Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעד זול ו"מעניין" ל-4-5 ימים באירופה בשבוע הבא?

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טיסה מהעבודה בוטלה ברגע האחרון, אז נשארתי עם 4 ימי חופש שצריך לנצל עד אמצע פברואר.

מחפש יעד באירופה ל-4-5 ימים, רצוי עד תקציב כולל של 500 דולר.

עדיפות ראשונה היא לטבע ונופים משגעים, אבל עושה רושם שהתקציב לא יספיק, והתנאים לא יתאימו לטרקים וטיולים רגליים ארוכים עקב שלג/גשם (איסלנד, שוויץ, צפון איטליה וכדומה).

לכן אופציה שניה היא עיר אירופאית עם אטרקציות מעניינות (ולא רק מוזיאונים ובניינים מהמאה ה17), אולי איזה פסטיבל מקומי וחיי לילה סבירים+ (פאבים וכדומה).

יש המלצות (בנוסף לפראג וברלין שדי עונות על הדרישות)?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את בוקרשט, יש חיי לילה תוססים, בתי קזינו, פאבים ומועדנים בשפע. עוד אטרקציה מעולה היא therme שתוכל לראות כאן:

https://therme.ro/

עיר זולה יחסית (גם החנויות הבין לאומיות) לבירות אירופיות ובנוסף אם תרצה תוכל גם להגיע לאזורים עם נוף (אזור טרנסילבניה) וכ'ו בערך בשעתיים-שלוש נסיעה מבורשט.

עריכה אחרונה על ידי PorSche-911
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלגרד, וילנה.

מקומות נהדרים לתת בראש לבחורות גבוהות ולאכול במסעדות יוקרה(בוילנה יש גם מישלן, בבלגרד אין שמץ) במחירים של מחניודה בארץ.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את בוקרשט בעיניי אפשר למצות אחרי יומיים שלושה, משעממת ואין מה לעשות.

אני אמליץ כהרגלי על ברלין, לא יקרה יחסית למחיה, תחבורה ציבורית מעולה, יש מה לראות ביום ויש מה לעשות בערב (מסעדות, פאבים וכו') ואם יש לך מזל אולי תגלה שיש הופעות בתקופה שאתה טס. מה שכן מניסיון בתקופה דומה בשנה שעברה, השמש זורחת מאוד מאוחר ושוקעת מוקדם, זה קצת מבאס.

גם אמסטרדם בעיניי יכולה לבוא בחשבון לפרק זמן כזה. מניח שאותו סיפור עם השמש בהתחשב בעובדה שביקרתי בהולנד ובגרמניה בקיץ והזריחה מוקדמת והשקיעה די מאוחרת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמסטרדם וברלין נמצאות (כמעט) באותו קו רוחב - כך שמשך היום למעשה זהה. הן גם באותו אזור זמן, אבל כיון שאמסטרדם נמצאת מערבה הרי שגם הזריחה וגם השקיעה בה יהיו יותר מאוחרות.

נושא משך היום ומשך הלילה יותר קיצוני ככל שמתקרבים לקטבים וככל שהתאריך קרוב לנקודות ההיפוך - כאשר הייתי ברובניאמי, שנמצאת בקו רוחב 67 בערך, בחנוכה לפני שנה הזריחה היתה בסביבות 11 בבוקר והשקיעה בסביבות 1 בצהריים. אבל הדמדומים היו ארוכים מאד.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורשה. אחלה מקום, מאוד זולה, עם חיי לילה מפותחים.

הבעיה היא ש-5 ימים הם יותר מידי לורשה, וגם מאוד קר בתקופה.

תכלס כמעט כל בירה מזרח אירפאית תענה על הדרישות.

חבר היה לא מזמן בבלגרד, אמנם מהעבודה ולא כחופשה, אבל לדבריו העיר עונה על כל התנאים שציינת.

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעות - בלגרד בהחלט נראית אופציה מעניינת (אם אמצא טיסה זולה יחסית), עם מזג אוויר טוב (יחסית לאירופה בפברואר) ונופים יפים בסביבה.

חשבתי אפילו על חופשה של שבוע בלפלנד (טיסה דרך חוליו ב-230 דולר), אבל אחרי שראיתי את מחירי המלונות והאטרקציות הבנתי שזה מעבר לתקציב.

בלגרד, וילנה.

מקומות נהדרים לתת בראש לבחורות גבוהות ולאכול במסעדות יוקרה(בוילנה יש גם מישלן, בבלגרד אין שמץ) במחירים של מחניודה בארץ.

לתת בראש לבחורות גבוהות זה כבר מחוץ לתחום (כנ"ל לגבי בחורים גבוהים, למקרה וההצעה תעלה), אבל מסעדות יוקרה בזול זה בהחלט נשמע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפלנד זה עסק מומלץ ביותר, אבל

1. לפחות שבוע.

