Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי הרכב במדבקות ויניל לאחר שריטות

שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי סיאט איביזה fr 2016 בצבע לבן.

נשמה טובה עברה לי על הרכב עם מפתח כול צד שמאל בגא'ז וחלק מצד ימין.

היום הלכתי לעשות בדיקה מה כדי לעשות ומה העלויות.

לאחר בדיקה מעמיקה נאמר לי שיש אפשרות או לצבוע את החלקים- לדעתי יהיה מכוער הפרשי צבע.

יש אפשרות לצבוע את כול הרכב- המחיר יקר סביבות 5,000 שקל וסיכון בזה שיחשבו שצבעתי בגלל תאונה.

אפשרות שלישית והכי מומלצת שאמרו לי להשאיר ככה.

אני לא מעוניין להשאיר ככה את הרכב, וחשבתי על הדבקת מדבקות ויניל אצל בעל מקצוע בצבע שחור מט.

מחירו הוא סדר גודל של 5,000 ש״ח כול הרכב.

שאלתי היא מה דעתכם?

האם מומלץ?

האם זה בסדר מבחינת רשיון רכב וחוקיות?

ומה דעתכם בכלל?

כמו כן בעל המקצוע שמצאתי הוא:

http://amstyling.co.il/2016/07/18/%D...5%D7%9C%D7%94/

.

תודה מראש.

בברכת שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השריטה הגיע למתכת או קצת מעליה אז צריך לטפל בזה כדי למנוע קורוזיה. תוכל לצרף תמונה?

Sent from my E5823 using Tapatalk

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש תעלה תמונות מצב כמו ששלומי אמר, יתכן זהמצב יכול להסתדר עם טאצ'אפ וידיים טובות(שלומי התותח יכול לעזור לך עם זה, כמו כן יש לך יעקוב אלטר, זה החבר'ה מהמרכז, כמובן אם תרצה מהצפון אמליץ לך על כמה אנשי זהב גם כן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...