Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מוביליי בפג׳ו 3008

petit nicolas
שימו לב! השרשור הזה בן 2670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אבא שלי מתכנן להחליף את הרכב, ונראה שהרכב הבא יהיה מקטגוריית הג׳יפונים. כבר מההתחלה היה די ברור שאחד הרכבים האטרקטיבים בקטגוריה כרגע הוא הפג׳ו 3008. הבעיה היא שברמת האבזור הנמוכה (אקטיב) הרכב מגיע עם מוביליי - רק ברמת האבזור הגבוהה המוביליי מפנה את מקומו למערכת הבטיחות האקטיבית של פג׳ו. בעוד שלל הצפצופים של המוביליי בפני עצמם הם כבר חסרון עצום, לדעתי הבעיה החמורה יותר היא ההתקנה המקומית - רק נולד רכב חדש וכבר מפרקים לו את כל הפנלים, חותכים חוטים ומי יודע מה עוד...

היום היינו אני ואבי בסוכנות פג׳ו בהרצליה, והסוכן התעקש שגם ההתקנה של המוביליי היא במפעל בצרפת ולא בארץ. לפני שאנחנו שוקלים את זה בכלל (כאמור, גם אם מניחים שההתקנה מושלמת, אנחנו לא ממש מעוניינים במערכת, אבל כן די מעוניינים ברכב), רציתי לשאול אם זה נכון. לי אישית זה נראה מופרך אבל מכיוון שהוא ממש התעקש אני מוודא כאן - מישהו יודע בוודאות איפה מותקנת מערכת המוביליי בפג׳ו, וספציפית ב-3008?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוביילאיי מותקנת בישראל ולדעתי רדיו מילאנו בארץ עושים את ההתקנות האלו בלובינסקי.

Sent from my D6603 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידכם,

הרכב נרשם ברישוי שלו במשרד הרישוי עם דירוג בטיחות של הרכב עם המוביילאיי - ז"א שמבחינת משרד הרישוי אסור להעלות רכב על הכביש ללא מוביילאיי אלא אם היבואן ידאג להוציא רישוי מחדש! לאותו רכב..רק עם דירוג אבזור בטיחות נמוך יותר - כל עוד לובינסקי רשמו את הרכב במשרד הרישוי עם האבזור בטיחות שנותן המוביילאיי אסור להעלות רכב מקביל ללא אחד..נהיגה ברכב שכזה ללא מוביילאיי(גם לפרק אותו אחרי ההתקנה) עקרונית לא חוקי(אך לא נאכף לביינתים).

יותר מזה! אם אתה מייבא רכב שכזה אישית ומסתמך על הרישוי שהיבואן עשה בארץ אתה מחוייב! להתקין עליו מוביילאיי כדי להעלות אותו לכביש.

ליבואנים אין אינטרס לייבא אותו בלי כי הם משלמים על זה פחות מיסים(מה שלא מגולגל כמעט אף פעם לקונה כמובן) או להוציא רישוי מיוחד בלי כי זה יהיה להם יקר מידיי - לוביזם ישראלי במיטבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה לדעתי אצל גיל קאר שגם מתקין את האיתורן . אבל יש דרכים להשתיק תמידית את המובילאיי ( שלא נפרט פה). מסכים אתך שפתיחת הפאנלים היא לפעמים מזעזעת, תלוי ביום של המתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידכם,

הרכב נרשם ברישוי שלו במשרד הרישוי עם דירוג בטיחות של הרכב עם המוביילאיי - ז"א שמבחינת משרד הרישוי אסור להעלות רכב על הכביש ללא מוביילאיי אלא אם היבואן ידאג להוציא רישוי מחדש! לאותו רכב..רק עם דירוג אבזור בטיחות נמוך יותר - כל עוד לובינסקי רשמו את הרכב במשרד הרישוי עם האבזור בטיחות שנותן המוביילאיי אסור להעלות רכב מקביל ללא אחד..נהיגה ברכב שכזה ללא מוביילאיי(גם לפרק אותו אחרי ההתקנה) עקרונית לא חוקי(אך לא נאכף לביינתים).

