Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה לגיר ולניהול מנוע פיאט בראבו

שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ברשותי פיאט בראבו 1.4 טורבו רובוטית.

אני מעוניין לקנות תוכנה וגיר של TMC.

יש סיבה להעדיף סדאנות ישראליות על פני TMC?

המחיר 280 ליש"ט לכל תוכנה כולל משלוח ללא מס.

תודה.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

ברשותי פיאט בראבו 1.4 טורבו רובוטית.

אני מעוניין לקנות תוכנה וגיר של TMC.

יש סיבה להעדיף סדאנות ישראליות על פני TMC?

המחיר 280 ליש"ט לכל תוכנה כולל משלוח ללא מס.

תודה.

מנסיון של חבר - תוכנת גיר של TMC נמחקת אחרי הנעה מחדש ככה שחבל על הכסף.

קופסא למנוע - לדעתי עדיף תוכנה , לך לאחד שיעשה לך תוכנה לרכב ולא מדף . בבראבו הראשונה שלי הייתה לי תוכנה של ATM שהותקנה ע"י ID-GO

אישית אני ממליץ על autotech - עוז - עושה עבודה מעולה, בבראבו השנייה שלי שמתי תוכנת מנוע וגיר שלו והייתי מבסוט עד השמיים (כמובן תוכננה במיוחד לרכב שלי)

יש גם את דני MAXTUNING שיעשה לך תוכנה במיוחד לרכב שלך (על דיינו)

כרגע לפי מה שידוע לי היחיד שיעושה תוכנה לגיר שבאמת משנה את התנהגותו לטובה זו התוכנה של עוז - AUTOTECH

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של חבר - תוכנת גיר של TMC נמחקת אחרי הנעה מחדש ככה שחבל על הכסף.

קופסא למנוע - לדעתי עדיף תוכנה , לך לאחד שיעשה לך תוכנה לרכב ולא מדף . בבראבו הראשונה שלי הייתה לי תוכנה של ATM שהותקנה ע"י ID-GO

אישית אני ממליץ על autotech - עוז - עושה עבודה מעולה, בבראבו השנייה שלי שמתי תוכנת מנוע וגיר שלו והייתי מבסוט עד השמיים (כמובן תוכננה במיוחד לרכב שלי)

יש גם את דני MAXTUNING שיעשה לך תוכנה במיוחד לרכב שלך (על דיינו)

כרגע לפי מה שידוע לי היחיד שיעושה תוכנה לגיר שבאמת משנה את התנהגותו לטובה זו התוכנה של עוז - AUTOTECH

בהצלחה!

מנסיון אישי - המודגש זו, סלח לי, שטות (ואפילו קצת מרגיז לקרוא את זה, עצת אחיטופל שלא עומדת בכללי ההגיון הבסיסיים ביותר).

השאר זה תלוי-העדפה, אחד יעדיף מוצר מדף השני יעדיף קאסטום, זה דיון של מה אתה מעדיף - פרפורמנס (קאסטום) או דורביליטי (בקרת איכות של מוצר מדף של חברה גדולה ומוכרת >> בקרת איכות של קאסטום, אם זה לא ברור מאליו).

אתה יכול להעיף מבט בשרשור שלי מהחתימה יש ממנו קישור לשרשור שעוסק בתוכנות האלו של TMC.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בגלל הסקירה שלך התחלתי לחפש על זה ובפורום אלפא ישראל ופורום פיאם COM יש הרבה חו"ד חיוביים.

התבלבלתי שוב אבל לגמרי TMC נראים כאופצייה עדיפה. אני לא גם לא מחפש להתחרע בשיפורים, כך שהקג"מ והכ"ס ש-TMC מציעים נראה לי מספיק.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר שזה עדיף, זה באמת תלוי העדפה.

אבל העניין עם תוכנת הגיר זה דיסאינפורמציה...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור למיטב ידיעתי התוכנת גיר של TMC אמנם לא נמחקת אחרי הנעה מחדש אבל אחרי תקופה מסויימת יש צורך לחבר שוב את הקופסא ולבצע "ריסט" להתקנה, 2 בעלי בראבו מקבוצה החזירו להם את הקופסת גיר וקיבלו את כספם בחזרה (אחרי תקופה ארוכה יותר מתקופת ניסיון) ככה שזה מעיד על משהו.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק AUTOTECH . הניהול מנוע וגיר שלו רמה מעל כולם פה בארץ.

בטורים נמוכים ההילוכים עוברים עם גז ביניים גבוה יותר ומעביר הילוך חלק

המהלך קלאצ' יותר קצר ומתחבר להילוך כמעט בלי השהייה.

והתוכנה שלו הכי מדוייקת שיש, מאוד ליניארית גודשת 1.4 ולא מאבדת אויר מהר.

מומלץ מאוד. והמחיר גם מנצח נראה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...