Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW M140 - שרשור בעדכונים

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין שום ספק ש 2500 ש"ח לטיפול קטן זה מחיר הזוי!

ובאותה נשימה, גלון שמן ב 100 שקל זה משהוא שהייתי מערבב בדלק בשביל המכסחת דשא, לא שם בב.מ.וו.

Motul 5w-40 xclean

עומד בתקן LL04

אני כבר בהחלפה שלישית שלו, כל 8000

ובימי מסלול על המנוע שלי יש הבדל בין הקסטרול אדג' שהשתמשתי למוטול

עם הקסטרול הייתי באופן קבוע באיזור ה 130-132 מעלות שמן בסשן קצר נאמר בפצאל

עם המוטול אני באיזור ה 125

בשני המקרים תמיד תמיד משתמש בתוסף שמן של פוליטרון.

ועכשיו גם המחיר של המוטול עלה ל129, אז אולי המחיר הגבוה ישכנע אותך שזה שמן יותר טוב משמן של 100 שקל?

• רעיון טוב! 1

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה אייבא אחת כבר...

רק שאלה קטנה, איך הרכב מבחינת אחיזה במצב ספורט? (לא פלוס).

סיבובים, כביש רטוב וכו'.

תודה!

הכל תלוי בצמיגים ושינויים שתעשה וכמובן כמובן בנהג :)

מצב ספורט נותן לך להוציא בקטנות, אבל כל נהג יכול להגרר לתת היגוי בכיף

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בצמיגים ושינויים שתעשה וכמובן כמובן בנהג :)

מצב ספורט נותן לך להוציא בקטנות, אבל כל נהג יכול להגרר לתת היגוי בכיף

תודה, אני לא פסיכי על הכביש אבל בהחלט אוהב מהירות וזהירות.

כרגע נוסע על 118i, אין מה להשוות בין הרכבים אבל די נהנה מהקטנות האלו של הרכב. העניין הוא של-140i יש כוח מטורף וזה מה שאני מחפש, אבל לחיצה קלה בסיבוב יכולה לגרום לתת היגוי?

ראיתי סרטונים ביוטיוב שמראים נהגים (קצת חוליגנים) שהרכב פשוט מאבד שליטה כולל בפתיחה בקו ישר..

האם זה אפשרי?

מת לרכוש את הרכב אבל קצת חושש מחוסר יציבות שלו, או חוסר שליטה של המערכות.

השיקול הוא בעיקר בין ה-140i לבין S3. הראש רוצה יציבות של 4x4(בערך) הלב דוחף לבימר..

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי עם 420 כ״ס ו-60 קג״מ. ודיפ מוגבל החלקה. בוא נגיד שזה מאוד קשה להשאיר אותו בקו ישר. הכוח נכנס בבום. הייתי בערד ביום גשום ולא יכולתי להשתמש ביותר מ-30 אחוז מצערת כי הרכב פשוט לא נוסע ישר. אם כי כיף גדול להיאבק בו. ביום יבש רביעייה של מישלן קאפ 2 ונהג מיומן ואתה בסדר. אין קשר בין הרכב ל 118. אם אתה לא מנוסה ואתה לא בוטח בעצמך שתיקח את הזמן ללמוד את הרכב, עדיף הנעה כפולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי עם 420 כ״ס ו-60 קג״מ. ודיפ מוגבל החלקה. בוא נגיד שזה מאוד קשה להשאיר אותו בקו ישר. הכוח נכנס בבום. הייתי בערד ביום גשום ולא יכולתי להשתמש ביותר מ-30 אחוז מצערת כי הרכב פשוט לא נוסע ישר. אם כי כיף גדול להיאבק בו. ביום יבש רביעייה של מישלן קאפ 2 ונהג מיומן ואתה בסדר. אין קשר בין הרכב ל 118. אם אתה לא מנוסה ואתה לא בוטח בעצמך שתיקח את הזמן ללמוד את הרכב, עדיף הנעה כפולה.

