Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בגיר DSG אאודי/פולקסווגן/סקודה

ornakash123
שימו לב! השרשור הזה בן 1396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 271
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

meir_gi

אכן כן.....

אני מבין שאני היחידי עם dsg7 עם 150,000 על השעון ללא החלפות?

אולי מגיע לי פרס מצ'מפיון .

אתה בין היחידים שיודע איך לנהוג ברכב, גם אני בפוקוס נהנה ולא מרגיש רעידות/לא גומר קלאצ.

הבעיה שגירים רובוטיים הם למעשה ידניים עם מעט שכל וכמעט כולם מתייחסים אליהם כאל גיר אוטומת רגיל בפקק, גז-ברקס-חצי לחיצה על הגז וזה אסון לגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט העדיפו את האייסין בטיפו מסיבה אחת פשוטה - הורדת עלויות !!

ולידיעתך ה TCT היה מותקן בפיאט בראבו ז"ל וכיום בפיאט 500X ושכחתי להזכיר את דגמי JEEP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה 2015 עם 100 אלף ק''מ מהציי שאני עובד, מכטרוניקס שמתחיל לעשות בעיות ולהראות הודעות שגיאה בלוח המכוונים.

8 אלף ש''ח השקעה בדרך.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט העדיפו את האייסין בטיפו מסיבה אחת פשוטה - הורדת עלויות !!

ולידיעתך ה TCT היה מותקן בפיאט בראבו ז"ל וכיום בפיאט 500X ושכחתי להזכיר את דגמי JEEP

בבראבו יש גיר חד מצמדי בשם דואלוג'יק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בין היחידים שיודע איך לנהוג ברכב, גם אני בפוקוס נהנה ולא מרגיש רעידות/לא גומר קלאצ.

הבעיה שגירים רובוטיים הם למעשה ידניים עם מעט שכל וכמעט כולם מתייחסים אליהם כאל גיר אוטומת רגיל בפקק, גז-ברקס-חצי לחיצה על הגז וזה אסון לגיר.

אשמח לדעת איך אתה ממליץ לנהוג בגיר המדובר, מה רצוי , מה חובה ומה מזיק?

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה 2015 עם 100 אלף ק''מ מהציי שאני עובד, מכטרוניקס שמתחיל לעשות בעיות ולהראות הודעות שגיאה בלוח המכוונים.

8 אלף ש''ח השקעה בדרך.

איזה הודעות שגיאה יש למכטרוניקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 6 שהוא dq250 לא סובל מהבעיות של ה 7 היבש.

מחזיק מעולה ויודע לטפל במומנטים חזקים מאד בנוסף אם מישהו משפר

אחרי כמה חודשים שהטיגואן כבר פה, מה מצב התלונות ל 1.4?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגולף שלי, 2015 הוחלפו פעמיים המצמדים עקב רעש חריקה בתחילת נסיעה. מאז ההחלפה האחרונה לסידרה חדשה, עברו 27000 קמ והכל תקין

האם אתה יודע מה היה לפני ההחלפה ומה כיום?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכה בdsg7 בהעברה בין 5 ל6, סיאט לאון fr,מישהו פה נתקל? אני אובד עצות , הכל נמצא תקין במרכזי, האם קיים תהליך לימוד לגיר שאינו הסטנדרטי ? עדכון תוכנה שיצא בנושא? 2 מוסכים שונים פשוט לא פתרו את הבעיה, יבואן חרא וזה בהחלט הרכב האחרון שלי בקונצרן אחרי 5 רכבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...