Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בגיר DSG אאודי/פולקסווגן/סקודה

ornakash123
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי - נפתר על ידי החלפת מצתים.

אתה מדבר על התקלה שציינתי?

החלפתי מצתים לכאלו של rs7 , הרכב עם תוכנה, אך זה לא עזר לצערי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 271
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

meir_gi

אכן כן.....

אחרי כמה חודשים שהטיגואן כבר פה, מה מצב התלונות ל 1.4?

גם אם תחפש בפורומים בחו"ל ולא רק תחכה לטיגואן - הגיר טוב וחף מהתקלות של dq200 המקולל

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכה בdsg7 בהעברה בין 5 ל6, סיאט לאון fr,מישהו פה נתקל? אני אובד עצות , הכל נמצא תקין במרכזי, האם קיים תהליך לימוד לגיר שאינו הסטנדרטי ? עדכון תוכנה שיצא בנושא? 2 מוסכים שונים פשוט לא פתרו את הבעיה, יבואן חרא וזה בהחלט הרכב האחרון שלי בקונצרן אחרי 5 רכבים.

אם מכנית הכל תקין לך תוכנה לניהול גיר של APR או תוכנת מדף אחרת(ללא צריבת תוכנת מנוע) עקרונית אמור לעשות את המצב הרבה יותר נורמלי(אומנם יהיה הרגשה אתה ממש נוהג בידני אבל אמור לעשות את הגיר הרבה יותר נוח לנהיגה ולשמור עליו קצת יותר)

אבל הבעיה העיקרית עם הגירים האלה שמה שהורג אותם בנוסף לפקקים וגז+ברקס+זחילה זה גם החום של הארץ.

תברר בפיטסטוף מה סדר גודל עלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ביררתי לגבי תוכנת גיר, הבעיה שקיימת היא מכה בשילוב בין 5-6 , השבוע אנסה לבצע לימוד לגיר בזמן נסיעה אצל במוסך שאני מטפל אצלו ואעדכן,

בנוסף , למישהו יש המלצות/דיס המלצות לתוכנה לגיר הנ״ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^בעיקרון אני מכיר הרבה חבר'ה עשו זאת ללא שיפור מנוע ומדווחים כי התנהגות הגיר נהפכת לנורמלית יותר, הוא לא מחפש לעלות כמה שיותר מהר למעלה ולא משתגע, אני משאר שזה גם יאריך את החיים שלו(אם החום לא יהרוג אותו לפניכן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^בעיקרון אני מכיר הרבה חבר'ה עשו זאת ללא שיפור מנוע ומדווחים כי התנהגות הגיר נהפכת לנורמלית יותר, הוא לא מחפש לעלות כמה שיותר מהר למעלה ולא משתגע, אני משאר שזה גם יאריך את החיים שלו(אם החום לא יהרוג אותו לפניכן)

ידוע לך איזה תוכנה שמו לגיר?

יתרונות וחסרונות בין החברות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגיר הוא DQ200 וצ'מפיון טוענים לשיפור מתמיד באמינותו.

לדגמי סקודה יש שנתיים אחריות יצרן, וניתן להרחיב ל-3 שנים בתוספת 1000 ש"ח (שאולי ניתן לקבל כהטבה בעת הרכישה)

אין אחקיות נוספת ספציפית על הגיר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לך איזה תוכנה שמו לגיר?

יתרונות וחסרונות בין החברות?

כל מי שאני מכיר הוא עם תוכנה של APR, הגיר מתנהג כמו ידני אחד לאחד עם העברות יותר חלקות פשוט, לא מעביר הילוכים סתם וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים, שאלה:

הזמנתי לפני כמה חודשים את הסקודה סופרב החדשה, מנוע טורבו דיזל 2,000 סמ"ק.

אתמול התקשרו אלי 'לבשר' לי שמדובר בדגם החדש, DSG7.

האם יש לי מה לחשוש?

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתים הראשונות פחות... אח"כ יותר

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, שאלה:

הזמנתי לפני כמה חודשים את הסקודה סופרב החדשה, מנוע טורבו דיזל 2,000 סמ"ק.

אתמול התקשרו אלי 'לבשר' לי שמדובר בדגם החדש, DSG7.

האם יש לי מה לחשוש?

לא מדובר בגיר 7 הילוכים המוכר שסבל מבעיות אלא בגיר שונה לחלוטין עם מצמדים רוטבים שמחליף בהדרגה את ה-DSG 6 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו מקרים של סיאטים,סקודות,וVW שגם בשנתיים הראשונות אכלו קש עם הגיר הזה.

כתבתי ׳פחות׳ לא כתבתי לא לדאוג.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...