Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירותי כביסה, מישהו משתמש?

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 2638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב אנשים, אחרי שיחה עם האשה בסופ"ש, הצלחתי לשכנע אותה לנסות אאוטסורסינג לכביסה ("אני לא רוצה שמישהו זר יגע בכביסה שלי"), אני מקוה שהיא לא תשתפן וזה באמת יקרה.

מישהו כאן משתמש בשירותי כביסה לכביסה הביתית? מחירים, תובנות, על מה לשים דגש וכו', הכל יתקבל בברכה.

מנסה שהפעם הראשונה תשאיר טעם טוב כדי שזה ישאר...

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שמשתמש בהם :

http://katzanelson.co.il/

כולל שליח שאוסף מהבית ומחזיר.

הוא מאוד מרוצה.

השאלה אם אתה באזור.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמשת במכבסה באיזור מגוריי. אני מוסרת בעצמי ואוספת בעצמי כשהיא מקופלת, אז אין לי יותר מדי תובנות על משלוחים.

המחיר הוא 10 ש"ח לקילו לכביסה רגילה (היה 9 בהתחלה ועלה לאחרונה). אם צריך ניקוי יבש או כביסה מיוחדת (נניח צמר), כדאי להפריד מראש ולברר כמה הם עולים בנפרד. בגדים לבנים וצבעוניים הם מפרידים לבד, אני לא עושה את ההפרדה. בעיקרון בקיץ אפשר להשאיר אצלו שק בבוקר ולעבור בערב אחרי העבודה ולאסוף כבר את השק המכובס. בחורף יש יותר עומס, אז זה לוקח יום-יומיים.

השתמשתי בעבר במכבסה אחרת, שלקח להם לפעמים שבוע להחזיר כביסה, וגם צבעו לי בגדים לבנים בוורוד, אז נטשתי. לצערי עד שלא נכווים במשהו קשה למנוע את הפאשלה מראש (ועוד הגעתי לשם בעקבות המלצה של חברה...).

במכבסה הנוכחית אין פאשלות בינתיים, השירות יחסית מהיר, הכביסה מריחה טוב ומקופלת ממש בקפדנות, ממש מהשקית לארון. הם אפילו מזווגים לי גרביים ומרכזים את כל הגרביים/תחתונים בשקית סגורה נפרדת בתוך השק.

מה שכן, לפעמים הם מתקשרים להודיע שהכביסה מוכנה ולפעמים לא, ואז צריך להתקשר לפני או להמר ולהגיע.

בסה"כ חוסך לי המון זמן יקר.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביסה והייבוש הם עניין די קטן, מה שגוזל זמן ועצבים הוא הגיהוץ

אז אצלי בבית יש מדיניות - רק בלית ברירה לובשים בגדים המצריכים גיהוץ.

בימים כתיקונם מתוך 2-4 מכונות בסופ"ש יש צורך לגהץ -1-2 זוגות מכנסיים, וכמובן סט מדים לכל חייל. שאר הכביסה מקופלת ועוברת לארון, גם לא משימה הגוזלת יותר מדי זמן.

אם העבודה מחייבת בגדים מגוהצים מדובר בסיפור שונה. למזלנו אשתי ואני מסתפקים בבגדים המצריכים קיפול בלבד למרות ששנינו עובדים מול קהל). יותר מזה, בבוקר הבגדים מגובבים בתיק של חדר הכושר, כיון שאנחנו מתאמנים לפני העבודה. יוצאים מהשק, נלבשים וטרם קיבלתי הערות שליליות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אתה אבא למופת ויחד עם זאת, אני אמליץ לך להצטרף לקבוצת ״אבא פגום - שורדים ביחד״ בפייסבוק.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן סט מדים לכל חייל

אחרי 3 שנות סדיר ו15 שנות מילואים, לא רואה מדוע צריך לגהץ מדים, א' וב', כותנה ודקרון.

אצלי הם היו יוצאים אחרי כביסה חלקים ויפים. מדי הב' קצת מתקווצ'צ'ים, ומיד אחרי כביסה הייתי מקפל אותם "קיפול חנויות בגדים" כדי ש"יסתדרו".

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 3 שנות סדיר ו15 שנות מילואים, לא רואה מדוע צריך לגהץ מדים, א' וב', כותנה ודקרון.

אצלי הם היו יוצאים אחרי כביסה חלקים ויפים. מדי הב' קצת מתקווצ'צ'ים, ומיד אחרי כביסה הייתי מקפל אותם "קיפול חנויות בגדים" כדי ש"יסתדרו".

מדי ב יותר צריכים גיהוץ. מדי א, צריך לנער חזק לפני התליה כשהם רוןביפ, לתלות והם יוצאים די ישרים.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...