Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סנדל לרכב

אופנוען לשעבר
שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים לכולם,

אני חדש באתר,מקווה שהשאלה מתאימה לפורום כללי.

כמו שאתם יודעים או לא,יש מכת גניבות בכל הארץ,במיוחד בירושלים,לפני חודש נגנבה סיאט איבזיה מהר שמאול,ועוד אחת נגנבה לפני יומיים רחוב לידי,מפחד שסימנו את הרכב שלי,יש מקיף,אבל האוטו שלי מושקע בהרבה שעות וכסף+אהבה,שאני מעדיף שהוא ישאר מתחת לבית מאשר מחירון.עכשיו כמה שאלות:

1.שמעתם פעם על רכב שנגנב בזמן שהיה לו סנדל?

2.יש עוד הצעות שהייתם מציעים לי לעשות כדי למזער סיכויים לגניבה?

3.למי שהשתמש בעבר בסנדל עד כמה זה מסורבל?

תודה לעונים !:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתוראן עוזר למצוא את הרכב אחרי שגונבים אותו... (לפעמים במצב מזעזע אחרי שהגנבים מפרקים חצי אוטו בנסיון למצוא את ההרכיב)

לגבי למנוע גניבה מלכתחילה אני לא חושב שיש חיה כזאת... רק לחנות את האוטו במקומות ציבוריים שיגרמו לגנב לחפש מכוניות ברחובות שקטים יותר

יש רכבים שגניבים יותר ופחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שלך סומן - שום דבר לא יעזור.

סנדל בהחלט יגרום לגנב לעבור לרכב פחות בעייתי ופחות ממוגן.

לשימוש יומיומי סנדל מעיק מאוד.

לרכב שעומד רוב הזמן ורק פעם בכמה ימים נוסע - לא ממש בעיה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בסנדל אבל לעגלה לא לאוטו. זה קצת מסורבל ומלכלך ולא מומלץ להתעסק עם זה כל בוקר לפני העבודה. בנוסף, זה תופס המון מקום בתא המטען וירעיש לך כל הזמן. חוץ מזה שזה יעיל בדיוק כמו מנעול הגה וכו', עוד מנעול שהגנבים מתגברים עליו בשניה וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

אחרי התלבטות רבה בנושא,ורכב שהיה זהה לשלי נגנב ממש כמה מכוניות ממני,החלטתי על סנדל לרכב,ממליץ בחום על הבחור מישרש!!!שירות,אמינות,מקצועיות,והכי חשוב איכות,מוצר מסיבי חזק,ראיתי אצלו כמה סנדלים שבורים שנשכחו בטעות,ונשברו תוך כדי נסיעה,בקיצור אם כבר משקיעים זמן,לפחות שיהיה תמורה לזמן,מה אתם אומרים על המנעול של הסנדל?

IMG_20170228_182729.jpgIMG_20170228_192333.jpg

עריכה אחרונה על ידי אופנוען לשעבר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,והכי חשוב איכות,מוצר מסיבי חזק,ראיתי אצלו כמה סנדלים שבורים שנשכחו בטעות,ונשברו תוך כדי נסיעה,בקיצור אם כבר משקיעים זמן,לפחות שיהיה תמורה לזמן,מה אתם אומרים על המנעול של הסנדל?

עריכה אחרונה על ידי אופנוען לשעבר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה איזה מנעול תשים. הם מנסרים את הסדל עם דיסק תוך דקה וחצי.

אותו כנל לגבי מנעול הגה. הם מנסרים את ההגה תוך פחות מחצי דקה ושולפים את המנעול החוצה.

כמו שאמרו קודם, אם הרכב סומן, סיכוי גבוהה שהוא ייגנב.

פעם היו עושים מפסק סודי למשאבת דלק או לסוויץ אבל גנבים היום באים עם מערכות שעוקפות הכל. הם יכולים להתחבר ישירות לאן שהם רוצים עם חלק שהם הביאו איתם ולהתניע את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאיר(?):shock:

רכב שסומן באמת אין מה לעשות, אבל כל מה שעומד מאחורי אמצעי ההגנה האלה זה שהגנב יחשוב פעם נוספת ויעבור לרכב הבא, שיותר קל לגניבה.

ניסור עם דיסק זה מרעיש ברמה שכל השכונה תשמע את זה בלילה. גנב חכם לא יסתכן, וילך לאיביזה ברחוב המקביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי איזה עולם קטן,מסתבר שגם בפורום חח...

לגבי דיסק יש הרבה זמן עבודה עם דיסק בשביל לנסר את הסנדל עצמו,לגבי מנעול איזה מנעול הייתם ממליצים לי להשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שנתיים מאוחר יותר...

גם אני מתלבט איך להגן על הרכב מפני גניבה. מה הכי יעיל, סנדל? מנעול הגה? מנעול לדוושות? והאם באמת ההוא שמוכר את המוצרים הנ"ל מישרש הוא הכי טוב ושווה את המחיר היקר?

:-P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח טוב - אתה לא ממש יכול למנוע מגנב לגנוב.

תשים סנדל - אם הרכב חונה במקביל למדרכה, אפשר להניף ולגרור.

אם לא - אפשר לפרוץ את המנעול.

זה בוודאי יקשה על הגנב אבל זה גם הרבה יותר יקשה עליך כל פעם להתנהל עם הדבר הזה - כבד, מסורבל, לא נוח.

אם זה נגרר שאתה משתמש בו פעם בתקופה (וגם נגררים מאוד גניבים) אז כן, תשים סנדל, תקשור לעמוד, תוציא אוויר מהצמיגים ותחזיק מדחס זמין וכך הלאה וכך הלאה.

רכב אספנות נדיר לא בשימוש יומיומי אני גם מכיר כאלו שמסירים את הפיוז של משאבת הדלק (רמז...), מנתקים סלילי הצתה וכך הלאה

אבל בסופו של דבר אם הרכב סומן - הוא יגנב.

תדאג לביטוח טוב על הרכב ואל תשאיר בו שום דבר בעל ערך.

במידה וחס וחלילה יגנב - תשקול לרכוש רכב לא מבוקש בפעם הבאה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...