Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מרצדס משיקה חמישה דגמי פלאג אין

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן ששלומי משתובב לו עם לאון קופרה על מסלול בספרד, פבל הלך לאירוע השקת דגמי פלאג אין הייבריד של מרצדס. נו, יש דרג ויש ז...

בכל מקרה, ליין הדגמים הנטענים של מרצדס מציגים מה שנקרא "הצעת ערך" מרשימה להחריד, כשגולת הכותרת היא ה-S500e שתוצע במחיר של

מרצדס-פלאג-אין-2017-1.jpgמרצדס-פלאג-אין-2017-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לרכבים האלה נכון להיום הטבת מס מאוד משמעותית עקב היותם פלאג אין. הטבה שדיברו על ביטולה עד לא מזמן...

מעניין מתי היא תבוטל.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאי? אתה יודע זאת כעובדה?

התמחור של הc350e יקר מה330e ב30k, ואם הרכבים שיפגעו מהשינוי מס הם באמת יהיו אלא מעל 300k כמו שטוענות השמועות, המחיר שלה יעלה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציות מעניינות מול הפלאג-אין'ס של ב.מ.וו.

ומבלי לחפור במפרטים ומה בדיוק יש בכל אחת, כי בכל מקרה כולן מאובזרות, והרבה -

330e ב-30,000 ש"ח פחות מ-C 350 e

X5 xDrive40e ב-20,000 ש"ח פחות מדגם ה"כניסה" של ה-GLE 500 e

מאוד מעניין איך תתומחר 530e מול E 350 e שמוצעת ב-450,000 ש"ח.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת לכתוב שהc350e יקרה מ330e לא להיפך.

זה בדיוק מה שהתכוונתי ואף כתבתי. אפילו ציטטת אותי נכון - אם הב.מ.וו עולה פחות, אז המרצדס יקרה יותר... :shock:

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-c יותר יקרה מה-330, אבל תחפרו במפרטים ותראו שיש לה עוד כוח, במיוחד עוד מומנט, ואחזור הרבה יותר טוב (כולל בולמי אוויר), אז תכלס הפרש מחיר מאוד מוצדק.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ROBERTF

כן, זה התהפך אצלך.

תודה! אז אני מאשים את האייפון שלי, והמון סליחה מX9500 [emoji4]

התוספת כח ומומנט לא בהכרח הופכים אותה למכונית טובה יותר, או מצדיקים תוספת של 30,000 ש״ח, אבל אני לא נהגתי ברכב אז אני לא יודע.

מה שכן, הביקורות עליה פחות נלהבות מה330e (לא רעות, אבל פחות). נעימה מאוד בעיר, אבל פחות מחוצה לה עם מנוע בנזין לא נעים.

ולמרות שגם ה330e מאבדת לא מעט מקום בבגאז׳ לטובת הסוללה, לפחות הבגאז׳ שלה עדיין שטוח ולא רע. המצב בC גרוע יותר, עם 35 ליטר פחות מהב.מ.וו פלוס מדרגה.

חוץ מהבלמי אוויר איזה עוד איבזור הרבה יותר טוב יש לה? (שואל ברצינות).

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מצליח לראות במפרטים, ל-C קלאס יש תיקון אקטיבי במקרה של סטיה מהנתיב, פנסי לד חכמים, סאן רוף, עוד זכרון אחד למושבים וג'אנט 17 (במקום 19. מבורך לטעמי). אם אתה שואל אותי אם זה, בתוספת בולמי אוויר ו-כן, מנוע יותר חזק, שווה עוד 30 אש"ח? לדעתי כן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...