Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס\דוח חניה ראשון לאחר 12 שנות נהיגה - 500שח דחיית ערעור

שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אשמח מאוד לעזרתם ולייעוצכם.

כאמור דוח/קנס ראשון שלי מאז הוצאת הרשיון ב2005.

ניתן לתמונות לדבר ונסביר:

1. מסומן על הרצפה גבול חניה, ואין כלל שלט שאוסר זאת.

2. ניתן לראות את המדרכה שקועה ולא גבוהה- משמע עליה לחניה וגם לא מדרכה תקנית.

3. כ-3 מטרים מימין בהמשך הכביש יש ירידה לחניון תת קרקעי ומשמאל כניסה לחניון של בניין מגורים. מה שאומר שיש תנועת רכבים גם ככה לאורך ה''מדרכה''. והולכי רגל יעדיפו ללכת בצד השני של הכביש כאמור מדרכה רציפה ובטוחה.

הוספתי עוד רחוב לדוגמא שאתמול הייתי שם, והמקרה דומה אבל שם לא נותנים דוחות..

מה אומרים יש על מה להמשיך להילחם?

תודה,

יניב

1.jpg

IMG-20170129-WA0021.jpg

IMG-20170129-WA0022.jpg

Untitled.jpg

Untitled14.jpg

Untitled54.jpg

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים שכנראה אינך מודע אליהם: 1. החניה על מדרכה אסורה ואין צורך בתמרור לצורך כך. ההיפך הוא הנכון, לעיתים יש תמרור המתיר חניה על המדרכה.

2. אם נוצר מצב שהמדרכה משמשת למעבר כלי רכב (יציאה מחניון), הרי שעל הנהגים לתת זכות קדימה להולכי רגל הנמצאים על המדרכה.

3. מדרכה שקועה אינה מהווה סימן לכלום, פרט אולי לתחזוקה לקויה.

אגב,גם ברחוב השני שצילמת מדובר בעבירות (חניה באדום לבן וחניה על המדרכה).

לסיכום - ביצעת עבירת בריונות (חסימת מדרכה לחלוטין שבצידה קנס בגובה 500 ש"ח) שאין עליה עוררין. שלם ולמד לקח לבא. תקנות תעבורה 72 סעיף 2א.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שגר בחולון מכיר את המקום טוב מאוד ואת מצוקת החנייה שם, כמה דברים:

1. זה לא סימון, זאת הדוגמה של המדרכה, אין תמרור האוסר על חנייה על מדרכה (אני זוכר שפעם היה, לא?).

2. כנראה שבגלל מצוקת החנייה זה משמש כ"חניה לא רשמית" ולפי ידיעתי אין שם אכיפה תמידית, פה יש לך פתח קטן לטעון לאכיפה סלקטיבית.

3. אין קשר למדרכה רציפה או לא, מדרכה היא מדרכה.

לי ביטלו כבר 3 דוחות של 250 (1 "תחנת מוניות", 2 אדום לבן) בחולון, שאני מגיש בקשה (דרך האינטרנט) אני תמיד מוסיף את הקטע של אכיפה סלקטיבית + כמה תמונות, אבל זה תמיד בנוסף לטענות קונקרטיות אחרות.

אבל לא הכל אבוד, ממליץ לך לצלם כמה תמונות (לפחות 4-5, שיהיה בשר) של רכבים שחנו שם ולא קיבלו דו"ח, בנוסף לנגן על זה שיש שם מצוקת חנייה ושהמקום משמש כ"חנייה לא רשמית", על זה שה"סימון" שעל המדרכה מטעה, על זה שהמדרכה מונמכת (גושפנקה לעלות על המדרכה ולחנות), תגיש ערעור נוסף עם הראיות החדשות שאספת ותוך 30 מיום קבלת התשובה הקודמת.

תנסה, אין לך מה להפסיד, בהצלחה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אכיפה סלקטיבית פירושה שבאותו רגע פקח נותן דו"ח לפלוני ולא נותן דוחות למספר אלמונים.

זה שביום מסוים חנו שם כלי רכב ולא קיבלו דוחות כי הפקח לא עבד באותו יום לא מלמד על כלום.

