Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Phase Evolution Aliante 12 Si Ltd

Itsik
שימו לב! השרשור הזה בן 7001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

במסגרת חיפושיי אחר הסאב האולטימטיבי למערכת שלי מצאתי את הסאב הזה:

img_1360113_Detail_Modell_col_0.jpg

Phase Evolution Aliante 12 Si Ltd (ראה קישור)

קראתי עליו כמה ביקורות טובות בפורומים בחו"ל אבל לא משהו מקצועי מדיי, יותר ביקורות בסגנון "סאב מעולה", "סאב מדוייק" וכו'...

ראיתי שיש חנות בארץ שמוכרת אותו במחיר מופקע אבל זה לא חשוב לצורך העניין, השאלה שלי היא האם למישהו הייתה התנסות איתו ו/או קיבל או שמע עליו דעות כאלו ואחרות?

תודה לכל העונים,

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב מהטופ בטופ שלהם עד כמה שאני זוכר...

אני מכיר מישהו שמוכר במחירים שפויים מערכות לאוטו ובמקרה אני זוכר שראיתי אחד כזה במחסן בקופסא לגבי המחיר של זה ספציפית אם תהיה מעוניין אני אתעניין בשבילך......

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

בתור אחד שהיה לו את הסאב הזה הסאב פשוט מעולה !!!! סאב מדוייק להפליא ולא סתם הוא זוכה כבר קרוב ל-10 שנים במגזין AUTO HIFI בתור הסאב הטוב ביותר......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מצפה לשמוע ?

אני לא חושב שיש אנשים עם נסיון פה בארץ אולי מעטים שיש להם או היה להם נסיון עם הסאב הנ"ל אם אתה מחפש עוד תגובות או פידבקים עליו אני ממליץ לך לנסות בפורומים מחוץ למדינה באירופה גרמניה וכל הסביבה.......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם הסאב. בפורום הבריטי היו מדברים עליו רבות. היו כאלו שאמרו שהוא סאב SQ מצויין ואחרים שהתנגדו, אולי שווה להריץ שם חיפוש.

http://www.talkaudio.co.uk/vbb/index.php?s=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...