Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - במוו סדרה 5 בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שהאחרון יכבה את האור בבקשה. במוו סדרה 5 מושקת בישראל והיא מבטיחה שהיא "צעד אחד לפני נהיגה אוטונומית". האמת? לפי רשימת האבזור נראה שהם לא ממש מגזימים.

כל הפרטים בכתבה המלאה.

במוו-סדרה-5-2017-1.jpgבמוו-סדרה-5-2017-M-ספור&.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה יודע, לא כל אחד קונה ב.מ.וו בשביל להתחרע איתה, בטח כשמדובר בסדרה 5.

בלחיצת כפתור אתה יכול לכבות את כל מערכות הבטיחות.

בלחיצה על כפתור אחר אתה יכול גם לכבות את בקרות היציבות.

הבחירה היא של הנהג.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז הגעתם של איוניק ונירו אני מודד שפיות/חזירות של היבואן על פי המפרט של בטיחות אקטיבית ובפרט בקרת שיוט אדפטיבית. בינתיים רק טויוטה עומדים בציפיות. מה שמחזק עוד יותר יצרניות אסיאתיות בשוק המקומי שעכשיו גם בבטיחות עדיפים על האירופיים. ומחסור של בקרת שיוט אדפטיבית ברכב חדש דנדש שהגיע לשוק ועלותו חצי מיליון ש"ח כבר ממש לא מובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי צריך BMW בשביל "נהיגה אוטונומית" ?

אני לא חושב שלרב קהל הלקוחות של הסדרה 5 אכפת מטוהר הנהיגה.

יותר מזה, גם למי שאכפת מטוהר הנהיגה אבל קונה סדרה 5 חדשה (או אפילו סדרה 2), רוצה שהרכב יטפל במצבים כאלה בנוסף לחווית הנהיגה...

אני צריך לדאוג לבלימה אם הרכב מלפני עוצר בפתאומיות? אני צריך לשמור על נתיב ומרחק לא משנה מה?

לפעמים בא לי שניה להחליף שיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לדאוג לבלימה אם הרכב מלפני עוצר בפתאומיות? אני צריך לשמור על נתיב ומרחק לא משנה מה?

לא שאני נגד אביזרי בטיחות אקטיביים, להיפך אבל הצהרות כאלה פשוט מפחידות.

אודה לך אם תודיע לי בבקשה מתי אתה על הכבוד ואיפה שאוכל להתרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה הזאת תתאים לשנת 2040 אולי, כרגע אתה כן צריך, בהחלט לא משנה מה. מה שכן, מחוץ לעיר בכביש יחסית פנוי הייתי בשמחה מפקיד את השליטה על הרכב בידי האלקטרוניקה שתשמור לבד על המרחק מהרכב מלפנים ותשמור על הנתיב. אבל עוד לא ראיתי רכב כזה שממש בא לי עליו. המבחר כרגע מצומצם מאוד, איוניק נירו ו CH-R...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד להתחסדות, כולנו אשמים בזה - זה הבאסה בלהיות בן אנוש ויהיו הסחות דעת.

הבימר יודעת לשמור מרחק, לשמור נתיב, יש לה מצב פקקים ויודעת לבלום בלימת חירום. לא בדיוק 2040...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רע בכלל. אבל קצת יקר לחבילה מלאה.

חבל שאין את הקטע של לחנות מהשלט. זה טוב לחניות צרות

חוץ מזה נראה שהחליפו ספק אודיו מהרמן-קרדון לB&W

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רע בכלל. אבל קצת יקר לחבילה מלאה.

חבל שאין את הקטע של לחנות מהשלט. זה טוב לחניות צרות

חוץ מזה נראה שהחליפו ספק אודיו מהרמן-קרדון לB&W

יש גם וגם. לפי האתר של BMW תוספת של הרמן קרדון עולה חמישית מB&W

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שיש פה בארץ את האופציה של לחנות משהשלט, כמו שהאופציה של התנעה מרחוק פה בארץ היא בלתי חוקית.

ב330e למשל יש אפשרות לpreconditioning של המיזוג/חימום גם מאפליקציה, ואם אני לא טועה בארץ זה מנוטרל, וניתן לכוון אותו לשעות מסויימות דרך הI drive.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז הגעתם של איוניק ונירו אני מודד שפיות/חזירות של היבואן על פי המפרט של בטיחות אקטיבית ובפרט בקרת שיוט אדפטיבית.

רק תזכור, לא כל המערכות נולדו שוות. בקרת השיוט בסדרה 5 כוללת עקיפה, טווח מהירויות גדול יותר ותיקוני היגוי בתמרון חירום. השוואה שטחית של מפרטים זה כמו לומר שמצלמה עם 16M טובה יותר מאחרת עם 8M.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת השיוט בסדרה 5 כוללת עקיפה, טווח מהירויות גדול יותר ותיקוני היגוי בתמרון חירום.

אפשר להרחיב מה בדיוק אומר מה שהדגשתי?

אגב גם מחיר הרכבים לא אותו הדבר, כך שזה שהמערכת בבימר יותר משוכללת לא אומר שהיא צריכה להיעדר מגרסת הבסיס שעולה חצי מיליון.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העקיפה מתייחסת למצב שבו הרכב יודע לעבור נתיב לבד כאשר כל מה שהנהג צריך לעשות זה להחזיק את ידית האיתות במשך 1.4 שניות.

תיקוני היגוי בזמן חירום מתייחס למצב שבו הנהג צריך לא רק לבלום אלא גם להסיט את הרכב לאחד הכיוונים.

ברגע שהנהג רק מתחיל לבצע תמרון חירום שכזה, מערכות הרכב ייכנסו לפעולה ויגיבו בהסטה של ההגה במידה הרלוונטית תוך כדי בלימה כמובן.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהנהג צריך לעשות זה להחזיק את ידית האיתות

הבעיה היא שזה פיצ'ר שלא מגיע בנהגי BMW :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...