תודה רבה, זו בדיוק התשובה שרציתי ולא רציתי לשמוע. לא, אני לא מיומן אבל מאוד חד.

לא עברתי קורס נהיגה ספורטיבית ואין לי ניסיון ברכבים כאלו לפני, זאת הבעיה.

אני סומך על עצמי ללמוד את הרכב, לא סומך על עצמי לאחר כמה בירות.

אשקול את הנושא, שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיח את הבושינגים של תת השלדה האחורית ותחליף את הזרועות "משולשים" הקדמיים לאלו של ה M2

אתה תקבל רכב חדש ושונה לגמרי לטובה.

בכוונה כתבתי את 2 הדברים האלה כי אלו דברים שכולם מפספסים ואני תמיד מציע אותם כשיפור בסיסי ויחסית זול

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

אשמח לדעת בתקופה הזאת שהרכב אצלך מה רמת האמינות של הרכב..

תקלות מזדמנות?  הספקת כבר לעשות טיפול גדול?

נראה רכב מאוד מעניין בתקציב שהוא די נמוך 

איך הגיר של bmw לעומת dsg החל מהעברת הילוכים ועד רמת האמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לתת לך את השני סנט שלי (החזקתי 235 בת 3 למשך שנה). בעיקרון הרכב אמין מאוד ולא עושה קטסטרופות, אבל יש מחלות לדגם. רובן פשוטות באופן יחסית - הדברים שנותים להתקלקל - אטמים (ספציפית זה של מכסה השסתומים  ושל הפילטר שמן), משאבת מיים (זה שקנה ממני את הרכב נאלץ להחליף - בין 3000 ל-4000 ש"ח במוסך), סולנואיד של ה-Vanos, והצ'ארג' פייפ נוטה להסדק/להתנתק. 

ככלל ה-N55 נחשב לאמין ביותר עד כה.  (אם כי סיכוי טוב שה-B58 ב-140/240 יעלה עליו). אגב, אם אתה שואל על ה-B58, עד כה הוא אמין יותר, כשהבעיות שכן ידוע עליהן דיי דומות ל-n55, להוציא את משאבת המים והצארג' פייפ.  מצד שני, יש דיווחים על אובדן נוזל קירור.  - מקור שאני דיי סומך עליו" https://bmwtuning.co/the-4-most-common-bmw-b58-engine-problems/

לגבי הגיר - זה גיר פלנטארי כך שהפעולה שלו נעימה יותר מה-DSG אם כי מעט איטית יותר. מבחינת אמינות/עמידות - מאוד אמין ועמיד (נגיד שבמוו משתמשים בגיר הזה ב-M235/M240 Racing... אז נראה לי שהוא יעמוד היטב באתגרים אצלנו).

יחד עם זאת, לדעתי האישית אני לא הייתי מעלה הספק באמצעים כאלו ואחרים במנוע הזה (N55). אפשר להגיע ל-420 כ"ס ואף צפונה מזה (השיא הוא כ-750 כ"ס) אבל זה מנוע שבנוי לאמינות ולא עומסים אז אם אמינות חשובה לך, חפש רכב שלא שופר בטיונינג כזה או אחר. לגבי ה-B58 - בגלל מבנה חזק יותר (Closed block) אני מניח שהוא יוכל לעמוד בעומסים בצורה טובה יותר.

הנה מקור טוב למידע והשוואה בין המנועים השונים:

https://bmwtuning.co/n54-n55-b58-s55/

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אצלי 4 שנים 0 בעיות. כבר שנתיים בערך עם 420 כוח סוס 60 קגמ, לא שינה כלום מבחינת אמינות. הגיר אמין נחשב גיר מאוד טוב. יותר טוב מהdsg ממה ששמעתי. יש גם תוכנה לגיר. 

בכל אופן אם יש שאלות מפורטת יותר אשמח להתייחס. 

ואכן אגב המנוע של 140 זה הבי 58 שונה מה-אן 55. 

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...