Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים מדפיים עד 2500

Turbulence
שימו לב! השרשור הזה בן 2086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלוואי. אין דבר יותר כיף באודיו מחדר אקוסטי גדול עם רמקולים מפלצתיים שמנגנים בעוצמה של הופעה חיה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 358
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים מקפיץ ומבקש את עזרתכם.

ככה :

מאז ששמתי במשרד את ה- JBL LSR350 אני כבר לא מרוצה מה- JBL Control X שיש לי בבית.

קניתי את ה Control X אחרי תקופה ארוכה שלא היו לי רמקולים בבית ובתחילה הייתי מרוצה, אולם מאז התחלתי להאזין במשרד ל LSR350, הטויטרים בבית של ה- Control X כבר לא נשמעים טוב הם הרבה פחות מורגשים, הסאונד הרבה פחות טוב.

ה-Control X מחוברים בבית למגבר ימאהה, ואני מאזין רק לרדיו אינטרנטי בחיבור חוטי בין הראוטר למגבר.

אני שוקל להחליף את ה- Control X ברמקולים מדפיים אחרים.

היום, עם השילוח בחינם באמזון, אפשר למצוא זוג רמקולים עולים ב -350 דולר עד לבית.

כאן מגיעה השאלה שלי - מישהו יכול להמליץ לי על רמקולים עם טוויטרים מודגשים ? האם לחפש טוויטר מסוג מסויים ? יש מספר סוגים ואני מחפש את זה שמפזר את הצליל הכי טוב.

הייתי קונה בשמחה עוד LSR305 אבל אין לי נקודות חשמל, ולא ניתן לתלות אותם.

יש למישהו עצה ?

תודה

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן מגיעה השאלה שלי - מישהו יכול להמליץ לי על רמקולים עם טוויטרים מודגשים ? האם לחפש טוויטר מסוג מסויים ? יש מספר סוגים ואני מחפש את זה שמפזר את הצליל הכי טוב.

ה-305 מאוזנים. הסיבה שאתה מרגיש שהטוויטרים מודגשים זה בגלל פיזור הסאונד, שאני לא יודע אם תקבל מרמקול אחר בדיוק ככה.

זו נראית עסקה מצויינת:

https://www.amazon.com/KEF-Q100-Bookshelf-Loudspeakers-Black/dp/B0047K3X1M/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1531148492&sr=8-3&keywords=kef+speakers

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל - פאסיבי בלבד.

עופר- זו עסקה מעולה, שמתי עליה עין בימים האחרונים, אם אוכל לרכוש כאלו בלבן לא אהסס, כרגע אין משלוח לישראל. אני ממתין.

האם שווה להשקיע קצת ולקנות רמקולים של מרטין לוגן עם טויטר כמו שמצורף בתמונה ? יש עוד חברות שמציעות כזה טויטר.

לא הייתי רוצה לעבור את ה- 350 דולר כולל משלוח, אבל אם יש משהו טוב שיבטיח פיזור של הצלילים הדקים אז אשקיע.

המוסיקה אצלנו בבית היא לאוירה בלבד, בווליום נמוך תמיד, לרוב צ'ילאאוט.

mltwiter.JPG

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל - פאסיבי בלבד.

עופר- זו עסקה מעולה, שמתי עליה עין בימים האחרונים, אם אוכל לרכוש כאלו בלבן לא אהסס, כרגע אין משלוח לישראל. אני ממתין.

האם שווה להשקיע קצת ולקנות רמקולים של מרטין לוגן עם טויטר כמו שמצורף בתמונה ? יש עוד חברות שמציעות כזה טויטר.

לא הייתי רוצה לעבור את ה- 350 דולר כולל משלוח, אבל אם יש משהו טוב שיבטיח פיזור של הצלילים הדקים אז אשקיע.

[ATTACH=CONFIG]506829[/ATTACH]

אני מחוץ לעולם האודיו כבר לא מעט שנים ולא מעודכן בדגמים שיצאו, אך הכלל הברור הוא שלא רוכשים בלי שמאזינים.

לכל חברה יש את הפיתוח שלה ומה שנכתב טוב באתר או בביקורת, בפועל, לא בטוח שישמע טוב לאוזניך.

אם זכרוני אינו מטעה אותי, את מבוקשך תמצא ברמקולים כמו ELAC, קנטון, טריאנגל, פוקל וכו'. הצלילים הגבוהים בד"כ מודגשים.

ממליץ לך לקפוץ לכמה חנויות, להאזין לזמן ממושך ולהחליט. לעיתים הצלילים הגבוהים יכולים להתיש את האוזן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל - פאסיבי בלבד.

[ATTACH=CONFIG]506829[/ATTACH]

אם אני זוכר נכון, פיזור הסאונד של הטוויטרים הללו מאוד כיווני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי לוקח את ELAC Debut 2.0 B5.2 שמעתי את הדור הקודם נשמע בן של *&^%.

תנסה אולי ללכת על וופר גדול יותר כדוגמת ה -B6 ,יש משלוחה חינם יוצא כ-1566 שח עד הסלון לטובת האחרון.

