Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורשה שאיבדה גלגל או שניים

פוצינו
שימו לב! השרשור הזה בן 2633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם להתנגש בעץ לא חורג משום חוק אם מתנגשים בו בזהירות ולא בקלות דעת.

לגבי הבולמים, הם אמורים לרסן תנועה אנכית בלבד אם הגלגל חווה כח בכיוון אופקי בדבר היחיד שמחזיק אותו זה המשולש, אם המשולש חזק - הבאה בתור ליפול היא הנאבה, אם היא חזקה - הלך הג'אנט ואם אף אחד מהם לא ילך, אתה כנראה תמצא את עצמך על הגג.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיות מדען או מפתח סגסוגות לג'נטים. לפני מספר חודשים ישבתי וקראתי קצת על חישוקי סגסוגת וגם יצא לי לראות מספר סרטוני יוטיוב. מפה לשם השבירה שרואים בתמונה, ואני מתייחס אך ורק לתמונה, מאפיינת חישוק לא מקורי. אף אחד פה לא יודע מה באמת קרה. לך תדע, אולי לבעל הרכב בעבר נגנבו הגלגלים המקוריים והוא בחר ברפליקה למשמע מחיר של רביעייה חדשה? קלוש אבל ייתכן. אולי גם בלאי כלשהו במקוריים. לך תדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה קרה, אבל אני יודע שהטענה כאילו חישוק מקורי פשוט לא יכול להתרסק - לא נכונה. הכל שאלה של במה הוא פוגע ואיך.

חישוקים הם חלקים הרבה יותר גמישים ממה שאפשר לחשוב!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהדיון ירד מתחת לגובה ים המלח (בכל זאת מדובר בכביש 31) ננעל בזאת

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...