Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה על 500 שקלים " חניה על המדרכה" למרות שבפועל לא חנינו על המדרכה ,מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא של בת הזוג שלי קיבל היום דוח על חניה על המדרכה למרות שבפועל הוא לא חנה על המדרכה‏‏לכידה.jpgמה ניתן לעשות בנידון ??

האם הם מחויבים לשלוח לנו את התמונה שמראה שלדעתם הוא כן חנה על המדרכה ?

זה התרחש בחניה של רכבת צפון בבאר שבע למי שמכיר.

תודה לעוזרים

IMG_8889 (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נהוג בב״ש לצלם את הרכב בעת מתן דוח חניה, אתה יכול לבקש מהם את הצילום וישלחו לך.

האם כל פרטי הדוח מדויקים?

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

מה שההוא כתב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבת שלי חטפה שם גם דוח (אבל על 250 ש"ח) לפני כחודשיים. אצלה היה מדובר על שטח הפרדה בין אזורי חניה, כזה שיש עליו עמוד תאורה. לא מדובר על מדרכה מוגבהת סטנדרטית.

הבת שלי כתבה מכתב לעירייה וביטלו לה את הדוח.

מצ"ב תמונה שהבת שלי שלחה לי (לא הרכב שלה), שהרבה חונים שם כך. יש מצוקת חניה ואין שום סימון שאסור. מה גם שאין כמעט הפרש גובה בין הכביש לאיזור הזה, דבר שעשוי להטעות את הנהגים.

bs_train_st.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הגדרה של מדרכה

האדמתי

[TABLE]

[TR]

[TD] [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

"מדרכה" - חלק מרוחבה של דרך שאינו כביש, המצוי בצד הכביש, ומיועד להולכי רגל בין אם נמצא במפלס אחד עם הכביש ובין אם לאו;

"דרך" - לרבות כל מסילה, דרך, רחוב, סמטה, ככר, מעבר, גשר או מקום פתוח שיש לציבור זכות לעבור בהם;

לפי ההגדרות הללו תבחן אם הדו"ח מוצדק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...