2. מדובר בנופש של אטרקציות, ובגלל הלוגיסטיקה (נהיגת מרחקים לא קצרים בשלג, והרבה פעילויות קבוצתיות) עדיף טיול מאורגן, וזה אולה בסדר גודל של 1600-2000 אירו. חפש שרשור של בחור בשל pasat04 שהעלה חוויות מטיול כזה בסביבות מרס-אפריל 2015.

וחוץ מזה:

1. רציתי להציע לך משהו פחות שגרתי - קופנהגן - אבל לפחות בשבוע הקרוב לא נותרו טיסות זולות עם DY.

2. אחד הבנים שלי מתכנם נסיעה עם חברים לריגה בעוד כ-3 שבועות. איני מכיר את העיר, אבל לפי המחקר שלו אמורה להיות מעניינת, והסופ"ש צפוי לעלות סביב 1000 ש"ח לאדם, כולל טיסות ומלון.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן אופציה שניה היא עיר אירופאית עם אטרקציות מעניינות (ולא רק מוזיאונים ובניינים מהמאה ה17), אולי איזה פסטיבל מקומי וחיי לילה סבירים+ (פאבים וכדומה).

בלגרד

תודה על ההצעות - בלגרד בהחלט נראית אופציה מעניינת (אם אמצא טיסה זולה יחסית), עם מזג אוויר טוב (יחסית לאירופה בפברואר) ונופים יפים בסביבה

בלגרד נראת אופציה מצוינת.

הוריי ואחותי היו שם בתחילת ינואר, משך 5 ימים, ומאוד נהנו. המחיר היה סביר אז והיום הוא אפילו זול יותר.

האופציות הכי זולות שאיתרתי דאז היו חבילות מסודרות דרך ישראייר או אשת- טורס (לשניהם יש גם הנחת "חבר" אם מדבר אליך).

לבסוף, בועקבות בעיית גמישות בתאריכים, בוצעה הזמנה דרך אשת טורס על יום שני-שישי (תכלס עדיף א'-ה' כי שישי זה רק על הנייר שכן הטיסה בלילה והמחיר זול יותר), כאשר הטיסה היתה עם אייר סרביה (הורי שיבחו את השירות) והמלון metropol palace hotel (מלון שקיבל המלצות מצוינות, ממוקם טוב והורי שיבחו את השירות). כמו כן, החבילה כללה העברות.

מקווה שעזרתי,

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדיק אתה אוהב לצפות בספורט ?

אם כן, אתה יכול להנדס לך איזה טיול יפה, בעקבות המשחקים במפעלי הכדורסל/כדורגל האירופאיים המתרחשים במהלך חודש פברואר.

נ.ב

אפשר להוסיף למשוואה גם את בודפשט.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורט שיכול לעניין אותי זה בעיקר ליגת האלופות, וזה לצערי לא מסתדר לי עם התאריכים (שמינית הגמר בעוד שבועיים כשאני לא יכול לקחת חופש).

כרגע אני פשוט בודק כל יום אם יש יעד מעניין (סטייל איסלנד, אירלנד וכדומה) שיש אליו טיסה זולה במיוחד בשילוב עם מזג אוויר סביר לטיולים רגליים. אם לא יימצא כלום, אז כנראה שאזמין את החבילה הכי זולה/נוחה לאחת מהערים שהמליצו כאן (בלגרד, ברלין וכדומה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסה מהעבודה בוטלה ברגע האחרון, אז נשארתי עם 4 ימי חופש שצריך לנצל עד אמצע פברואר.

מחפש יעד באירופה ל-4-5 ימים, רצוי עד תקציב כולל של 500 דולר.

עדיפות ראשונה היא לטבע ונופים משגעים, אבל עושה רושם שהתקציב לא יספיק, והתנאים לא יתאימו לטרקים וטיולים רגליים ארוכים עקב שלג/גשם (איסלנד, שוויץ, צפון איטליה וכדומה).

יש המלצות (בנוסף לפראג וברלין שדי עונות על הדרישות)?

תודה.

לא קראתי את השרשור אז אולי חוזר על המלצה שכבר נאמרה:

ממליץ בחום על קרואטיה, יש בCF איפשהו שרשור שפתחתי שמשקר לסקירה שלי על המקום היפה (והזול) הזה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורט שיכול לעניין אותי זה בעיקר ליגת האלופות, וזה לצערי לא מסתדר לי עם התאריכים (שמינית הגמר בעוד שבועיים כשאני לא יכול לקחת חופש).

כרגע אני פשוט בודק כל יום אם יש יעד מעניין (סטייל איסלנד, אירלנד וכדומה) שיש אליו טיסה זולה במיוחד בשילוב עם מזג אוויר סביר לטיולים רגליים. אם לא יימצא כלום, אז כנראה שאזמין את החבילה הכי זולה/נוחה לאחת מהערים שהמליצו כאן (בלגרד, ברלין וכדומה).

עדיין אין טיסות ישירות לאיסלנד וגם לא לאירלנד. אפילו החברה האירית המצטרפת לחגיגה בנתב"ג לא תטוס ישירות לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...