העף מבט

JBL Studio 220/230

WHARFEDALE DIAMOND 10.2

DALI SPEKTOR 1 או ZENSOR

ניסיתי לא להתפזר עם יותר מידי דגמים למשל B&W או מוניטור אודיו.

אלו הכי טובים שעולים במחשבה ובתקציב שלך.

אגב לוקי אתה מתחיל לגלות תסמינים של חולה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי את הELAC רמקולים בני ז***ת סאונד פתוח. חלק. רך. גרסאות של 4/5.25/6.5 אינטש.

שמעתי טריאנגל. (סאונד מטורף. מצד שני שמעתי זוג של 15 אלף על פאוור של קראל. )

שמעתי JBL (HI END) פחות אהבתי (טוויטר חד)

פוקל (חד) טיווטר אלומיניום / בריליום.

וורפידל (לא ברמה בכלל)

DALI (לא זוכר את הסאונד. אבל היה טוב)

מוניטור אודיו היו מצויינים.

יש לי למכירה רמקולים מעוד מעניינים BI POLARIM.

כל אחד זה 2 וופרים + 2 טיווטרים. סאונד בהיר. ומאוזן. היו אצלי בשימוש אולי 50 שעות. (סראונד)

נותנים סאונד מעניין ביותר בתור קדמיים.

definitive technology bp2x speakers

ניתנים לתליה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים עם התשובות והטיפים הטובים.

ראיתי בפיוז Q ACOUSTICS 3020I במחיר שווה לכל נפש 1350 שח.

נראה לי שאלך לשמוע אותם, קיבלו ביקורות מעולות בכל מקום.

בנוסף ניתן לרכוש בצבע לבן, ולתלות.

אעדכן.

עריכה אחרונה על ידי לוקי2

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים עם התשובות והטיפים הטובים.

ראיתי בפיוז Q ACOUSTICS 3020I במחיר שווה לכל נפש 1350 שח.

נראה לי שאלך לשמוע אותם, קיבלו ביקורות מעולות בכל מקום.

בנוסף ניתן לרכוש בצבע לבן, ולתלות.

אעדכן.

שמעתי אותם כשהייתי בפיוז לפני כמה חודשים, נשמעים מעולה אבל היו משודכים לרסיבר של נאד ברמה גבוהה מאוד.

אני רכשתי את השקועי קיר של q acustic , ממש התחברתי לסאונד שלהם.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אודיופיל, גם ה JBL305 שקניתי הם מעל מה שאני צריך.

אכן.

לפני הרבה שנים קניתי לבן הקטן רמקולים של דאלי (איקון 6) + מגבר סטריאו נחמד, הבן היה מאושר.

חלפו כמה שנים והבן התחיל לפתח תחביבים משלו (אהבת למוזיקה, ונגינה על כלי נגינה שונים - מה שאני לצערי לא ניצלתי למרות כישרון מולד) כולל עריכת מוזיקה מה שמחייב מבחינתו החלפת הרמקולים לרמקולים אולפניים.

הוא שמע רמקולים אולפניים של Dynaudio במחיר מאוד גבוה מבחינתו (9K) וגם מבחינתי.

שאלתי שמעת JBL305?

לא אהבתי במיוחד. אתה בטוח? אני שואל, עונה שלא. היה נעול על Dynaudio

אבל לעזאזל המחיר.

החלטנו שהגיע הזמן לתת גיחה לתל אביב לטיול קצר ( כמה זמן לא עשיתי את זה איתם)

לשמוע ביחד רמקולים ולהחליט. בתור אודיופיל בדימוס וכדי לתת להם פרספקטיבה שמענו בהתחלה רמקולים ביתיים כולל רמקולים של דאלי במחיר של 80K סתם בשביל לחוות רמקולים ברמות הגבוהות -כמובן שלא הייתה שום כוונה לקנות אותם. שמענו גם רמקולים מדפיים של CABASSE שנשמעו די טובים (מפורטים,דינמיים עם באס לא רע בכלל) אבל הילד רוצה מוניטורים.

אז הגיע הזמן למנה עיקרית. קפיצה לכלי זמר לשמוע את דינאודיו כדי להבין על מה המאומה. רמקולים טובים,אבל נופלים במוזיקת רוק. שומעים עוד כמה מוניטורים שיש שם ( 8/9 רמקולים לפחות) לא אהבתי.

בסוף אני שואל מה לגבי JBL305? אחרי ששומעים ביחד את הרמקולים - נופלת החלטה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים פשוט נשמעים נפלא למחיר שלהם. טוויטר מפורט ולא צורם (אחת הבעיות ברמקולים זולים)

בעל נפח מרשים, באס טוב ולא מרוח, נשמע טוב בכל סגנונות המוזיקה (גם רמקולים ממש יקרים נופלים בקטגוריה הנ"ל) הייתי חיי עם רמקולים כאלו בחדר עבודה ללא בעיה. (למרות שמאוד הייתי רוצה לחדר עבודה PMC/Harbeth או אולי Proac)

ללא ספק אחד הרמקולים המפתיעים למחירו. שמח שהבן חיכה שנלך לשמוע ביחד כדי לעזור לו להחליט. החלטה נבונה בהחלט. משם נשאר לו רק לצמוח למעלה. ( מקווה שלא יגיע לסכומים שאני הוצאתי על אודיופילה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...