Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב טוטאלוס והביטוח רוצה להוריד על תאונה קודמת

שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

הרכב שלי עבר טוטאלוס לפני כמה ימים.

הנזק הוגדר בתחילה כ"אובדן להלכה" ואח"כ החליטו שהוא טוטאל-לוס בגלל שצירפו לנזק עוד נזק קודם שהיה בחלק האחורי של הרכב והעדפתי לא לתקן.

עכשיו - החברת ביטוח רוצה להוריד לי מהתשלום המלא על הרכב את הנזק הקודם

(שקרה עוד לפני שביטחתי אצלם...). לא רק - הם גם רוצים לחייב אותי בהשתתפות עצמית שלא במוסך הסדר כי הרי אני לא מתקן את הרכב במוסך הסדר... (כי הוא טוטאל-לוס ומוגדר שלא לתיקון...).

זה הגיוני לדעתכם???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפחתת נזק קודם, ראה את השירשור הבא :

http://bit.ly/2kUg98D

(אמ;לק - זה מוצדק)

חיוב בהשתתפות עצמית - שיטת מצליח. אין שום עילה. ממליץ לפנות בתלונה למפקח על הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני יונות

אין השתתפות עצמית בטוטל לוס

האם השמאי היה מטעם חברת הביטוח או הבאת שמאי שלך?

. השתתפות עצמית

[TABLE]

[TR]

[TD][TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]תק' תשנ"ז-1996

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

(א) בקרות מקרה ביטוח המכוסה לפי פרק א' לפוליסה זו, פרט למקרה ביטוח שגרם לרכב לאבדן גמור או לאבדן גמור להלכה ינוכה מתגמולי הביטוח סכום של השתתפות עצמית הקבוע במפרט לגבי כל תביעה ובהתאם לסוג הנזק שנגרם, ובלבד שלענין השתתפות עצמית לנזק של ירידת ערך יחולו הכללים המפורטים בתקנה 3א.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין זה שהם באמת לא מחייבים אותי בהשתתפות עצמית על התאונה שעשיתי ובגינה הרכב טוטאלוס.

הם פשוט רוצים להפחית לי מהתשלום את עלות הנזק הקודם שהיה ברכב, לפני התאונה בגינה אני תובע.

והם "עושים לי טובה" ומוכנים שאשלם "רק" השתתפות עצמית בגין התאונה הקודמת...

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצפה שהתשובות ישתנו...

הם דיברו על הפחתה והציעו, אם אני רוצה, שיחייבו במקום זה בהשתתפות עצמית.

העניין הוא שזה מעצבן ההפחתה הזאת..

אני משלם מחיר מלא על הביטוח רק כדי לקבל אחר כך תשלום מופחת הגין נזק שהיה עוד לפני שחידשתי את הביטוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...