Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבות מעניינות אותי - מה צריכת דלק ריאלית של רכבת?

nimrod7676

פוסטים מומלצים

לא זכור לי שראיתי בארץ מסוטים עם אדני בטון.

ככל שאני יודע, בשפה המקצועית של רכבת ישראל זה נקרא מבנה תחתון. אם כי נראה לי ש-embankment הוא מונח כללי יותר.

84246926_10157185656968721_2060357307232944128_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=e0_y4n2Sv1QAX-oAqYl&_nc_ht=scontent.ftlv2-1.fna&oh=25cadba40cb8bb2e24126f3215b42693&oe=5ED27214

מצ"ב מפלג ע"ג אדני בטון - היישר מהפייסבוק של הרכבת.

לגבי הembakement, בארץ מדברים על תוואי כביש\מסילה במונחים של תוואי במילוי, תוואי בחפירה, יכול להיות שהמילה סוללה רלוננטית פה.

ברכבת מבנה תחתון הוא כל מה שבין הקרקע הקיימת שנקראת 'שתית' לבין החצצ הרכבתי (שהוא חצץ ספציפי מאד ובאיכות גבוהה ביחס לחצץ שמתמשים בו בסלילת כבישים). ואדנים, פסים, חצץ וכו' זה מבנה עליון (בכבישים פשוט קוראים לכל המבנה - מבנה מיסעה).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

84246926_10157185656968721_2060357307232944128_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=e0_y4n2Sv1QAX-oAqYl&_nc_ht=scontent.ftlv2-1.fna&oh=25cadba40cb8bb2e24126f3215b42693&oe=5ED27214

מצ"ב מפלג ע"ג אדני בטון - היישר מהפייסבוק של הרכבת.

כפי שכתבנו פה כבר, מסוטים כאלה מגעים מוכנים מהמפעל, לא מרכיבים אותם במקום.

בדיוק צילמתי משאית שמובילה שניים כאלה:

11111.jpg 33333.jpg22222.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, אני חושב שהמסילות שלנו מגיעות ממפעלים בצ'כיה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
נראה לוקיישין מאוד חביב לצילומים. אבקר בו בקרוב.

תודה!

הוראות הגעה לתחנת נחל שורק:

2222.jpg

מבנה התחנה - חץ צהוב. מגיעים מכביש 3 מהצד השמאלי הרחוק של התמונה. אני עצרתי בנקודה שמסומנת בחץ כחול (הוויז מסמן את נקודת היעד שם). חציתי רגלית את תעלת הניקוז ואת המסילה.

יותר נוח היה להגיע מהצד השני של המסילה ונסיתי את זה היום.

ממשיכים עם הכביש הסלול שבצד שמאל בתמונה עד שמגיעים לגשר חקלאי.

2223.jpg

עוברים את הגשר, הוא סלול ובמצב טוב.

2225.jpg

אחרי שיורדים מהגשר, מגיעים לשביל עפר שמסומן בחץ שחור בתמונה הראשונה.

בהמשך השביל מגיעים לזה:

2224.jpg

מכיוון שהאוטו שלי לא ג'יפ ולא רכב ליסינג :-) פה עשיתי אחורה פנה. אבל בעונה יבשה מניח שאפשר לעבור שם עם רכב רגיל ולהגיע עד לתחנה עצמה, למקום יותר נוח לצילום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עשו שם עבודה יפה מאד. מה שחסר זו הצללה. חוץ מזה, זו נקודה אחת בתוך ריכוז נהדר של אתרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אה, ביקרת? יפה מה שעשו שם.

אגב, לא מן הנמנע שבאמת עצרה שם רכבת פעמיים עד ארבע ביום, ככה ששעתיים זה לא הרבה לחכות...

יש יותר מארבע פעמים ביום. עליתי על הרכבת של 13:00.

Screenshot_20200226-185418(1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר.

תחנת "השדה" היא תחנת שדה נחום, לא מזמן ראיתי באיזו קבוצת פייסבוק תמונה שלה - לא יותר מעמוד עם הכיתוב "השדה" ליד המסילה.

קלמ 4.500 הוא ביטוי שגור גם כעת ("קילומטר 4.5"), איזור המסחר (והתעשיה) של נשר, במרחק 4.5 ק"מ מתחנת חיפה מזרח, שהיא נקודת האפס של הרכבת עד היום.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניחוש שלי היה שמדובר בציוד הנייד (בדומה ללוחות זמנים של חברות תעופה שמציינות דגמי מטוסים, אבל לעתים בתאור גס ולא דגם ספציפי)

נברתי קצת במרשתת - ומצאתי את הדו"ח הזה

בעמוד 304 מוזכרים שני Sentinel-Cammell Railcars שהם קרונועי קיטור אנגליים (להבנתי מדובר בסדרה ארוכה של קרונועים, לאו דווקא הדגם שסופק לניו זילנד) למשל - כאן.

אז נראה ש "קר-קיט" הו "קרון קיטור", ואילו "מעורבת" היא גרורת קטר. זה גם הגיוני, שכן ה"קר קיט" נסע קטע קצר בלבד.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...