Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סיטרואן C4 גרנד פיקאסו - המוהיקני האחרון?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל כרמי, איש המערכת למשימות שבעה מושבים מיוחדות, יצא לבחון את הסיטרואן C4 גרנד פיקסאו, ומצא את מה שהוא איבד אי שם לפני כמה שנים כשאיזו פורד אחת יצאה מחייו.

בואו לקרוא את המבחן המלא כאן.

סיטרואן-C4-גרנד-פי.jpgסיטרואן-C4-גרנד-פי.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קראתי ונהניתי. לשים בשורה שלישית מבוגרים זו התעללות.

לטעמי הגה חשמלי מדי.

אין גלגל רזרבי.

בהעדרה של ה smax מהאולמות , גם לדעתי,הוא מוביל הפעוטות הכי טוב בחתך שלו. מאובזר בכל טוב לכיוון ילדים. מגשי ציור בגב המושבים ....

גלוי נאות: מחזיק את דגם הדיזל 2.0 .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי הגרנד פיקאסו מהווה תחליף מצויין בשבילכם למרות שעם כ- 40,000 ק״מ ב- smax אין באמת סיבה להחליף.

למי שיש 3 ילדים רק מיניוואן עם 3 כסאות נפרדים יתאים לו בצורה המיטבית, לא ג׳יפון ולא נעליים (בעצם מגפיים לבוץ בו נוסע הג׳יפון :-))

למי שלא צריך 7 מקומות ועדיין יש לו 3 ילדים, עדיף לרכוש את הפיקאסו (ולא גרנד פיקאסו), הרבה יותר זול, אותו מרווח פנימי וגם לו יש מטען גדול מאד ושימושי.

האאוטלנדר הוא בדיחה עצובה כתחליף למיניוואן.

למי שיש רק 2 ילדים אני ממליץ בכל זאת על ג׳יפון, יש מספיק מקום לשני ילדים והם יושבים יותר במרכז הרכב מאשר במיני וואן בעל 3 מושבים נפרדים, כך שהבטיחות בתאונות צד תהיה עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית בהחלט מעניינת.

נתון התאוצה שפורסם במבחן נשמע טוב מדי... אם זה נכון, יש פה שד משחת. ולא. לא שופטים מכונית כזו על סמך 0-100, אבל... זה אחלה דובדבן ואינדיקציה.

סביבת הנהג מצריכה הרגל לטעמי. לא ההגה ולא הדשבורד, משכיחים לרגע שזו מכונית משפחתית. אבל אולי אשתי תאהב...

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ונהניתי. לשים בשורה שלישית מבוגרים זו התעללות.

לטעמי הגה חשמלי מדי.

אין גלגל רזרבי.

בהעדרה של ה smax מהאולמות , גם לדעתי,הוא מוביל הפעוטות הכי טוב בחתך שלו. מאובזר בכל טוב לכיוון ילדים. מגשי ציור בגב המושבים ....

גלוי נאות: מחזיק את דגם הדיזל 2.0 .

אם אני לא טועה הגלגל הרזרבי חסר רק בגרסת הדיזל, בגלל מיכל האוריאה.

אגב, גם ה-S-MAX חסר גלגל רזרבי.

לגבי נתון התאוצה. הנתון הוא עם נהג בלבד ולא ע"פ התקן האירופאי, שעל פיו מתפרסמים נתוני שאר היצרנים. הנתון הנכון הוא 10 שנ'.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כל קשר לקטגוריה הזאת אבל כתיבה מאוד יפה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעה למשפחה שלנו C4 פיקאסו קצרה חדשה עם מנוע THP.

שבנהיגה שלו יש תחושה של אוניה(ובגלל זה ההיגוי הקל דווקא נותן בגלל זה תחושה קצת טובה יותר במצב הזה - מוריד את ה"כבדות" שמשדרת השלדה).

המנוע מגיב לא רע בכלל והגיר 6 הילוכים היפני מצויין..והנוחות? אוי הנוחות..האאוטלנדר והCX5 (שיש לי ניסיון לא מועט איתם) לא מתקרבים לנוחות שלו בחיים..אפילו לא באיזור.

כשמגיע כביש משובש אני מכווץ את עצמי ומכין את עצמי לאי נעימות(כן..אחרי תקופה בGTI אתה רגיל שכבישים משובשים עלולים להיות נורא לא נעימים) ומגיע איתו ו..כלום שואל את עצמך לאן נעלם הכביש המשובש.

המערכת של PSA..שההחלטה הדבילית לאחד את השליטה על המזגן לתוכה פשוט..לא להאמין כמה גרועה ההחלטה הזאת! בנוסף התרגום של לובינסקי באמת לא תקין..אני פתאום קלטתי אצלו הודעות שקופצות על המסך עם "תרגום לא נמצא" או "שפה לא זמינה" באנגלית במקום ההודעה שאמורה להופיע - פאשלה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו S&S , כפתורים במסך מגע הם הרעה החולה שמתפשטת בהרבה יצרנים. כשזה מגיע גם למזגן זה ממש מעצבן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אכן כתוב יפה!

באמת מצער לראות שרכבים כאלו נעלמים מהנוף, ועוד יותר מצער לראות שדוקא הפיקאסו הקצרה, שגם נראית טוב יותר וגם ממש קומפקטית באורך כמעט ולא נמכרת. הארוכה באמת פונה לסגמנט די מצומצם, אבל הקצרה יכולה להיות רכב משפחתי סופר מרווח, נח, מעוצב ואפילו לא חלש ובזבזני, במחיר מקביל לקורולה, אלנטרה, פורטה או כל יפנומטית אחרת, ובכל זאת כמעט ולא נמכרת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פתאום קלטתי אצלו הודעות שקופצות על המסך עם "תרגום לא נמצא" או "שפה לא זמינה" באנגלית במקום ההודעה שאמורה להופיע - פאשלה.

הפתרון הוא לעבור לממשק אנגלי. התמיכה בפונט עברי נשארת, המקלדת העברית פתאום מופיעה ואין הודעות שגיאה.

באמת מצער לראות שרכבים כאלו נעלמים מהנוף, ועוד יותר מצער לראות שדוקא הפיקאסו הקצרה, שגם נראית טוב יותר וגם ממש קומפקטית באורך כמעט ולא נמכרת.

משתתף בתהיה. לדעתי פשוט סטיגמות עתיקות שעדיין מרימות ראש בעידוד חברות הליסינג הגדולות, עם פרסום ונראות חלשים מידי של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...