Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים קומפוננט

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 2627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הרכב הראשון שלי סוזוקי אלטו 2012 ובו מותקנים רמקולים מובנים מאוד בסיסיים. אני מעוניין לשפר את הסאונד. בעקבות המלצה הזמנתי רדיו דיסק של פיונר מדגם DEHX3950BT אבל אני לא מכיר שום חברת רמקולים חוץ מפיונר.

בגודל 6.5 אינץ', איזה רמקולים לדעתכם יתנו את התמורה הגבוהה ביותר? אני לא מחפש עוצמה, רק צליל נקי וחד. התקציב הוא סביב 500 ש"ח. תודה לעוזרים

עריכה אחרונה על ידי avimorde
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש :)

חוץ מפיונר יש אופציות טובות לקומפוננטים מידה 6.5 סביבות 400-600 שקל.

JBL GTO-608C

JBL GTO-609C - דגם יותר מתקדם.

HERTZ DSK 165.3

Focal R-165S2

Infinity PRIMUS 6500cs

האם קיים מגבר?

לא יודע מי בדיוק עונה לדרישה של צליל נקי וחד אבל היה לי ניסיון עם שני ה JBL והם אחלה סטים עם הגברה, ה 609C יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכתי להגיד שגובה הסכום שהקצבתי לפינוק הפעם הוא 1000 ש"ח.

חשבתי לנכון לעשות את הצעד הראשון בשדרוג המערכת על ידי רכישת רדיו דיסק (הפיונר עלה 500) ורמקולים. מגבר ובאסים מחכים ברשימה וככל הנראה לא אמחק אותם בזמן הקרוב.

האם הרמקולים שרשמת יסתדרו בלי הגברה בינתיים?

עריכה אחרונה על ידי avimorde
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי מגבר חיצוני נוסף - מצא את הרמקולים עם ה נצילות הגבוהה יותר.

כגון 92-95DB ולא 88DB .

כך המגבר הפנימי החלש ביחידת הראש, יצליח לספק עוצמה סבירה.

עם מגבר חיצוני זה פחות חשוב, מאחר ועוצמת המגבר יכולה לספק צליל חזק גם מנצילות נמוכה.

אחרי שתבחר את אחד הדגמים, אסוף עליו קצת מידע.

- היצרנים הללו איכותיים, כך כי כל בחירה היא אפשרית.

כגון :

א - נצילות Infinity PRIMUS 6500cs 93-DB

ב - נצילות Focal R-165S2 91.5-DB

ג - נצילות HERTZ DSK 165.3 93-DB

ד - נצילות JBL GTO-609C 92-DB

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם הזמנתי את הJBL. אומנם לא אקנה עכשיו מגבר אבל אנצל את ההזדמנות כדי לא להקפיץ את האשכול בעוד כמה חודשים. האם קיים מגבר באיזור 500+- שיעזור לרמקולים שהזמנתי והאם כדאי לקנות מיד 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

קודם כל תתחדש,לגבי המגבר אני ממליץ לך בחום לרכוש מגבר jbl מדגם 1004

שהעלות שלו ל-יד 2 באזור התקציב שציינת,תחפש בלוח יד 2 של הפורום אני בטוח שתמצא שם.

hu- samsung galaxy s23 ultra+audison b-con dsp-helix mini mk2 front-hertz mlk165.3 legend active front amp-arc audio xdi600.4 

sub-gladen zero 10 pro(sealed box) sub amp-mosconi gladen pro 1/10 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...