Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימוץ כלב או מה צריך עבור גור בבית

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשנו כלב ובמקרה נתקלתי בגורים של בורדר קולי מעורב ברועה אוסטרלי בעבודה, הגורים כרגע בני 3 שבועות ועוד 3 שבועות כנראה ניקח את אחד מהם.

סה''כ גדלתי עם כלבים אבל לא היה לי כלב ב 7 שנים האחרונות ככה שאני לא זוכר הרבה כבר.

מה צריך לקנות לבית לפני ואיך מחנכים חינוך בסיסי?

מתי עושים את החיסון הראשון ומתי שמים צ'יפ?

P70101-170618.jpgIMG-20170101-WA0012.jpegIMG-20170101-WA0014.jpeg

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשנו כלב ובמקרה נתקלתי בגורים של בורדר קולי מעורב ברועה אוסטרלי בעבודה, הגורים כרגע בני 3 שבועות ועוד 3 שבועות כנראה ניקח את אחד מהם.

כלבי רועים דורשים המון זמן, תשומת לב ואילוף.

זה נכון שאפשר להרגיל אותם לרמת פעילות מסויימת (לכן לא רצוי להעסיק אותם המון בתור גורים, אם לא מתכוונים לספק להם את אותה רמת תעסוקה בשנים הבאות), אבל יש גם מינימום.

תחשוב טוב טוב אם זה הכלב שאתה רוצה.

נ.ב. לי יש רועה אוסטרלית. היא לא מקו של רועים עובדים ובחרתי את הגורה הכי רגועה בשגר... ועדיין, כשהיתה צעירה, היא היתה צריכה לפחות שני טיולי פעילות ביום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי כמובן שיש צורך ב 3 טיולים ביום ולא מסביב לבית וחזרה, פעילות כגון ריצה עם הכלב כנראה שגם אני אעשה, יש פארקים בעיר סגורים לכלבים עם מתקנים גם, יש חלקת דשא ענקית שגם מיועדת לכלבים במרחק קצר מהבית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לעניין:

כלבים לא מחנכים, כלבים מאלפים, כי כלבים לא מבינים, הם לומדים התנהגויות. אין לי מאלפים מומלצים ננש, אבל אני ממליץ בחום להמנע מכל מי שמלמד בשיטות שמערבות הפעלת כח וענישה ותיאוריות דומיננטיות שאבד עליהן הכלב, בטח כשמדובר בכלבי רועים. אלו כלבים שלומדים בקלות עם חיזוקים חיוביים, ומאוד אוהבים את זה. רק צריך לתת להם את ההכוונה הנכונה לעשות את מה שאתה רוצה ומה שמתאים להם, אחרת הם מוצאים לעצמם תחביבים ומאמצים הרגלים שאולי יהיו פחות לרוחך.

אני יודע שיוסי סמואל התמחה בזמנו ברועים אוסטרלים. אין לי מושג איך הוא באופן אישי, אבל ההדברים שלו שקראתי עשו לי שכל בזמנו. לא הייתי מוותר על מאלף מהיום הראשון עם כלב רועים. כאמור, הם מוצאים לעצם תעסוקות, אם אתה לא מנתב אותם נכון מגיל צעיר.

לגבי חיסונים, אני לא זוכר, אבל הוטרינר יסביר לך.

https://www.articles.co.il/article/167493/%D7%A2%D7%A9%D7%94+%D7%96%D7%90%D7%AA+%D7%91%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%9A+-+%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%9A+%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אילוף אני מאמין שאוכל להסתייע בידידה שעוסקת בזה ולמדה את זה באופן מקצועי, לא יודע אם במפגשים אבל כמינימום בטיפים.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, עם כלב כזה הייתי לוקח את האילוף ממש ברצינות ומשקיע בזה המון בשנה הראשונה.

אני מכיר גם כלבי רועים נוחים מאוד אבל... כשהם לא, זה סיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו עוד באוקראינה שהייתי קטן הייתה לנו ארדייל טרייר שאחותי השקיעה בה מאמצים רבים באילוף, ממש נהננו ממנה! גם בקטע הגנתי היא הייתה מדהימה וגם בצחוק אם מישהו הרים יד כאילו הוא בא להרביץ היא ישר הייתה חושפת שיניים במגננה.

ברור לי שזה מחייב כדי למצות את ההנאה מהכלב.

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

אם יש מישהו שמעוניין יש עדיין גור אחד שנמסר ולאחר מכן הוחזר, הגור אחרי תילוע וחיסון

תמונה להמחשה

P70208-131329.jpga4ecc54181b9ddaaf7d08533f81627d9.jpg6c2f365f123f74d796639e1c334b1367.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...