Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוד קופון טייר קלאב

BeaT
שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מעוניין לרכוש צמיגים לרכב שלי,פיג'ו 206 שנת 2004.

מחפש צמיג סטנדרטי לא ספורטיבי,נכנסתי לטייר קלאב והיו כמה אופציות שמתאימות לרכב שלי,

FALKEN ZE914,SN832

FARROAD FRD16

GTRADIAL CHAMPIRO VP1

VATION VI682

מבין הצמיגים הנ'ל על איזה אתם ממליצים שיתאימו לדרישות שפרטתי בהתחלה שהן סה'כ סטנדרט,לא ספורט וכו'.

כמו כן אשמח אם למישהו יש קוד קופון שיכול לשתף אותי בו.

תודה ושבוע טוב!:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים מעפנים אחד אחד. אולי הפאלקן יהיו סבירים, חכה לעוד דיעות. מה המחירים שלהם?

אני החלפתי לפני שלושה חודשים לרביעיה של kleber HP3 במחיר של כ1300 ש"ח כולל כיוון פרונט. הם החליפו רביעיה זהה שהיתה על הרכב במשך ה-5 שנים האחרונות וסיפקו אחיזה מצויינת ואורך חיים יפה מאוד.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי דרך טייר קלאב רביעיית FALKEN ZE914 לפונטו איבו שלי,לפני כ-8 חודשים ואם אני זוכר נכון שילמתי כ-950 שקלים.

אני מגיע מאופנועים,לכן אני יודע מזה לשלם הרבה כסף על צמיגים... קראתי ביקורות ביקורות שבסה"כ היו טובות מאוד והלכתי עליהם.

אין לי למה להשוות,אבל בסה"כ עושים את העבודה,אני נוסע המון והצמיגים עברו כבר 17000 ק"מ,לא מראים סימני עייפות,מה שכן שמתי לב,שעל כביש רטוב הם לא נותנים הרבה בטחון.

בשורה התחתונה,אני מרוצה,עדיף על מותג סיני לא ידוע ומחיר מאוד נוח.

לגבי טייר קלאב,תהליך נוח ופשוט והצמיגים חיכו לי בצמיגייה הנבחרת למחרת ההזמנה (טריים,בדקתי תאריך יצור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים מעפנים אחד אחד. אולי הפאלקן יהיו סבירים, חכה לעוד דיעות.

הפאלקן הרבה יותר מסבירים.

פאלקן הינו מותג יפני מבית Sumitomo המייצרים גם את צמיגי דאנלופ.

צמיגים של פאלקן מגיעים כהתקנה מקורית (OE) על כמה וכמה רכבים כולל על פולקסווגן פאסאט החדשה (בחו"ל).

ה-ZE914 בפרט, נותן תמורה גבוהה מאד יחסית למחירו ומקבל ביקורות מעולות גם בארץ וגם באירופה.

אתה מוזמן לראות פה.

פות"ש, מה מידת הצמיגים ברכב שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מכל אלה הפאלקן יהיה הטוב ביותר השאלה מה התקציב שלך ומה המידה שנדרשת, אני אישית כמעט קניתי פאלקן, בסוף מצאתי קונטיננטל איקו קונטקט 5 המחיר דיי קרוב(הפרש של 300 שקל בערך ל4 צמיגים כולל התקנה וכל הירקות שמסביב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאלקן הרבה יותר מסבירים.

פאלקן הינו מותג יפני מבית Sumitomo המייצרים גם את צמיגי דאנלופ.

צמיגים של פאלקן מגיעים כהתקנה מקורית (OE) על כמה וכמה רכבים כולל על פולקסווגן פאסאט החדשה (בחו"ל).

ה-ZE914 בפרט, נותן תמורה גבוהה מאד יחסית למחירו ומקבל ביקורות מעולות גם בארץ וגם באירופה.

אתה מוזמן לראות פה.

פות"ש, מה מידת הצמיגים ברכב שלך?

אהלן,מידת הצמיגים 175/65/14.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-ZE914 באמת בסדר. לא צמיגי טירוף, אבל אתה כנראה גם לא צריך צמיגי טירוף.

הם החליפו את ה-912 שהגיעו במקור עם די הרבה מכוניות ברמות מחירים שונים (אם כי רק עממיות). פאלקן היא חברת tier2, כלומר רמה מתחת למישלין/פירלי/גודייר ומקבילה לטויו/קומהו/יוקאמה. ה-914 בסך הכל די מקבילים ל-CF2 של טויו, LM משהו של דאנלופ, וה-C.Drive או מקבילו המודרני של יוקוהמה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים מעפנים אחד אחד. אולי הפאלקן יהיו סבירים, חכה לעוד דיעות. מה המחירים שלהם?

אני החלפתי לפני שלושה חודשים לרביעיה של kleber HP3 במחיר של כ1300 ש"ח כולל כיוון פרונט. הם החליפו רביעיה זהה שהיתה על הרכב במשך ה-5 שנים האחרונות וסיפקו אחיזה מצויינת ואורך חיים יפה מאוד.

הפאלקן צמיג לא רע. ברור שלא ניתן לטעון כי הוא הכי טוב בקטגוריה, אך הוא מספק תמורה מצויינת למחיר. איני מכיר את הקלבר, אך מבחן שערך איגוד הנהגים הגרמני דרג אותו במקום הלפני אחרון, שאחריו רק צמיג סיני:

https://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/2015_Sommerreifen_Test_205_55_R16.aspx?ComponentId=228381&SourcePageId=31821

הפאלקן אגב דורג במרכז הטבלה, לפני צמיגים מוכרים כגון מישלין אנרג'י סייבר, וקונטי אקו קונטקט.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש רביעיית ZE912. אני לא יודע מה ההבדל בין ה914 ל-912. אם מישהו יודע אשמח שישתף :-D

ובכללי הצמיגים מעולים. לפני כן היו לי 2 צמיגים אחוריים סינים (הגיע עם הרכב) והחלקתי בכביש פעמיים סתם ככה (לא יום גשום!).

לאחר החלפת הצמיגים האוטו יציב חבל על הזמן. שום החלקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...