חנית בצורה בלתי חוקית חסמת מעבר של הולכי רגל והדו"ח מוצדק.

על מדרכה לא חונים. נקודה.

מותר לחצות אותה כדי להיכנס לחצרים , מותר להחנות עליה עם 2 גלגלים בד"כ בתנאי שיש תמרור שמתיר זאת , ואז בד"כ גם מסומן קו לבן שמעבר לו לא חונים.

נסה אבל אולי מהמקום של נהג זהיר שאילו היה זה דו"ח של משטרה ניתן היה לתת עליו אזהרה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות , בריונות זה קצת קשה לומר כי הרי באמת לא הייתה כוונה תחילה לעבור על החוקים באמת ובתמים.

עדיין לא מובן לי מדוע הסימון ואבני שפה שקועה על המדרכה.

ועדיין קשה לתאר אותה כמדרכה, זאת דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הגדרה של מדרכה.

האם דעתך השתנתה?

[TABLE]

[TR]

[TD] [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

"מדרכה" - חלק מרוחבה של דרך שאינו כביש, המצוי בצד הכביש, ומיועד להולכי רגל בין אם נמצא במפלס אחד עם הכביש ובין אם לאו;

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אכיפה סלקטיבית פירושה שבאותו רגע פקח נותן דו"ח לפלוני ולא נותן דוחות למספר אלמונים.

זה שביום מסוים חנו שם כלי רכב ולא קיבלו דוחות כי הפקח לא עבד באותו יום לא מלמד על כלום.

חנית בצורה בלתי חוקית חסמת מעבר של הולכי רגל והדו"ח מוצדק.

על מדרכה לא חונים. נקודה.

ישה זה כל היופי, שהם לא יודעים אם זה באמת סלקטיבי או לא, אבל יש להם כמה תמונות של רכבים חונים על מדרכה בלי דו"ח, זה כבר מעלה ספק, אין דבר כזה שהפקח לא עבד באותו יום, אצלנו הם עובדים 24/7.

ידוע שעל מדרכה לא חונים, אבל בחייאת ישה, HELP NOW JUDGE LATER.

הטיעון של נהג זהיר שהיה מקבל אזהרה אם זה היה דו"ח משטרה, לא יחזיק מים לבדו וצריך חיזוקים, אני הייתי מצרף את כל מה שנאמר פה ושולח.

SPEEDEVIL תנסה, אין לך מה להפסיד, בהצלחה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון של המדרכה לוקה בחסר, והמהנדס "לא חכם".

הנמכת מדרכה מבצעים רק בכניסה לחניי או במעבר חציה/הולכי רגל, והדוגמא מזמינה טעויות כמו פתיון לדג.

זה גם טיעון.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPEEDEVIL תנסה, אין לך מה להפסיד, בהצלחה.

תודה בהחלט אנסה ,

התכנון של המדרכה לוקה בחסר, והמהנדס "לא חכם".

הנמכת מדרכה מבצעים רק בכניסה לחניי או במעבר חציה/הולכי רגל, והדוגמא מזמינה טעויות כמו פתיון לדג.

זה גם טיעון.

טיעון חכם ,נוסף למכתב.

תודה ונקווה לטוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיעונים.

א - אני חדש באיזור, ולפני שבוע ראיתי רכבים חונים שם הרבה זמן ללא קבלת דו"ח חניה .

ב - סימון המדרכה מבלבל, קו הפרדה המראה אפשרות לשתי חניות לרכבים.

ובנוסף המדרכה במקום שקועה , כמדרכה הנמצאת בד"כ בכניסה למקום חניה.

ג - כאשר הגעתי לחניה, בצידה השני חנה רכב אחר, ולכן הבנתי כי זה אפשרי.

ד - אני זהג נהיר..(הגשש) , נהג זהיר אין לי עבירות קודמות, מאחר ואני מקפיד לחנות ולנהוג נכון.

ולפי סימון המדרכה ומצבה, והרכבים אשר חנו בה, גורם לאי הבנה לאדם הסביר.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...