Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אפליקציה לניהול כלי עבודה בין מספר חדרי עבודה.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מחפש אפליקציה (לאנדרואיד) שתמנע את ההתרוצצויות התמידיות בעבודה שלי בחיפוש אחרי כלי עבודה מה שגוזל זמן וגורם לתסכול בתוך הצוות.

בזבזתי חצי יום על חיפוש בגוגל אך מצאתי רק תוכנות מסובכות להפליא שהן בבירור OVERKILL למשימה שלנו מיועדות בעיקר למשימות ניהוליות ועמידה ביעדים.

אני מחפש משהו כמה שיותר פשוט שיכלול בתוכו טבלה של כלי העבודה שיש לנו וליד כול כלי עבודה אופציה לבחירת מספר החדר בו הכלי נמצא לדוגמה:

מצלמה | חדר 3

סט אידוי | חדר 15

לייזר | חדר 3

סט אפוקסי | מחסן שירות 2

מאוד אודה למי שיוכל להפנות אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לוח וגיר, דף ונייר, או אם ממש בא לך להתפרע... גליון אקסל משותף בענן - לא יעשו את העבודה?

לא כי העבודה נערכת בין מספר בניינים עם מחסנים שונים ובחדרים נקיים... אין איזשהו חלל מחלקתי משותף שכולם עוברים בו בדרך לחיפוש הכלים.

כרגע משתמשים בוואטסאפ אך זה מאוד מוגבל ואיטי.

גיליון אקסל יכול לעבוד נבחן עם הצוות את האופציה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לאו דווקא התוכנה אקסל של מייקרוסופט, הכוונה פשוט לגליון אלקטרוני. בגוגל דוקס יש כזה שאפשר לשתף בין כולם ולפתוח לעריכה או לקריאה בלבד, נראה לי כמו פתרון אופטימלי עבורכם. ככה לכל אחד יהיה לינק בסמארטפון, ולחיצה עליו תוביל לגרסה מעודכנת של אינדקס הכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר לפני תקופת הסמארטפון ניהלו אצלנו בעבודה גיליון אקסל עם 500 פריטים שהתפזרו ב3 קומות של מעבדות פיתוח.

אפשרות סינון קלה ואתה מוצא כל פריט או מה יש בכל חדר או על שם כל עובד.

זה עבד נהדר.

היתה שם סיסמא לקריאה בלבד ששימשה את העובדים וסיסמא לשינוי ששימשה את מנהל המעבדות

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...