Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע בתול... יש דבר כזה בכלל?????

מניוס
שימו לב! השרשור הזה בן 7001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי אופל אסטרה 94, אוטומט, 1600, פחות מ 80,000 ק"מ... אחלה אוטו חוץ מזה שהוא שותה הרבה דלק... אבל חברים שלי אמרו לי שבגלל שאני נוסע רק בעיר והאוטו לא עובר את ה 120 או ה 140 המנוע עדיין בתול ובשביל לפתוח אותו צריך להגיע למהירות 180 עד 200 לפחות ואז זה ישפר לי את הביצועים בצורה משמעותית....

האם זה נכון? או שזה קשקוש בלבוש ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שלא אמרו 240+ קמ"ש!!

קודם כל הרכב לא יגיע לאזור ה180 לדעתי

יש דבר שנקרא צורת נהיגה, כמובן שמנוע שלא עבר את ה4000 סל"ד ב80000 ק"מ יהיה נחות מבחינת ביצועים מאותו מנוע עם אותו אורך חיים שעבר מידי פעם את ה5500 + סל"ד

אני לא אומר שצריך להדביק כל היום את הדוושה לריצפה אך צורת נהיגה "מלמדת" ומרגילה לא רק את המנוע אלא גם את המחשב והנתונים של המנוע- כמות דלק+אוויר+זמנים של שסתומים וכו וכו , כמובן שזה הבדל די זניח אבל יש הבדל.

לסיכום צורת נהיגה משפיעה על הביצועים אך הגזמה תגרום נזק ובלאי מואץ ולאו דווקא יתרון או הטבה

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש בלבוש ?

הבה נחשוב לרגע.

ברובו הגדול של הכבישים בעולם, המהירות המירבית ביותר המותרת היא 100 קמ"ש בקירוב.

האם זה הגיוני שיצרן רכב יתכנן את רכבו כך שיפעל בצורה נכונה רק לאחר שיבלה זמן מה בנסיעה במהירות הכפולה מכך?

בישראל המהירות המירבית המותרת הינה 110 קמ"ש. רובו הגדול של הנהגים לא עובר אותה בהרבה.

יש הגיון בכך שרוב המכוניות בישראל אינן מתפקדות היטב מכיוון שלא 'פתחו' אותן בדרך הנ"ל?

וזאת מבלי לציין בכלל שהרכב אינו מסוגל להגיע למהירות שכזו, ואם כן - האם נראה לך שהוא יאריך ימים אם תאמץ אותו בצורה כזו ע"מ שיפעל ביתר יעילות?

איני מאמין שאני אומר זאת, אך אם ברצונך לשפר ביצועי רכבך, התקן מע' פליטה בעלת זרימה חופשית או מסנן אויר פתוח. הם יתנו לך יותר תוצאות ביותר בטיחות.

מסור לחבריך שאתה מעדיף לשפר את ביצועי רכבך בעזרת כנף מדהימה. עצתי - התקן שיכול לשפר את ביצועי הרכב אף יותר מלנסוע במהירות של 100 - 200 (!!!!), החצאיות הבן בן בן בן בן עוולה שהתקין הבן דודה של חבר של דוד של מאור, ההוא שגר ליד העיגול.

מקווה שירדת לעומק דעתי.

ואם ברצונך 'לפתוח' מנוע ע"מ לעבוד מדי פעם בסל"ד גבוה, עליך לעשות מעין תקופת הרצה, כמו בהרצת מנוע חדש. החל לנסוע בסל"ד גבוה יותר ויותר אך בהדרגתיות ובתקופה מסוימת.

גם עדיף לך שמע' מסויימות ברכב שאינן מסוגלות לעמוד בעומס יתריאו אותך במהירות הגבוהה בכ10-20 קמ"ש מעל המותר ולא בכ100 קמ"ש מעל.

מה שבטוח, שלנסוע על 180 - 200 זוהי בטוח לא הדרך הנכונה לשיפור ביצועי הרכב ויעילותו!!!

בלי לפתח דיון כמובן על הסיכון הרב שבכך לרשיונך, לך ולמשתמשי הדרך האחרים.

חבריך צריכים להתבייש בעצמם!

יום טוב,

שחף בן צבי.

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע, אבל בשנה הזו בדיוק (94') הייתי בביקור במפעל של אופל בגרמניה.

אני לא אלאה אותכם בפרטים, אבל הבחור שהדריך אותנו שם אמר שאת הרכבים הרגילים שלהם (אלה שלא מיועדים למירוצים) הם מתכננים כך שצריכת הדלק האופטימלית שלהם היא בין 90-110 קמ"ש.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע, אבל בשנה הזו בדיוק (94') הייתי בביקור במפעל של אופל בגרמניה.

