Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה במעגל תנועה בעל שני נתיבים

שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו יותר הקלטה, הצילום לא ממוקד , החזקתי את הפלאפון ביד והמצלמה עבדה ברקע.

אנחנו מתווכחים, לא ממש נתתי לו לדבר :) אמר: ”ראיתי איפה את נכנסה איפה את נסעה”(עכשיו פתאום זה נראה לי משפט קריטי) השוטר אמר אתה נכנס לכיכר בתנאי שהיא פנויה, הנהג אמר פנויה, השוטר עונה לא פנויה, אז איך זה קרה? והנהג הגיב היא נכנסה אליי לא אני נכנסתי אליה. בתחילת הדברים אמר שיש לו הכל במצלמה, ואני שואלת אם הכל במצלמה למה משפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמרתי גם שיסתכל על המשאית שבדיוק עצרה לפני המעגל כדי לתת זכות קדימה, אמר ”גם אני עצרתי נתתי”.

כשיצא מהרכב אמר שחשב שאני פונה שמאלה.(לא מתועד)

פה לדעתי קבור הכלב, סגנון הנסיעה שלי איטי והוא חשב שאני עושה פרסה ורצה להידחף כדי להספיק לפני שהרכבים שאחרי מגיעים ובום. בעיקרון מתצפית בכיכר הזו משאיות שיוצאות מדרך העפר ונכנסות לכיכר עוצרות ומחכות בסבלנות שהכיכר תתפנה, אחרת זה מאוד מסוכן. הן גם יוצאות בתדירות נמוכה זה אתר בנייה, התנהגות הנהגים בכיכר לרוב נוסעים בנתיב הפנימי כדי לנסוע לכיוון חדרה(מה שאני תכננתי לעשות ) המבנה של הכיכר בעייתי גם מהצד השני. התייסרתי על כך שלא ראיתי את המשאית לפני הבום, אולי זה משהו שקשור בשדה הראייה, כנראה שאת התשובה אדע רק שאראה את סרט הוידאו של הנהג, אם יביא אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...