Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

ולפחות בכמה שנים הראשונות, יהיה שם המון היצע, מעט ביקוש (יחסי), ומחירי השכירות לא יהיו אפילו קרובים להחזרי המשכנתא.

נשמע כמו זמן טוב לקנות בו :)

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גם הסיבה שסרבתי לקנות דירה בחריש להשקעה.

60% מהרוכשים נדל"ן בחריש עשו זאת כהשקעה וכדירה להשכרה (נתון שהתפרסם בזמנו בעיתונות) ולפחות בכמה שנים הראשונות, יהיה שם המון היצע, מעט ביקוש (יחסי), ומחירי השכירות לא יהיו אפילו קרובים להחזרי המשכנתא.

בעוד 10 שנים תגרד בפדחת ותאמר איזה טמבל הייתי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי, רק אולי, אם הוא היה רוכש, עוד שנתיים שלוש הוא היה מגרד בפדחת ואומר איזה טמבל הייתי שרכשתי. ואם זה באמת יהיה המצב, אולי ההזדמנות לרכישה עוד לפנינו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יש כאן מישהו שיכול להסביר למה ב-2008 מיד ירדה פה הריבית אחרי הורדה בארה"ב ועכשיו אחרי ששם מעלים כבר מעל לשנה ריבית, כאן זה לא זז מילימטר. והתחלה של ירידה עכשיו זה מבלי שהריבית זזה בכלל, אז מה יקרה כשהיא תשתוה לזו של ארה"ב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי האינפלציה כאן נמוכה והשקל יחסית חזק מול הדולר. אם תעלה הריבית הוא יתחיל להתחזק עוד יותר מול הדולר וזה ישים את היצואנים בבעיה.

בקיצור, בנק ישראל מעדיף את האינטרס של היצואנים על פני זה של הציבור הרחב.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, הריבית משתנה לפי שערי מט"ח, פחות לפי הריבית בארה"ב. כמובן שהריבית בארה"ב אמורה להשפיע על יחס ההמרה דולר/שקל, אבל עד שההשפעה הזו לא באמת קורית בשטח, הריבית לא זזה. ברגע שהשקל ירד יותר מדי, הריבית תעלה.

מה יקרה אז זו שאלה מעניינת, שתלויה גם בהמון גורמים אחרים, ובכמה חזק הריבית תעלה. הריבית משפיעה לא מעט על מחירי הדיור, אבל יש עוד השפעות.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, בנק ישראל מעדיף את האינטרס של היצואנים על פני זה של הציבור הרחב.

זו דרך אחת להסתכל על זה.

אפשר גם להגיד שבנק ישראל מעדיף שתהיה לך עבודה ושהדיור יהיה יקר, מאשר שלא תהיה לך עבודה ושהדיור יהיה זול.

עד כמה שזה מבאס, זו כנראה הבחירה הנכונה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד 10 שנים תגרד בפדחת ותאמר איזה טמבל הייתי.

טמבל שלא קנה דירה במרחק יריקה מהרשות הפלסטינית בעיר שאין בה כלום שעתיים נסיעה לכל כיון מרכז תעסוקה, פנאי ותרבות של מדינת ישראל? נו באמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טמבל שלא קנה דירה במרחק יריקה מהרשות הפלסטינית בעיר שאין בה כלום שעתיים נסיעה לכל כיון מרכז תעסוקה, פנאי ותרבות של מדינת ישראל? נו באמת...
כשזו דירה להשקעה, זה רק שאלה של מחיר, תשואה וסיכון (וכאב ראש).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. חצי מדינה פה במרחק חצי יריקה מעיר או ישוב פלסטינים

ב. ביקנעם יש פארק תעסוקה גדול. גם בחיפה. גם בהרצליה. גם בנתניה.

ג. אני מקווה שיום אחד תלמד שיש גם (ובעיקר) אפור בחיים. שחור ולבן זה אחלה לילד שלי בן ה5 חודשים, קל לו להבחין בין הצבעים בקונטרסט כזה.

ילד גדול יותר כבר אמור להבחין בדרגות ובגוונים.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. חצי מדינה פה במרחק חצי יריקה מעיר או ישוב פלסטינים

ב. ביקנעם יש פארק תעסוקה גדול. גם בחיפה. גם בהרצליה. גם בנתניה.

ג. אני מקווה שיום אחד תלמד שיש גם (ובעיקר) אפור בחיים. שחור ולבן זה אחלה לילד שלי בן ה5 חודשים, קל לו להבחין בין הצבעים בקונטרסט כזה.

ילד גדול יותר כבר אמור להבחין בדרגות ובגוונים.

אני מבין שישראלים יעשו הכל בשביל לקנות דירה באמצע שום מקום שהם יראו ב-8 בערב למשך שעה עד שהם יתרסקו למיטה, אבל צריך להפעיל קצת שיקול דעת.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא צריך להגזים, גם בחריש יבנה מרכז תעסוקה (ואפילו יהיו בו שימושים מעורבים!!) ולא כל מי שיסע מחריש ליקנעם או לחיפה כדי לעבוד ישמין או יחלה בסכרת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כן...

זכור את דברי יבנו איזה מרכז ביג בו יפתחו עסקים שישלמו 28.49 ש"ח לשעה וזה יהיה מרכז התעסוקה של חריש. כל השאר יעשו זום-זום בפקק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מתיימר לנבא את העתיד, רק אומר לך מה בפועל מתוכנן שם. כנס לאתר של רמ"י ותחפש את תכנית חריש/1/ד.

לדעתי הבעיה הגדולה עם חריש היא חוסר יכולת של התשתיות האזוריות לקלוט את כל התנועה שתיווצר כתוצאה מכל הבניה שם. אבל זה באמת לא משהו שאי אפשר לפתור.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...