Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה להסיר מדבקה של חלון שחור מהחלון

dj_poo
שימו לב! השרשור הזה בן 7005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדבקתי את המדבקה השחורה על החלון הכל טוב ויפה עד שהוא התחיל לצאת עכשיו אני הוצאתי אותו בכללל נישאר עדיין החלון שחור אני קניתי ממיס דבקים אני משפשפ ועדיין בקושי יוצא מישהו יודע מה אני צריך לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד, כנס לאיזה חנות כלי עבודה, וקנה לך "סכין פאנלים", הדרך הכי טובה להוריד דבק מחלונות.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מים רותחים וציפורניים זה המתכון הכי טוב לקילוף מדבקות ללא פציעות מיותרות לרכב...

אני הורדתי ככה שכבות שלמות של מדבקות אדום-לבן, ושמור מרחק שהיו על הרכב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הסכינים לא עוזרים כל החומרים שאני שם הם עוזרים אבל עדיין צריך לשפשף כמו מניאק אני מ שעה 2 עד עכשיו 6 רק משפשף כמו מניאק סיימתי רק 2 חלונות ועדיין לא סיימתי אותם ממש

אני מישתגע חייב משהו לסיים את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי. WD40, ופיסת פלסטיק קשה אך לא חדה (ע"מ לקלף מה שהציפורניים לא מצליחות לקלף).

היזהר לא לשרוט את החלון.

ניסיתי גם מים רותחים, אציטון, ועוד שלל חומרים, מסיבה שאינה נהירה לי WD40 פשוט עושה את העבודה יותר טוב.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי קולה לא מצליח נישמע מצחיק אבל קולה בגלל הגזים לפי מה שהיבנתי זה יוצא ניסיתי את זה דבר ראשון לא יוצא

לגבי מים חמים אני ינסה מחר באור כבר חושך תודה בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הסרתי עם מנקה חלונות וסכין יפנית - סמוך עליי רק עם זה אתה מוריד. תיקח את הסכין ותתחיל לגרד מהר ותשפריץ על זה מנקה חלונות ותמשיך לגרד ותראה שזה יורד יופי.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...