Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא אישי

Big Chevy
שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה כבר הרבה זמן אני רוצה להחליף את האוטו.אני מחפש משהו אמריקאי.חיפשתי כמה חודשים משהו יד שניה אבל אין כלום.ואני ממש ממש לא רוצה יפני.אז חשבתי אולי trail blazer אבל ראיתי שמחירו עומד על 260 אלף ש"ח!! והיום ראיתי את זה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3049005,00.html.כך שאני לא קונה רכב בארץ.אז נשאר רק ייבוא אישי.אני רוצה להביא רכב מארה"ב.יש עדיפןת לטנדר כמו f-350 slilverado או משהו כזה. איך אני עושה את זה?למי אני פונה?אפשר להביא רכב בן 3-4 שנים?או שהוא חייב להיות חדש?כמה כסף צריך לשלם שהוא מגיע לארץ?בקיצור אני לא מבין כלום בייבוא אישי.אז אשמח אם תוכלו להסביר לי איך זה הולך.

תודה רבה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה דברים:

1. חפש בויינט, יש שם סדרת כתבות על יבוא אישי של רכבים. הרבה מידע.

2. חפש גם בפורום, נכתב כאן הרבה על יבוא אישי.

3. לייבא F350? מה תעשה עם המפלצת העצומה הזאת בארץ? יש לך מושג מה עלויות התחזוקה של הדבר הזה?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך משהו שיש לו בארץ חלפים.לf 350 אפשר להשיג דרך הצבע ולsilverado אפשר להשיג מ umi כי יש להם את הדאבל ג'נט.ערכתי חיפוש אך לא מצאתי דבר.אפשר בבקשה קישורים??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. לייבא F350? מה תעשה עם המפלצת העצומה הזאת בארץ? יש לך מושג מה עלויות התחזוקה של הדבר הזה?

רוני

לא כל כך יקר להחזיק רכב כזה (בהשוואה לכמה רכבים מאותו סדר גודל של מחיר). אבל אם 260K לטרייל בלייזר יקר לך, אני חושש שגם F-350 יצא סיפור לא זול במיוחד.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך יקר להחזיק רכב כזה (בהשוואה לכמה רכבים מאותו סדר גודל של מחיר). אבל אם 260K לטרייל בלייזר יקר לך, אני חושש שגם F-350 יצא סיפור לא זול במיוחד.

יניב

אני יכול לברר בדיוק כמה עולה לתחזק רכב כזה בצבא. אני משוכנע שזה לא זול. (לא שתחזוקת רכב בצבא היא זולה - מדהים כמה טיפש היה מי שקבע את עסקאות התחזוקה של הרכבים הצה"ליים)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...