Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת רזולוציה של נייד 720P ל TV 1080P

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה היא כזו.

יש לי לפטופ של אייסר עם כרטיס גראפי של ATI Mobility 5650 שלפי הבנתי מסוגל להוציא 1080P

העניין הוא שרזולוציית המחשב עצמו היא 720P

כאשר אני מחבר את הנייד ל TV שלי (הייסנס 55 אינץ 4K) כדי לעשות MIRROR דרך כבל HDMI, אני מקבל תמונה שאינה פרושה על כל המסך. אני לא מצליח לעשות סקיילינג מהמחשב כדי שהתמונה ב TV תהייה על כל המסך.

האם יש דרך להכריח את הכרטיס מסך במחשב כן להוציא תמונה של 1080P ל TV? או בגלל שרזולוציית המחשב מוגבלת ל 720P אז אין אפשרות כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עושה DUPLICATE (שכפול מסך) או EXTEND (הרחבת מסך, יוצר לך שני שולחנות עבודה)?

במקרה הראשון זה מוציא את הרזולוציה של המסך המקורי, במקרה השני זה רזולוציות שונות, ווינדואוז אוטומטית ישים רזולוציה הכי גבוהה שנתמכת במסך.

אתה קובע את זה בלחיצה על מקשי WIN+P (המקש עם הדגל ו-P בו זמנית).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה עושה EXTEND, צריכה להיות לך אפשרות לשנות רזולוציה במסך השני (כנס להגדרות תצוגה, ותלחץ על המסך השני). נסה לשנות אותה ל1920*1080.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי מה שאמרת ואכן זה הראה לי את הרזולוציה של 1080P. סימנתי שהמסך השני יהיה המסך הראשי אך עדיין התמונה לא נמתחה על כל המסך. אפשר להגיד שאם ה TV שלי זה 55 אינץ, אז כרגע זה נראה כאילו ה TV זה 50 אינץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם יש כפתור Info בשלט ותראה מה הטלויזיה מציינת - אם היא בכלל מציגה 1920 על 1080

במידה וכן, חפש כפתור של Scaling ונסה לשנות יחס של התמונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם יש כפתור Info בשלט ותראה מה הטלויזיה מציינת - אם היא בכלל מציגה 1920 על 1080

במידה וכן, חפש כפתור של Scaling ונסה לשנות יחס של התמונה...

מה הכוונה אם ה TV מציגה 1920 על 1080? זו טלוויזיה 4K סמארט HISENSE 55M7000.

ניסיתי לשנות את יחסי התמונה, אך נשאר אותו הדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...