעתי לא מעט זמן בחיפושים, להלן הממצאים העיקריים.

בהנחה שאתה רוצה את הדבר הכי יציב ומומלץ בשוק כרגע, ממליץ ללחת על דגם של חברת Joying עם 2GB זכרון RAM ו-32GB זכרון פנימי, אנדרואיד 5.1.1. יש בשוק דברים חדשים יותר, אבל לא מספיק ניסיון. לי יש את המערכת המדוברת והכל עובד היטב (והרבה יותר טוב מחלק מהמערכות שהיבואנים פה מתקינים).

הנה העמוד של WV:

https://www.aliexpress.com/store/group/For-VW/1937952_504613445.html?spm=2114.12010615.0.0.1yVIpt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני מקפיץ את השרשור, הנושא הפך לרלוונטי, המערכת עושה בעיות ואני רוצה משהו חדש.

יש לי פולו מודל 2012, איך אני יודע איזה גודל מסך מתאים לי?

האם כל הפתחים למולטימדיה שיש בדגמים של VW זהים? כלומר, האם אני יכול לקחת את המסך הכי גדול?

הדרישות שלי בעיקר זה מכשיר שיש לו מערכת ניווט או אפשרות לרשת יחד עם מצלמת רוורס וUSB.

אשמח להמלצות או מיד2 זה גם אחלה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...