Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מיטו לבין מיני ONE

yotamavi
שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתלבט כבר הרבה זמן בין אלפא מיטו תלתן ירוק לבין מיני ONE, אוטומטיות (לאור התמחור הגבוה של המיני, זה הדגם שמקביל במחירו לתלתן).

הדברים שחשובים לי - אוטומט בלבד, זריזות, אמינות, נוחות (1.90 גובה) וסחירות עתידית בעוד כשנתיים.

אשמח לשמוע דעות, חייב כבר לקבל החלטה :-D

עריכה אחרונה על ידי yotamavi

Volkswagen :twisted:

זה שאתם נושם, לא אומר שאתה חי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש את המיטו (2010). אמנם הגרסת 155 ולא התלתן ירוק, אבל היא לא ראתה מוסך למעט טיפולים שגרתיים.

למה אתה טוען שלמיני אמינות גבוהה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בשני הרכבים, אין מה להשוות.

המיני הרגישה הרבה יותר יוקרתית והרבה יותר איכותית.

מבחינת נוחות לדעתי לדעתי שני הרכבים לא מדהימים.

אמינות בערך אותו דבר (אבל כנראה שתיקונים במיני יהיו יקרים יותר).

והמיטו בוודאות תהיה זריזה יותר.

סחירות - המיטו נמכרת הרבה הרבה מתחת למחירון, אז קח בחשבון שיהיו לך בעיות ברגע המכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחירות - המיטו נמכרת הרבה הרבה מתחת למחירון, אז קח בחשבון שיהיו לך בעיות ברגע המכירה.

אם הרכב לא סחיר אז הוא גם נקנה בזול,ואז זה מתקזז ברובו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

כמה זה הרבה מתחת למחירון, נאמר ביחס לאקזמפלר שמור? והאם ביחס למחירון רגיל או משוקלל?

האם כדאי אם כך לקנות מיטו יד 2? או שהמכירה כיד 3 תהיה משימה בלתי אפשרית?

Volkswagen :twisted:

זה שאתם נושם, לא אומר שאתה חי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה היצע וקצת ביקוש, ראיתי מוכרים שהתחילו את ב 20 מתחת למחירון וגם אז ראיתי את המודעה מוקפצת במשך הרבה זמן. כמובן לא הלכתי לראות את הרכב, רק מה שרשום במודעה - על פניו נראה רכב שמור.

@zvit כמובן שאתה צודק, הכוונה היתה להזהיר את הבחור מקנייה של חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר חשוב מהגיר עם הקלאץ׳ הכפול זה עניין חיישן ההגה ששובק חיים באמצע נסיעה ומשאיר אותך עם הגה ששוקל הרבה ותיקון של 5 ספרות.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, היום לא צריך להוציא 10 אלף שקל על תיקון חיישן הגה, עם מספיק ויכוח אפשר להוציא מהחברה גם ב4-5 אלף ויש משופצים באיזור ה2-3 אלף.

לא ברור על איזה שנתונים מדבר פות"ש אבל ברכבים חדשים יותר הסיכוי לתקלה נמוך יותר.

לגבי עניין הגובה, יש לי חברים גבוהים שלא הסתדרו במיטו שלי, דורש בדיקה לפני שאתה קונה. אתה יכול ללכת לבדוק גם חדשה בחברה כי הרכב הזה לא עבר יותר מדי שינויים ב7 השנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יבואן אלפא לא מטפל בבעיית חיישן הגה שכושל תוך כדי נסיעה ומסכן חיים?

אם מטפלים בזה זה קורה שוב? או שזה חד פעמי?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...