Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי החזרת כספי רצינות להזמנת רכב ליסינג -חברת BlueSky

momozal
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני ואימי הגענו לסוכנות מכירת רכבים יד שניה של חברת בלו-סקאיי בצק פוסט בחיפה, במטרה לרכוש ניסאן מיקרה מודל 2012.

עם הגעתנו ולמרות פרסום מודעה עם הרכב האמור שנמצא באתר יד 2 כנמצא במלאי, הופתענו לגלות כי הרכב איננו קיים במלאי, ונתבקשנו להוכיח את רצינותנו ע"י תשלום מקדמה של 1000 ₪ על רכב שיוזמן במיוחד מסניף אחר.

כמובן שהנציג ניקלואי אמר שאם לא נהיה מעוניינים כספינו יוחזר במלואו, ואף בנוסף כתב זאת במסמך נלווה וחתם עליו.

הרכב אכן הגיע לאחר מספר ימים עם מראה חיצוני במצב רע מאוד, אשר דרש פחחות וצבע כללי, ולכן המחיר הניתן לנו כלקוחות פוטנציאלים לרכב איננו היה אטרקטיבי לרכישה והחלטתנו לוותר.

ביקשנו את החזר המקדמה על הרכב שהוזמן, וניקלאי השיב כי במהלך השבוע הקרוב יפנו אלינו מהנהלת החשבונות לצורך הסדרת הנושא האמור.

מאז עברו שבועיים וחצי ונדרשו כ-16 שיחות טלפון שונות עם הגורמים הבאים-

ניקולאי מסניף חיפה, דורון שגיב, רון שגיב מנהל מכירות ארצי, בהנהלת עידן, זיו, שרית וזוהר

ברור לי כי הפעם ניצלתי מרכישת רכב מחברה אשר השירות ניתן רק במועד מכירת הרכב ולא לאחר מכן, אך עדיין אני תמהה הכיצד אתם ממליצים לי לפנות לחברה.

האם מישהו מכיר את שם מנכ"ל החברה או דרך התקשרות עימו בפקס/טלפון/דואר.

או פשוט להגיש תביעה אך אז אין ברשותי את הח.פ של החברה.

לתשובתכם ועזרתכם בנושא אודה,

תודה מראש

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מבלו סקיי את הפנדה שלי הם דווקא היו אדיבים וטיפלו בכל בעיה שהמכון סימן כתקלה.

אני הייתי יוצר קשר עם הנהלת חשבונות לבדוק יכול להיות מישהו שם מתעצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל העדינות והאשכנזיות שלי, הייתי לוקח את הטופס שעליו חתם נציג המכירות, הולך לסניף שבו קיבלת טיפול (אולי נכנס למנהל הסניף, אולי לא, תלוי עד כמה הטיפול יעיל לפני כן) ולא יוצא בלי צ'ק.

חתמתם? תקיימו. לא אכפת לי באיזו חברה מדובר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

יש לי מקרה דומה עם אופרייט ליס סניף גלילות.

הם כבר הבטיחו שישלחו לי הצ'ק מאז עברו שבועיים וחצי.

הם מנסים בשיטת מצליח. לא יעזור להם. אני לא ארפה עד שאקבל וכה ממליץ למי שיכול. לא הייתי ממליץ להתקרב לאופרייט ליס סניף גלילות. מדובר בחאפרים ושקרנים. הבטיחו שהרכב נקי מתאונות ובבדיקה הוא לא יצא ככה.

HU-Pioneer 4250SD, Comp- Morel Tempo 6, Sub- ES200, AMP- Hertz HE4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות,

לבסוף הוחלט לשלוח מכתב בדואר רשום למנכ"ל שנתגלה בשם גיל שיריון שיושב בסניף גלילות(למרות שכתובתו בתל אביב),

במטרה להגיש תביעה תוך 10 ימים מיום קבלת המכתב(אישור מסירה ברשום).

נחפש רכב בשוק הפרטי!

שוב תודה לכולם, גם לאלו שעזרו בפרטי!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
תודה על ההמלצות,

לבסוף הוחלט לשלוח מכתב בדואר רשום למנכ"ל שנתגלה בשם גיל שיריון שיושב בסניף גלילות(למרות שכתובתו בתל אביב),

במטרה להגיש תביעה תוך 10 ימים מיום קבלת המכתב(אישור מסירה ברשום).

נחפש רכב בשוק הפרטי!

שוב תודה לכולם, גם לאלו שעזרו בפרטי!.

תוכל לרשום מה כתובת המייל של גיל שריון?

האם הגיבו לך למכתב?

רכשתי מהם רכב לפני חודש, עשו לי תרמית שלא תיאמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שלחברת בלו סקאי אסור להתקרב. ההתנהלות שלהם ולא רק מעכשיו זה של אנשים שקרניים ולא אמינים.

לפני מספר שנים רציתי לרכוש מהם רכב קיה סיד סטיישן יד 1 ממשהו שהוא קנה את הרכב בליסינג מימוני. והוא מטופל בזמן ויש היסטורית טיפולים במוסך מורשה והרכב נקי מתאונות .כך בכל אופן נאמר לי. אני מתגורר באיזור הקריות. נאמר לי שהרכב נמצא בסניף בתל אביב ושאם אני רוצה שיביאו אותו שאשלם מקדמה. לפני תשלום המקדמה דרשתי שישלחו לי את כל טפסי הטיפולים שהרכב עבר. כמובן שעד היום לא קיבלתי שום טופס. לא שילמתי מקדמה. במקביל יש לי חבר בעל מוסך מורשה קיה שבדק לפי מספר הרישוי והתברר שבמוסכי היבואן הרכב לא טופל כי הוא לא מופיע שם. להפתעתי לאחר יומים התקשר אלי בחור מסניף חיפה והודיע לי שהרכב נמצא בסניף. איך פתאום הרכב הגיע לחיפה מת"א בלי ששלמתי מקדמה. תמוה לא? החלטתי לגשת לראות הרכב. התלווה אלי למגרש אחד הנהגים של החברה. בתחקור קטן של הבחור התברר שהרכב בכלל היה שייך לנהגת שמתגוררת בחיפה ובכלל לא ליסניג פרטי אלא ליסינג של חברה והוא היום נסע לחברה לקחת את הרכב כי הסתיים הסכם הליסינג. הרכב היה מלא שפשופים ,שריטות וכו, כמובן שידעתי מראש שהם משקרים ( בדקתי הרי עם מוסך מורשה קיה) אך עניין אותי מצב הרכב. אמרתי לנהג המלווה יפה שלום והלכתי לדרכי. לחברת בלו סקיי גם אם יתנו לי רכב בחינם אני כבר לא מתקרב. ראו הוזהרתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...