Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קודנית שמתחילה לקרטע

nirurshon
שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי לאנסר 2005, שמאז שנקנתה לפני כ7-6 שנים בערך, נשארה אותה קודנית.

בזמן האחרון התחילה לעשות בעיות ולפעמים קולטת טת הקוד ולפעמים לא, זה תקופה של חודשיים-שלוש ככה ולפני שאני יגיע לבןקר שבו היא תפסיק לעבוד, זקוק לעזרה האם כדאי להחליף/לתקן ?

60118b4417ef8fea5e1a6e75153ac1cd.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

כיום : Mazda 3 Spirit 2015

אמצע: S60 T4 2016

התחלה : לאנסר 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מחזק את אביעד.

עד כמה שזכור לי, לא דרשו קודנית בשנים האחרונות (את הביטוח עשיתי בפניקס ובמגדל לסירוגין).

תברר עם חברת הביטוח שלך ובמידה ואין חובה של קודנית, אז תפרק אותה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יגרום לכל שיהיה אפשר לפרוץ לאוטו יותר בקלות? ודבר נוסף האם אני יכול לבטל אותה לבד? או שצריך להיעזר בבעל מקצוע?

כיום : Mazda 3 Spirit 2015

אמצע: S60 T4 2016

התחלה : לאנסר 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני ממליץ בתור פתרון שאתה יכול לבצע לבד בקלות, כמו שכבר המליצו - תקנה לוח מקשים לקודן ותחליף. אפשר לקנות בחנוית/עסקים שמתקינים קודנים, מערכות לרכב, אביזרים. עולה 50-60 ש"ח.

כשהקודן פתוח, תנקה את הלוח המודפס עם אלכוהול.

זה יפתור לך את בעיית המקשים. תארגן גם סרט הדבקה דו צדדי של 3M בשביל להדביק את הקודן חזרה ואני הייתי בוחר במיקום שונה קצת, אם אורך החוט מאפשר.

איפה שהוא מודבק עכשיו, לדעתי מאוד לא נוח לשימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גם בעיה כזאת שילמתי 60 שקל על סידור של זה כמו שרשמו החלפת המקשים + ניקוי המגעים ברגע שראיתי שזה לקח בדיוק חצי דקה מצד הבחור הבנתי שיצאתי טמבל ויכלתי לעשות את זה לבד.

אני גם לא בטוח שהחלפת המקשים הכרחית וניקול שלהם יספיק בהחלט.

תפרק את הכיסוי פלסטיק ואת המקשים רוב הסיכויים שתראה שחור על חלק מהמגעים בפנאל וגם במקשי הגומי מאחורה תנקה את זה עם אלכוהול שהשחור יתנקה לגמרי וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול להחליף את הקוד ולהשתמש בספרות שטרם היו בשימוש, עשיתי זאת שלשום על פי ההוראות של בוקי והקודנית כמו חדשה. ניקוי עם ספריי מגעים החזיק בדיוק שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...