Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר מקבל מכות בזמן העברת הילוכים - סובארו B4

bigdevil0
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כשהמנוע קר אני מרגיש דפיקות מהגיר בזמן העלאת והורדת הילוכים(גיר אוטומטי), אחרי נסיעה של חצי שעה זה מסתדר והכל רגיל, אבל זה עדיין מציק ומעצבן.

הרכב שנת 2007 עם כמעט 170K...

מה זה יכול להיות? מישהו מכיר מכון טוב באזור נתניה שיכול לבדוק את זה?

תודה.

הוחלף שמן גיר ופילטר שמן גיר למקורי,הוספתי גם תוסף שמן גיר,לא כל כך עזר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשיתי מעולם בסובארו בי 4 אך אני מניח שאסף או מישהו אחר מהכנופיה יוכל לעזור לך בהבנת הפרוצדורה. אם המצערת אלקטרונית יש להתחבר למחשב הרכב כדי לבדוק תיאום או ביצוע כיול. יכול להיות שזה לא יפתור את הבעיה אך לפחות עשית משהו טוב לרכב. ברכבי VW גולף דור 4 עם גיר אוטומטי 01M רשום במפורש בספר הטכני של הגיר שבעת העברות לא חלקות בגיר קודם יש לבצע כיול מחדש (מה שנקרא BASIC SETTINGS) הכולל ניקוי מצערת ולימוד מצערת דרך המחשב ורק אם זה לא פותר את הבעיה בודקים תקינות תושבות ורק אז עוברים לבדוק מכלולי הגיר לצורך איתור כשלים.

עריכה אחרונה על ידי יאני

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי תושבת גיר? יכול להיות שלאחר התחממות הגומי בה חוזר לתפקד אבל כשהוא קר ומתייבש אתה מרגיש את החבטות.

כשאתה משלב להילוך אחורי אתה מקבל חבטה?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שזה הבעיה שפתרתי כבר עם הסיטרואן C4 שלי, מקווה שגם לך זה יפתור,

יכול להיות שזה התושבת, אולי שסתומי לחץ גומיות ושמן, תפנה לאחד המומחים בגירים בנתניה קוראים למוסך ז'וז'ו (רח' הנגר 14).

בהצלחה עם הפתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים, בזמן העברה לרוורס אני לא מקבל מכה מהגיר,אז אנסה לעשות לימוד גיר במורשה,אם לא יעזור אסע לאחד המוסכים..

חייב לעשות את הלימוד גיר במורשה? או שיש מקום יותר טוב לעשות?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למורשה יש את המחשב המקורי

גם אני חיפשתי אופציה אחרת

תדאג לעשות ניקוי מצערת טוב לפני ותאפס את המחשב בזה שתנתק את המינוס לחצי דקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, הרגע התקשרתי למוסך מורשה סובארו בנתניה ואין להם מושג על מה אני מדבר ולא מכירים שום לימוד גיר, אמרו שאם אני רוצה אני מוזמן להגיע ויסרקו לי תקלות בגיר בעלות של 300 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק,שיש שמן גיר מתאים,בצבע הנכון ובכמות הנכונה.אם לא הוחלף שמן גיר ב 3 השנים האחרונות,ממליץ על החלפה חלקית,זה יעשה טוב לגיר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, הרגע התקשרתי למוסך מורשה סובארו בנתניה ואין להם מושג על מה אני מדבר ולא מכירים שום לימוד גיר, אמרו שאם אני רוצה אני מוזמן להגיע ויסרקו לי תקלות בגיר בעלות של 300 שח

נסה מוסך אחר הם לא יודעים לעבוד כנראה אני בעצמי ראיתי איך עושים לימוד גיר לאוטו שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תושבות גיר לא נבדקו, מאמין שהם תקינות מכיוון שהתופעה קוראת רק כאשר המנוע קר...

לאחר שיטוט באינטרנט גיליתי שאפשר לעשות את זה עי שימוש בכבל מיוחד (VAG K+CAN Commander 1.4 OBD2 ) ושימוש בתוכנה החינמית של סובארו FreeSSM

מישהו מכיר?

תודה

עריכה אחרונה על ידי bigdevil0
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק,שיש שמן גיר מתאים,בצבע הנכון ובכמות הנכונה.אם לא הוחלף שמן גיר ב 3 השנים האחרונות,ממליץ על החלפה חלקית,זה יעשה טוב לגיר.

התחל מהבדיקה הנ"ל - במידה ולא הוחלף נוזל ממסרה.

החלף והקפד על נוזל ממסרה בתקן סובארו הנכון.

ובמקביל בדוק תושבות מנוע וגיר.

בגלל זיהוי המכה כאשר הרכב קר / נוזל הממסרה קר. ואח"כ מתחמם והמכה פוחתת.

יש אפשרות כי החלפה חלקית / ריענון הנוזל בממסרה יעזור.

(חפש - יש מספר דיונים עם ממסרות של מאזדה / די תואמות, עם בעיה דומה.

והחלפת הנוזל בממסרה עזרה לפתרון הבעיה.)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...