Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 3008 2014 או קשקאי 2009? (תוצאות בדיקה מצורפות)

Jack457
שימו לב! השרשור הזה בן 2611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הוחלט לרכוש ג'יפון לנסיעות משפחתיות. בדקתי כמה, 2 באים בחשבון, שתיהן יד 1 מפרטי:

1. קשקאי 2009, 120K ק"מ, בערך במחירון (59 אש"ח שזה התקציב). מטופס בדיקה:

- בלוק: להחליף תומכים

- תצרוכת שמן מהצילינדרים

- דליפות שמן ממגבילי שסתומים

- לתקן/לכוון זוויות מתלה קדמי

- ציריות: להחליף גומיות

2. 3008 שנת 2014, 30K ק"מ. כ-10K מתחת למחירון (סה"כ 80 אש"ח יש לי אפשרות להשיג מימון לסגירת הפער.)

- בדיקה מושלמת, אין כלום.

הניסאן נעימה לי יותר לנהיגה, מתלים קשוחים יותר, הגה אפילו קשה מדי, רכב קצת ספרטני שזה לא רע.

הפז'ו מאובזרת במולטימדיה וכל טוב אבל רכב קצת "רך", מתנדנד, מתלים ממרגרינה, מרגיש שנוהג במיניואן.

השאלה: האם ללכת על הקשקאי? אמינות חשובה לי מאוד, להיתקע על ילדים במכתש רמון באוגוסט זה לא כיף. או שהפז'ו היא "מציאה"?

תודה לכל מי שלוקח זמן לעזור!

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3008 2014 זה עדיין עם המנוע THP הבעייתי, ב2015 קיבל את המנוע המעודכן שנכון לעכשיו לא בעייתי עם 165 כ"ס.

תודה, אכן שמעתי על סיוטים כגון החלפת טורבו אבל עד כמה בעייתי עם קילומטרז' כל כך נמוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורבו ומערכת התזמון בעייתיים במנוע הזה, אך בשנת הדגם הזאת, המצב כבר יותר טוב. יש לקחת בחשבון שקיימת הצטברות פיח על השסתומים שצריך לנקות אחת לתקופה וזה עולה כמה אלפי שקלים.

מתיעוד התרשמותך עולה שלא התחברת לרכב - אז למה לרכוש אותו בכלל?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי אחת ( 3008 ) עם 39K. הדבר הראשון היה פיח במנוע הוצאה צפוייה בסביבות 7000 ש"ח. לאחר דין ודברים עם לובינסקי שניסו בכל כוחם להתנער מהאחריות לרכב, הדבר תוקן. מעבר לזה הוצאות רגילות פה ושם, עד לאחרונה, לפני כחודש נדפק איזה רכיב כלשהו. הוצאתי סכום די רציני.

הרכב אצלי קצת יותר משנתיים הוצאתי בערך 12 אש"ח על תחזוקה. הרכב שלי הוא שנת 2011. אם אתה עם אותו מנוע (156 כ"ס) תוותר.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי אחת ( 3008 ) עם 39K. הדבר הראשון היה פיח במנוע הוצאה צפוייה בסביבות 7000 ש"ח. לאחר דין ודברים עם לובינסקי שניסו בכל כוחם להתנער מהאחריות לרכב, הדבר תוקן. מעבר לזה הוצאות רגילות פה ושם, עד לאחרונה, לפני כחודש נדפק איזה רכיב כלשהו. הוצאתי סכום די רציני.

הרכב אצלי קצת יותר משנתיים הוצאתי בערך 12 אש"ח על תחזוקה. הרכב שלי הוא שנת 2011. אם אתה עם אותו מנוע (156 כ"ס) תוותר.

תודה לשניכם.ZVIT, אכן אתה צודק אך הרכב ישמש ביומיום את אשתי בעיקר ולה המאפיינים האלה נוחים (אני עם הטרנטה שלי עד שאחד מאיתנו ימות). לסופ"ש הרכב מרווח חזק ונוח.

LAVIIL, תודה על המידע. נשמע לא טוב. השאלה היא אם ב-2014 לא השתנו דברים לטובה במנוע.

נותרו 9 חודשי אחריות.

אשמח לכל אינפוט נוסף! כולל על ממצאי הבדיקה של הקשקאי.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשקאי לא נראה מי יודע מה שמור לפי תוצאות הבדיקה שלו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצות לחפש קשקאי במצב טוב יותר.

יש כל כך הרבה מהן בשוק, בטוח תוכל למצוא אחת חדשה ובמצב טוב יותר בין המחיר שהציעו לך על זאת מ-2009 לבין המחיר של הפיג'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך בכלל אפשר לעשות השוואה בין שני רכבים מאותו סגמנט, שיש ביניהן פער של 5 שנים. במקרה שישי לך תקציב לרכב החדש יותר, אני כמעט לא רואה דוגמא למצב שהרכב הישן יותר עדיף.

אלא אם כן אתה מתלבט בין רכב ישן גדול ויוקרתי יותר לבין רכב קטן יותר ופחות מפואר, אבל "טרי" בכמה שנים.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...