Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכם מכיר מועדון קריוקי מול קהל?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מחפש המלצה למועדון שמאפשר לשיר קריוקי מול קהל - יש עוד דבר כזה? כל המקומות שבדקתי נסגרו.

אני מודע לרשת הפלאג אין אבל אני משהו בסגנון של פאב או מועדון קטן. אשמח לקבל המלצות באזור הצפון והמרכז.

תודה,

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר בהנחה שאין לך בעיה שרוב הקהל רוסי ולכן גם השירים שיהיו כל הערב בהתאם.

נקרא וינטאז' בראשל"צ.

חמתי מתה עליו.

עריכה אחרונה על ידי mill3r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר בחיפה את השקולה (Skola). בשבתות בערב יש שם קריוקי, אבל רוב הקהל רוסי, אז השירים והאווירה בהתאם. אם זה מתאים, דווקא מקום נחמד עם אווירה מאוד שמחה (וקצת... טוב, לא קצת בכלל, מופקרת).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סניף של BBB בעפולה בו היו מס' אירועים בסגנון בעבר.

אם זה עבור אירוע פרטי ייתכן שניתן לסדר את זה מול המקום, אולי שווה לפנות לבעלים.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר המליצו לך באזור הצפון, אבל אם בא לך להגיע לכיוון המרכז אני ממליץ לשלוח הודעה פרטית לחבר הפורום exodus.

חג שמח.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במייקס פלייס יש ערבים פתוחים לקהל, בהם אפשר לבוא ולהופיע. לא יודע אם זה לגמרי קריוקי, אבל בטח אפשר לסדר.

אם אתה רוצה לשיר, אני מוכן לבוא לנגן בגיטרה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

ראשית, תודה לכולם על התשובות.

אנחנו לא רוסים (אע"פ שאין לי בעיה עם אף אחד ועם רוסים בפרט), אבל פשוט לא יודעים רוסית... יחד עם זאת כל המקומות שכתבתם ייבדקו.

לגבי שירה / גיטרה: לי אין קול כ"כ יפה אז אני לא מתכוון לשיר אבל מצד שני כן מנגן בגיטרה (ליתר דיוק לומד עכשיו אקורדים, רכשתי גיטרה חדשה לא מזמן).

אגב, למישהו יש אפליקציה נורמלית לכיוון גיטרה?

בכל מקרה שוב תודה לכולם על התשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...