Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה מוביל

ALOK
שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צ'טערת,אין לי על מי להמליץ

פעמיים הצטרכנו הובלות בשנתיים האחרונות (בתוך ראשל"צ,ממזרח למערב) - ופעמיים שירות על הפנים,ונזק לריהוט.

תסתכל בקבוצות דירות להשכרה בפייסבוק,יש שם פרסומים וביקורות בד"כ על מובילים.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני כמה שנים השתמשתי בשירותיו של צ'יקו הובלות, היה מצויין.

אם יש לך סבלנות לחכות עד ליום ראשון אני אוכל להגיד לך אם הם שמרו על הרמה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל רק לתת המלצה שלילית, להתרחק מהאחים יששכר (ויתרו על ביקור בית למרות שנאמר להם שיש הרבה דברים, הזיזו את זמן ההגעה 3 פעמים ביום ההובלה, איחרו, הגיעה משאית לא מספיק גדולה, סרבו לעשות שתי נגלות ואילצו את הלקוח להוביל את השאר בעצמו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שגיא הובלות:

0523197575

לפני שנתיים היתה לי חוויה חיובית ביותר איתו והצוות שלו - אנשים נחמדים, סבלנים , מקצוענים. לא הרסו שום דבר, הכל הלך ברוגע ומהר באותו הזמן. אחד מהצוות הוא נגר שמפרק ומרכיב ריהוט.

חששתי מחוויה טראומטית ממעבר - פשוט הופתעתי לטובה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על מישל, הוא עובד עם כמה חבר'ה, עולים מברית המועצות, עשו עבודה טובה בהעברת תכולה מלאה של דירת 3 חדרים מתל אביב לרחובות: הגיעו בזמן, המשאית גדולה והספיקה לנגלה אחת עם הרבה מקום נוסף, עטפו את מה שצריך, הכל הגיע שלם, לא היו הפתעות מבחינת מחיר. הטלפון שלו הוא 052-2504641.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל רק לתת המלצה שלילית, להתרחק מהאחים יששכר (ויתרו על ביקור בית למרות שנאמר להם שיש הרבה דברים, הזיזו את זמן ההגעה 3 פעמים ביום ההובלה, איחרו, הגיעה משאית לא מספיק גדולה, סרבו לעשות שתי נגלות ואילצו את הלקוח להוביל את השאר בעצמו).

:shock:

הם עשו לי הובלה לא מזמן והיו בסדר גמור. ממש מפתיע אותי לקרוא את זה.

מה שכן, גם אני לא הייתי ממליץ עליהם לפות"ש, לא נראה לי שהם עומדים בקריטריון של מחירים נוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון טוב במספר פעמים עם בחור בשם אלכס

052-3205128

אמנם לא הובלות של תכולת דירה שלמה, כל פעם קצת, אבל היה בסדר גמור וזול.

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על מישל, הוא עובד עם כמה חבר'ה, עולים מברית המועצות, עשו עבודה טובה בהעברת תכולה מלאה של דירת 3 חדרים מתל אביב לרחובות: הגיעו בזמן, המשאית גדולה והספיקה לנגלה אחת עם הרבה מקום נוסף, עטפו את מה שצריך, הכל הגיע שלם, לא היו הפתעות מבחינת מחיר. הטלפון שלו הוא 052-2504641.

ההמלצה שלי לגביו הפוכה. הם לא עטפו פריט בצורה מספקת, גרמו לנזק וסרבו לקחת אחריות. הייתי מתרחק.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'טערת,אין לי על מי להמליץ

פעמיים הצטרכנו הובלות בשנתיים האחרונות (בתוך ראשל"צ,ממזרח למערב) - ופעמיים שירות על הפנים,ונזק לריהוט.

תסתכל בקבוצות דירות להשכרה בפייסבוק,יש שם פרסומים וביקורות בד"כ על מובילים.

בפייסבוק האישה ממליצה על בעלה, והשכנה עושה לייק.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...