אני לא אלאה אותכם בפרטים, אבל הבחור שהדריך אותנו שם אמר שאת הרכבים הרגילים שלהם (אלה שלא מיועדים למירוצים) הם מתכננים כך שצריכת הדלק האופטימלית שלהם היא בין 90-110 קמ"ש.

האם זה לא נכון עבור כמעט כל רכב ממוצע? צריכת דלק אופטימלית בסביבות 90-100 קמ"ש (זוהי גם הצריכה שמצוינת בעלוני הפרסום של היצרן)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה לא נכון עבור כמעט כל רכב ממוצע? צריכת דלק אופטימלית בסביבות 90-100 קמ"ש (זוהי גם הצריכה שמצוינת בעלוני הפרסום של היצרן)

אכן כן

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמסור לחברים שלך שיעשו טובה ויפתחו ת'מנוע ליד איזו תחנת משטרה , ככהניפטר הסכנה שבנהיגתם .... או שסתם יקפצו מצוק...

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד.

מהירות שיוט- נסיעה בהילוך גבוה- מהירות סיבוב על חשבון מומנט !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ככה אז למנוע של האוטו שלי ביתקו קרעו פרצו את הבתולים ממזמן :-P

שלום

יש לי אופל אסטרה 94, אוטומט, 1600, פחות מ 80,000 ק"מ... אחלה אוטו חוץ מזה שהוא שותה הרבה דלק... אבל חברים שלי אמרו לי שבגלל שאני נוסע רק בעיר והאוטו לא עובר את ה 120 או ה 140 המנוע עדיין בתול ובשביל לפתוח אותו צריך להגיע למהירות 180 עד 200 לפחות ואז זה ישפר לי את הביצועים בצורה משמעותית....

האם זה נכון? או שזה קשקוש בלבוש ?

תודה.

תגיד מה עובר עלייך ,מי נוסע בעיר על 140?!?!?!?!?,לאן אתה ממהר כל כך ?

תתחיל להרגיע עם רגל ימין לפני שזה יגמר רע

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת בעייתי למדות צריכת דלק בעיר, כי זה מאוד משתנה. תמלא מיכל דלק מלא ותיסע עליו מחוץ לעיר עד שיגיע למינימום ואז תימדוד.

כשאתה אומר "שוטה הרבה דלק", כמה זה במספרים?

אתה גם מוזמן להצטרף למועדון אופל הנמצא בחתימה למטה. דלק עולה כסף, אבל ההצטרפות חינם. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על התשובות.

הקטע שגם חבר שלי עשה את זה לאופל שלו, ויש לו אופל אפילו יותר ישנה, והוא אמר שהוא הגיע ל 180 קמ"ש אז הוא שמה "פיץ" כזה חזק, ואז זה רמז לו שהמנוע לא בתול.... בכל מקרה אין לי בכלל כוונה להגיע לכזאת מהירות, וגם לא לאכול את הלוקשים שמכרו לי... חחח..

תודה רבה לכם

אפשר לנעול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

80,000 ק"מ...

איזה בתול ואיזה בטיח....

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שגם חבר שלי עשה את זה לאופל שלו, ויש לו אופל אפילו יותר ישנה, והוא אמר שהוא הגיע ל 180 קמ"ש אז הוא שמה "פיץ" כזה חזק, ואז זה רמז לו שהמנוע לא בתול....

הבה נעבור על הדברים בשנית:

אופל, רכב בעל אופי ויעוד לא ספורטיבי בעליל, בת כ-15 ויותר, במהירות של מאה ושמונים קילומטרים לשעה המשמיעה "פיץ" חזק.

לדעתי זה לא ביתוק קרום הבתולין של המנוע אלא ביתור ושיסוע כל הנרתיק, צואר הרחם ושאר ירקות מהאנטומיה הנשית.

איני מסוגל לחשוב על דברים יותר מסוכנים וטיפשיים.

רעש חזק בעת העומס הכי גדול שיכול להיות הרכב אינו רמיזה על כך שהמנוע כבר לא בתול אלא עובדה שהרכב אינו מיועד להגיע למהירות זו ובטוח נגרם לו עוול רב כתוצאה מכך.

לפחות זה שאמרת שאינך מתכוון לעשות זאת הנעים לי טיפה את העניין, ואני מאוד מקווה שאכן לא תעשה זאת ולא תתקרב לכך.

ערב טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על התשובות.

והוא אמר שהוא הגיע ל 180 קמ"ש אז הוא שמה "פיץ" כזה חזק, ואז זה רמז לו שהמנוע לא בתול....

QUOTE]

לפי דעתי זה רמז לו שהלך לו פלאג או משהו כזה...

:roll::?

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...