Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן שוחרר עדכון גדול למערכת המובנית של כלמוביל לרכבי יונדאי ומיצובישי. לא ראיתי על זה דיווח ברשת, אז אני מדווח כאן.

העדכון החדש הפך את המערכת המצויינת למצויינת עוד יותר:

● הוויז עודכן למהדורה האחרונה

● דף הבית קיבל מראה חדש ורענן, עם שעון אנלוגי ואייקון של מזג האוויר, ושאר הלחצנים הפכו לנגישים מאוד

● השיפור העיקרי: אפליקציה של רדיוס 100FM. עם לחצנים גדולים וברורים של כ20 תחנות רדיו אינטרנטי, מכל הסוגים - משהו מדהים. במיוחד בזמנים שאין מה לשמוע ברדיו, שם אפשר לשמוע את כל הלהיטים.

● המערכת כולה הפכה לנגישה יותר, הלחצנים הפכו גדולים ונוחים לשימוש תוך כדי נהיגה.

● נוספה אופציה של שימוש בפנגו, בנוסף לסלופארק.

אני לא ליד המערכת, כשאזכר בעוד שינויים אעדכן כאן.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה נכנס לתפריט, הגדרות רכב, מערכת, ויש לך שם אופציה של עידכון מערכת.

אם אין עידכון, תתקשר לגיל קאר והם ישלחו לך עדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לגיל קאר, יסבירו לך, אין לי מושג...

הנה עוד תמונות, היה קשה לי לצלם בגלל ההשתקפות:

20161228_100549.jpg

20161228_100650.jpg

20161228_101016.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן שוחרר עדכון גדול למערכת המובנית של כלמוביל לרכבי יונדאי ומיצובישי. לא ראיתי על זה דיווח ברשת, אז אני מדווח כאן.

העדכון החדש הפך את המערכת המצויינת למצויינת עוד יותר:

● הוויז עודכן למהדורה האחרונה

● דף הבית קיבל מראה חדש ורענן, עם שעון אנלוגי ואייקון של מזג האוויר, ושאר הלחצנים הפכו לנגישים מאוד

● השיפור העיקרי: אפליקציה של רדיוס 100FM. עם לחצנים גדולים וברורים של כ20 תחנות רדיו אינטרנטי, מכל הסוגים - משהו מדהים. במיוחד בזמנים שאין מה לשמוע ברדיו, שם אפשר לשמוע את כל הלהיטים.

בתור מי שאחראי על האפליקציה של רדיוס במערכת אני שמח לשמוע שאתה מוצא אותה מדהימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה של רדיוס באמת מדהימה, אני משתמש בה יום יום. הייתי שמח אם היו מכניסים יותר תחנות של להיטים לועזיים חדשים / ישנים, וגם אם היתה אפשרות של דפדוף בין התחנות באמצעות הבורר של התחנות בהגה (כמו במעבר בין תחנות רדיו). אם זה היה ככה, זה היה מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה של רדיוס באמת מדהימה, אני משתמש בה יום יום. הייתי שמח אם היו מכניסים יותר תחנות של להיטים לועזיים חדשים / ישנים, וגם אם היתה אפשרות של דפדוף בין התחנות באמצעות הבורר של התחנות בהגה (כמו במעבר בין תחנות רדיו). אם זה היה ככה, זה היה מושלם.

אז תשמח לדעת שאנחנו עובדים על האופציה לזפזופ בתחנות דרך הבורר בהגה :) מאמין שבעדכון הבא זה יגיע, בנוגע לתחנות להיטים לועזיים יש לך את התחנות הבאות שהם נטו להיטים לועזיים:

Hits - רק להיטים

Special - הלהיטים של 2016

Top40 - ארבעים השירים הכי פופולרים כיום

Hyundai / Mitsubhisi Drive 0 - שילוב של מוזיקה לועזית המותאמת לנהיגה

Number 1 - כל השירים מאז שנות ה60 שזכו רק במוקומות ראשונים במצעדים.

Dance - להיטי דאנס לועזיים

וכמובן שהכל מתעדכן על בסיס שבועי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנא העזרו בסבלנות, המחךקה הטכנית של כלמוביל מכינה תשובת מקיפה ומפורטת לשאלותיכם בעניין הגירסה החדשה ו-Connected Car בכלל.

בקצרה אומר שהפריסה היא הדרגתית לפי דגמים, וכולם יקבלו את העדכון, בשלב זה חבל להטריד את נותני שירות.

האם במיצובישי אטראג' מותקנת אותה מערכת? איך היא מתחברת לאינטרנט האם יש לה כרטיס סים?

בחדשות בוודאי, ומאיזושהיא נקודה ב-2015. למערכת מודם אינטגראלי, מקבלים אותו עם סים לשנה, אח"כ אפשר לחדש ב-140 ש"ח לשנה בכל מרכז שירות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תשמח לדעת שאנחנו עובדים על האופציה לזפזופ בתחנות דרך הבורר בהגה :) מאמין שבעדכון הבא זה יגיע, בנוגע לתחנות להיטים לועזיים יש לך את התחנות הבאות שהם נטו להיטים לועזיים:

וכמובן שהכל מתעדכן על בסיס שבועי :)

מכיר את כל התחנות הללו.... אני פשוט רוצה עוד ועוד.

תודה רבה לכם, אתם גדולים מהחיים.

עד היום היתה במערכת של כלמוביל אופציה של רדיו אינטרנטי עם עשרות תחנות בינלאומיות, אבל זה פשוט לא נוח ואין שום אפשרות לזפזפ ביניהם. עד שאתה מוצא תחנה נורמלית, אתה צריך לעבור רשימה מסודרת לפי א'ב', ואם אתה רוצה לצאת ולחזור בחזרה, אתה צריך לעשות שוב את כל הדרך, ובכלל שכחת איפה היית. אצלכם זה מסודר מדהים ונוח עם לחצנים גדולים וברורים.

יש גם (בעדכון החדש) אפליקציה של רדיו תל אביב, והלכתי לאיבוד שם לגמרי.

אגב, מידי פעם יש פרסומות של 100FM, אבל אין את הפרסומת האהובה עלי בכל פעם שאני מבקר במרכז ושומע 100FM. תראה פה, מהשניה 0.4 והלאה, רק שזה לא ממש דומה כי בג'ינגל המקורי זה חוזר על עצמו: רדיו--ס, רדיוס... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...