Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמד לשברולט ספארק, וכמה שאלות

nadavd4
שימו לב! השרשור הזה בן 2030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, ברשותי ספארק 2011 (מנוע 1200) ואני שוקל להחליף מצמד מתישהו בשנה הקרובה (מפריד גבוה מאוד).

לאחר בירור עם כמה מוסכים, נראה שהמחיר במוסכים של UMI הוא כ 2500 ש"ח (?!) ללא מעמ, כשמחיר החלקים (המקוריים) הוא משהו כמו 850 מתוכם.

האם מדובר במחיר הגיוני בכלל לאוטו הזה?

וכמה שאלות נוספות-

האם כדאי לי להחליף שמן גיר לאחר 90000 קמ? ההעברה לא הכי חלקה כרגע (בעיקר בין ראשון-שני-שלישי).

בבקרים קרים מאוד או לחים מאוד, יש רעידות מהמצמד בתחילת נסיעה, ולאחר שהוא והמנוע מתחממים אין את הבעיה. מישהו מכיר? המצמד עצמו מתפקד טוב בשאר המצבים למרות הפרדה גבוהה.

מנסה להחליף אורות חניה, ללא הצלחה. מנסה להוציא עם היד, עם פלאייר, ללחוץ מסביב ומה לא. מה אני מפספס? מחיפוש ברשת נראה שאני לא היחיד..

תודה, נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כדאי לי להחליף שמן גיר לאחר 90000 קמ? ההעברה לא הכי חלקה כרגע (בעיקר בין ראשון-שני-שלישי).

אני בעד

מנסה להחליף אורות חניה, ללא הצלחה. מנסה להוציא עם היד, עם פלאייר, ללחוץ מסביב ומה לא. מה אני מפספס? מחיפוש ברשת נראה שאני לא היחיד..

לי קרה אותו דבר למרות שניסיתי כמו שכתוב בספר הרכב - לא החלפתי - אין לי פיתרון בינתיים. (לא ניסיתי בכח/עם פלייר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה עם החלפת השמן להחלפת הקלאץ' - אז מרוקנים את הגיר בכל מקרה.

דבר עם אבי חלפים לגבי סט קלאץ'.

המתן ל-DIMO שהחליף אצלו קלאץ לא מזמן, לעוד מידע.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט קלאץ' של valeo לרכב זה ממש לא עולה 850 ש"ח (בזמנו קניתי בקצת יותר מחצי הסכום הזה) תיצור קשר עם אבי חלפים להצעת מחיר.

את העבודה עשינו ביחד עם אסף ורועי, לא היה הכי פשוט אבל גם לא מסובך יותר מדי.

העברות ההילוכים הקשות שאתה מדבר עליהן הורגשו גם אצלי, לדעתי זה פחות אשמת שמן הגיר , לדעתי זה מושפע יותר מהקלאץ. (לא יכול להתחייב מי האשם העיקרי, כי כמו שאסף ציין, בהחלפה, רוקן השמן והוחלף בחדש, לאחר התהליך, הורגש שיפור בהעברות ההילוכים).

נורות חניה, לא יצא לי להתעסק איתן אף פעם... (נשרף, סבבה, אני חושב שהן די מיותרות גם כשהן עובדות, לא זכור לי אפילו מקרה אחד שנסעתי רק איתן)

בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי Dimo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, תודה על המידע.

אני פחות בכיוון של החלפה של המצמד בעצמי, בגלל זה התייעצתי לגבי כמה הגיוני יכול להיות מחיר במוסך.

מה שכן, אם אני קונה חלפים בעצמי יש לי אפשרות לתת למוסך שחבר עובד איתו לעשות את ההחלפה. מדובר במוסך כללי, לא כזה שמתמחה בשברולט. כדאי? אמור לצאת זול משמעותית.

בנוסף, יש הבדל כלשהו בין חלקי המצמד המקוריים לאלה של valeo?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי, אם סידרת את העניין, אשמח לקבל מידע - אני חווה בדיוק את אותה הבעיה ואין לי מושג מהיכן להתחיל - מוסכים מורשים, סוחרי חלפים... תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אם סידרת את העניין, אשמח לקבל מידע - אני חווה בדיוק את אותה הבעיה ואין לי מושג מהיכן להתחיל - מוסכים מורשים, סוחרי חלפים... תודה

בסופו של דבר הלכתי עם המלצות חברי הפורום והחלפתי לסט קלאץ של Valeo, שעלה 520 ללא מע"מ. העבודה עלתה עוד 900 ש"ח בלי מע"מ במוסך כללי, ועל הדרך הוחלף שמן גיר ל 75W90 של סובארו.

בגדול - הדוושה הרבה יותר קלה, הרעידות נעלמו וההעברות טיפה יותר חלקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הייתי חייב לתקן היום לפני החג. מצאתי מקום שיעשה לי תיקון ב50 שקל יותר ממה שלך עלה, גם valeo (לפחות זה מה שאמרו לי). אכן, הכנסת הילוכים חלקה יותר, דוושה נעימה יותר, סל"ד לא קופץ גבוה אחרי שילוב הילוך, והפסקת רעידות שכבר כמה שנים אני לא יודע מה מקורן (לא איזון גלגלים, לא כיוון פרונט...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...