יותר מזה! אם אתה מייבא רכב שכזה אישית ומסתמך על הרישוי שהיבואן עשה בארץ אתה מחוייב! להתקין עליו מוביילאיי כדי להעלות אותו לכביש.

ליבואנים אין אינטרס לייבא אותו בלי כי הם משלמים על זה פחות מיסים(מה שלא מגולגל כמעט אף פעם לקונה כמובן) או להוציא רישוי מיוחד בלי כי זה יהיה להם יקר מידיי - לוביזם ישראלי במיטבו.

במעמד הזמנת 208 הייתה לי אפשרות לוותר על מובילאיי. אפילו שקלתי לעשות זאת, אבל החלטתי להשאיר את המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובילאיי היא מערכת צפצופים מיותרת לגמרי, וההתקנה שלה (מקומית, בישראל, שום שיקוץ כזה לא מותקן במפעל) נעשית בקבלנות על ידי אחת מחברות האביזרים. איכות ההתקנה תלויה באדם הספציפי שעבד על הרכב שלכם, וכוללת עבודה ישראלית/ערבית למהדרין במקרים שאני ראיתי.

לחלק מהיבואנים יש תקינה מקבילה עם ובלי מובילאיי (קבוצות בטיחות שונות), וזה תלוי רק ברצון הטוב שלהם לשחרר לך רכב כזה - כשאני התעניינתי ב C4 פיקאסו, לדוגמה, לובינסקי היו מוכנים לשחרר לי רכב בלי הדרעק רק אם אקח רכב שעמד בתצוגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במעמד הזמנת 208 הייתה לי אפשרות לוותר על מובילאיי. אפילו שקלתי לעשות זאת, אבל החלטתי להשאיר את המערכת.

זה כי ל-208 יש קוד דגם ללא המערכת, ב-3008 זה לא קיים.

ל-3008 לפי מה שאני זוכר אין בלימה אוטונומית, אם כך מדוע במשרד התחבורה רמת הגימור פרימיום כוללת "זיהוי הולכי רגל"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי רק על מקרה אחד של כלי רכב שמותקן בו מובילאיי על פס הייצור - מדובר על האוטובוסים הסיניים של גולדן דרגון.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצרפת יש אופציה לבלימה אוטונומית שמגיעה יחד עם בקרת שיוט אדפטיבית ועוד ומדהים שרכב כזה ,שמתעלה על כל מה שהספורטאז' מסוגל לתת ,סורס בדרך למדבר רק בגלל חוק מובילאיי.

ולא הזכרתי בכלל גרסת טורבו דיזל 180 כ"ס.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה התעניינתי על 208 דיזל.

הסוכן התעקש שאין דרך לוותר על המובילאיי

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי ל-208 יש קוד דגם ללא המערכת, ב-3008 זה לא קיים.

ל-3008 לפי מה שאני זוכר אין בלימה אוטונומית, אם כך מדוע במשרד התחבורה רמת הגימור פרימיום כוללת "זיהוי הולכי רגל"?

זיהוי הולכי רגל קיים במובילאיי, המערכת תצפצף עליך תוך כדי שאתה דורס אותם אבל כמובן שאין לה שום פעילות מונעת מלבד הציפצופים. למשרד התחבורה זה מספיק בשביל לתת ציון בטיחות גבוה והנחה בהתאם.

הדרך היחידה להתגבר על הרעה החולה של מובילאיי היא להחזיר את השיטה שהייתה נהוגה בעבר הרחוק, שבה רכישת רכב חדש הייתה נעשית בשני תשלומים נפרדים, אחד לרשויות המס והשני ליבואן, ככה היבואנים לא ירוויחו מהמובילאיי המיותר ויפסיקו לדחוף אותו לכולם.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה רוכשים(באחוזים ), לדעתך, יהיו מוכנים לשלם יותר מיסים כדי לוותר על מוביל אי?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לטעות שלך, מכוניות רבות(כמו ה208 דיזל) שהתחילו להימכר בארץ בלי והוספה להם המערכת המחיר שלהן נשאר זהה..היבואנים לוקחים את ההנחה לכיס ולא מגלגלים ללקוח!

Sent from my D6603 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...